С какво помагат половинките вкъщи?

  • 36 016
  • 619
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Дори понякога го оставям да свърщи цялата работа сам и не се оплаква миличкия.
Мъжете според мен нямат праг на умора с къщната работа, винаги могат и още и още и го правят така, сякаш се забавляват с внимание към детайлите. Аз например си мислех, че у нас паяжини не се образуват, то се оказа, че мъжа ми контролира и ъглите Simple Smile Докато аз ако свърша няколко неща наведнъж задължително ми трябва поне час почивка във форума  Mr. Green

Така е права си - моя като вземе да готви - държи всяка една подправка която е написана в рецептата да я има, ако ли не отива до магазина. Толкова е стриктен  Laughing  Аз например ако ме домързи тая седмица няма да изчиства прахта от секциите, и ще ги изчистя следващата, но той не пропуска. "Как така няма да изчистим тази седмица праха?"   Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Аз например ако ме домързи тая седмица няма да изчиства прахта от секциите, и ще ги изчистя следващата, но той не пропуска. "Как така няма да изчистим тази седмица праха?"   Simple Smile

   Ау, добре, че не съм с такъв, че не бих го изтърпяла. Самата аз не съм педантична чистофайница и трудно бих се спогодила с такъв господин. Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 1 181
основно готви, мие чиниите, чисти плотовете, аспиратора, печката, минава с прахосмукачката и мопа, подрежда разхвърляни вещи. Сгъвал е и пране, но след моята критика за начина на сгъване вече не го прави. НЕ пуска пералня, не простира, не умее да глади. И тоалетната не чисти.

# 33
  • Мнения: 140
Аз например ако ме домързи тая седмица няма да изчиства прахта от секциите, и ще ги изчистя следващата, но той не пропуска. "Как така няма да изчистим тази седмица праха?"   Simple Smile

   Ау, добре, че не съм с такъв, че не бих го изтърпяла. Самата аз не съм педантична чистофайница и трудно бих се спогодила с такъв господин. Twisted Evil

На мен не ми пречи, щом иска той си го чисти. Важното е че не ме кара аз да го правя  Laughing

# 34
  • Мнения: 8 889
То на някои жени добре че са мъжете им, че иначе домовете ще потънат..
Познавам такива женици - по цял ден кълчат кълки и чакат "мАжО" да се върне, че да замете, щото от сериали време не им останало

# 35
  • Мнения: 248
Моят много помага стига да има желание. Основно той пуска съдомиялната, по негови думи "Да подреждаш по оптимален начин чиниите и чашите е изкуство, което не умееш"  Laughing Не че се и натискам де  Mr. Green Готви рядко (основно паста, тя си е запазена марка само за него), но когато го прави винаги изпипва всичко го прави с голямо желание. Помага ми да чистя, но предпочитам да го правя аз, а и той не възразява. Пералня му забраних да пуска след като боядиса половината ми бельо в синьо - "Прането трябва да се разделя по цветове ли? Защо?"

Определено много ми помага с детето - храни я, къпем я заедно, приспива и гушка.

Like_Smoke познавам няколко такива индивида и им съжалявам мъжете. То бива бива, ама чак пък нищо да не пипнеш цял ден.... Инъче ходят наконтени и нагласени, а в тях е  Sick

# 36
  • Мнения: 10 512
О, аз познавам жена, която пък цял ден шета и тича по децата, а вечер мъжа й като се прибере й тропва по масата и тя му сервира. При приключването на вечерята й тропва, което означавало да му оправя леглото. За всяка задача тропането е различно. Така, че митове и легенди всякакви, но наистина си е гадно подобно отношение, независимо от мъжа към жената или обратното.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 374
Познавам такъв индивид, от мъжки пол. По цял ден си чопли нещо на компа. Не работи от години. Чака вечер благоверната да се прибере от бачкане и да му сложи да яде. Домакинска работа не пипа щото е Мъж. Деца още нямат, и личното ми мнение е, че ако девойката има капка останал мозък, би следвало да го зареже.

Иначе и аз съм от мързеливите, вкъщи почти нищо не пипам. Никога не съм крила от мъжете си колко калпава домакиня съм. Съответно на тях никога не им е пречело. Занимавам се с детето, засега работя от вкъщи, ТВ не гледам и не се ''контя''.

По ми е кеф да си пусна Godsmack и да се опъна с бира на дивана, отколкото да тропам с тенджерите в кухнята  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 8 889
Познавам такъв индивид, от мъжки пол. По цял ден си чопли нещо на компа. Не работи от години. Чака вечер благоверната да се прибере от бачкане и да му сложи да яде. Домакинска работа не пипа щото е Мъж. Деца още нямат, и личното ми мнение е, че ако девойката има капка останал мозък, би следвало да го зареже.


В моето семейство този филм не може да се прожектира  Sunglasses
Няма шанс единият да стои вкъщи, че и пари да не изкарва, а другият да опъва на работа и да се прибере за втора смяна вкъщи.

# 39
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да се включа и аз Mr. Green
Моят готви, чисти с мопа и прахосмукачка, бърше прах, пуска пералня, изхвърля боклука, прибира прането, но не го сгъва щото ме дразни как го прави. Също така и да простира, направо откачам като знам как ще разхвърли дрехите. Не глади, защото мрази. За чиниите да не говорим случвало се е да пуска съдомиялна за два съда ooooh!, защото не обича и да мие. Съответно аз върша тая работа. С детето ми помага много, голяма отмяна ми е. Къпе я, сменя памперси, преоблича я, храни и т.н.  Банята се редуваме аз едната седмица, той другата  Joy

# 40
  • Мнения: 747
Аз например ако ме домързи тая седмица няма да изчиства прахта от секциите, и ще ги изчистя следващата, но той не пропуска. "Как така няма да изчистим тази седмица праха?"   Simple Smile

Малко офф - къде живеете, да се пренеса в квартала? При нас ако пропусна един ден да забърша праха, на другия мога да си напиша името върху библиотеката.    Rolling Eyes

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Малко офф - къде живеете, да се пренеса в квартала? При нас ако пропусна един ден да забърша праха, на другия мога да си напиша името върху библиотеката.    Rolling Eyes

   Един ден... Shocked Shocked Shocked Бърша прах по-рядко от веднъж на 2 седмици, а живея в центъра. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 140
Ние сме в Полигона, но не бих казала, че има чак толкова много прах, въпреки че до нас се строи. Но остане ли повече от 10 дена и аз ще пиша по секциите  Laughing

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   При мен няма прах по секциите, но явно котковци несъзнателно помагат и го забърсват с опашките си ежедневно, та затова не се събира. Laughing

# 44
  • Мнения: 63
Дами, чак ми стана "тъпо" след коментарите ви. Моята половина нищо не прави, освен печелене на пари.

Общи условия

Активация на акаунт