Фирма за пране на мокет в дома - има ли фирма, от която да сте доволни?

  • 705
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Използвали ли сте услугите на фирма за пране на мокет в дома?

Аз до момента имам опит с 2 фирми - Аументо и Дариба. Загубих си времето и парите!

От Аументо пристигна една възрастна двойка, с един Рейнбоу на 15 години. Пуснаха една прахосмукачка в стаята, обясниха ми как моята не ставала за нищо, взеха ми 20 лева за 10 кв. прахосмучене и си тръгнаха. До пране не стигнаха, защото не можаха да включат прахосмукачката си към душа в банята (нямаха необходимите накрайници) - душовете ми са немски чисто нови, с напълно стандартни размери.

Дариба - много неприятни хора, груби и некоректни (рядко си позволявам, да коментирам някого по този начин). Купих си ваучер за почистване на дома от тях - голяма грешка. В уговорения ден и час се появиха пред комплекса в който живея. Единият от служителите започна да ми обяснява, че пренасяли прахосмукачка за 3 хиляди лева. Не знам, може би тази информация е трябвало да ме впечатли по някакъв начин  Laughing

Имаше свободно парко място на 10 метра от входа на двора на сградата. Те пожелаха да влязат вътре във двора, а аз им обясних, че това е затворен комплекс и няма как да се случи. Мога да им предложа единствено достъп до подземните гаражи, да паркират долу (там има асансьор на 2 метра от входа), да си разтоварят техниката и да върнат колата си обратно пред комплекса. Отказаха, трябвало да им доплащам за пренасянето на техниката през двора (дълъг 30 метра)?!

Отказах им услугата –въпросът беше принципен (още по телефона им обясних, че живея в комплекс и блокът е вътрешен - не са се интересували на колко метра могат да паркират автомобила си от входа и т.н.).

Някой може ли да препоръча фирма, от която е доволен?

# 1
  • Мнения: 50
Здравейте,
аз писах и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395212.msg28897288#msg28897288
защото наистина съм много доволна от момчетата. Не знам към коя фирма работят, така и не разбрах, но са наистина коректни и си вършат много добре работата. А проблеми с паркирането нямаха, даже и пеша се качиха до третия етаж, защото асансьора не работеше  Rolling Eyes , мога да потърся контактите им и да Ви ги дам

Общи условия

Активация на акаунт