Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.11

  • 19 765
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 16 938
Слънчасвам с епизод 7 и Керем като учителя го събуди и той като взе да става и му се видяха черните боксерки. Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 511
  • Мнения: 5 109
Ева, изгледах ги до 40 и някой, мисля че е един епизод преди раздялата, ама със скролване, че ми беше много любопитно. Сега се върнах назад, да ги изгледам цялостно без да пропускам и съм на 28еп. където се обясняват, че трябва да стоят далеч един от друг заради Мелис и Баръш  Peace

# 512
  • Мнения: 4 314
......
Само ти, единствено теб искам,
моята лудост, моето спокойствие, моето опианение
моят компас и моят път
Само ти, единствено теб искам,
слагам в твоите ръце моята съдба за да живея
за да бъда винаги (винаги ) с теб, любов моя!
....




Хубавицо , не сме се събрали да рИвем ............ отдавна тази роля е иззета от онуи  ...... #Puppy dog  /ей така ще изписвам вече ЯТ , щот така и не й запомних фамилията /
и снимки от новия сериал гледам има ......браво ...Нашата да се обяснява по нета , кой кое и за какво се бори ...пък хората кариера направиха и готиния мъж взеха ................ ooooh! ooooh! ooooh!

но песента е мнооооооооооооооооого хубава , ама дай нещо с в чупки в кръста ,че ще се разтури седянката  Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 513
  • Мнения: 22 211
Ева, изгледах ги до 40 и някой, мисля че е един епизод преди раздялата, ама със скролване, че ми беше много любопитно. Сега се върнах назад, да ги изгледам цялостно без да пропускам и съм на 28еп. където се обясняват, че трябва да стоят далеч един от друг заради Мелис и Баръш  Peace
Hug Винаги съм готова да обсъждам Зейкерски сцени, и аз като Влади ги знам наизуст  Peace
Така че спокойно си коментирай, аз ще се включвам  Heart Eyes

# 514
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Mr. Green
Че и снимките на сериала на Керем, харесала Хандето  #Crazy

# 515
  • Мнения: 5 109
Ся гледам как Джиханчо тегли майната на Жалето и още се чудя на Демет как и мина толкова бързо  newsm78

П.С. Ирчок, отвори ли крилото, че увиснахме  Mr. Green

# 516
  • Мнения: 22 211
Ирче, какво са заградили на снимката, че недовиждам  newsm78

# 517
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Крака и, че цепката е голяма  Mr. Green
Ин, отворих го и те изполягаха  Joy Joy Joy

# 518
  • Мнения: 22 211
Фифи, на Демет и мина бързо най-вече заради болестта на Жале  Peace

# 519
  • Мнения: 4 314
Фифи да те поздравя с моята песен ..... да знаеш ,че много я харесвам ... Hug Hug Hug
песента е любима и на Кирето  ,ужжжжжжжжжж  щот при него нищо не е потвърдено При него всичко е отворен край,  разбираш го , както искаш и сам  си правиш заключения ...
Така , че аз съм решила ,че е негова ,любима и толкоз ....



Ирка  Hug Hug Hug Hug Hug

# 520
  • Мнения: 5 109
Фифи, на Демет и мина бързо най-вече заради болестта на Жале  Peace

И ти си права.  Peace Актрисата, която играе Демет много се е разхубавила от 1001 нощ насам.

# 521
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И снимката нарочно е изрязана, за да се чудят болшинството, Керем ли е това, или не. И какво става пак, шуми се, любопитни са, и пак се говори за Зъбларова, ми извинявам се много, ама използваш всякакви средства за ПР, акции  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ръката не е на, Кирето. Според мен  не е негова, ноктите са прекалено късо изрязани, плочката е прекалено малка, а неговата е по-голяма, неговите не са така изкъсо изрязани, защото самия той е казвал, че ходи на маникюр  Naughty

# 522
  • Мнения: 5 109
Фифи да те поздравя с моята песен ..... да знаеш ,че много я харесвам ... Hug Hug Hug
песента е любима и на Кирето  ,ужжжжжжжжжж  щот при него нищо не е потвърдено При него всичко е отворен край,  разбираш го , както искаш и сам  си правиш заключения ...
Така , че аз съм решила ,че е негова ,любима и толкоз ....



Ирка  Hug Hug Hug Hug Hug



Кате, много се смея с тебе , докато чета зад пердето  Joy Joy Joy Joy Joy
Забелязала съм, че често я пускаш тая песен - Tabi, tabi ли беше
Като почнах да пиша тука ти беше вманиачена овцЪ или нещо от сорта и много се смях  Joy Joy Joy Joy

Ай ся да рипнем малкУ  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68  bigdance2

# 523
  • Мнения: 4 314
Mr. Green
Че и снимките на сериала на Керем, харесала Хандето  #Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Така е като няма проект .... ако имаше нямаше да се занимава с  #Silly

Вече почвам да си мисля , че тя е влюбена в Керем , а той й е отказал ....на Герито теорията ... Sad

# 524
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми как няма се чудиш, като някоя патка лайква там  ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт