Отговори
# 735
  • Мнения: 5 069
ох това ще е тежко Mr. Green Mr. Green

# 736
  • Мнения: 5 069
ааа слънцето значи винаги изгрява от изток hahaha hahaha

и  на всичкото отгоре на пук ще си правим...колкото ние споменаваме България..толкова и тя ще противодейства ли hahaha hahaha ...това не е игра за възрастни обаче Mr. Green

# 737
  • Мнения: 7 538
pepi6666,пиши си,забавлявай се,...но не се занимавай с БГ силите... Naughty
Разликата във възпитанието ,възприятието на нещата и светогледите е много голяма....А и сме фенове на различни актьори...помисли си пак  за това,когато нападаш български пред чужди фенове...Грозно е!!!
И се пробвай...да разбереш колко фенове има Ели в България....като актриса и жена....!!! Thinking
За Уилям и Химена  не ти  споменавам....защото отговора ти е ясен....

Не се занимавайте повече...нека си пише....В края на краищата е до възпитание... Crossing ArmsЩом възприема да общува с кралици,пистаси и ...пр., не се възмущава от езика им и не оценява разликата между тях и българите като поведение към идолите си...... Sad ooooh!за какъв морал говорим....че и да ни засяга...Но жалко...български фен все пак.... Sad

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 15:43 от iss0o

# 738
  • Мнения: 8 533
не не аз просто още веднъж се убедих,че няма никакъв смисъл от тези спорове..всеки да си прави каквото иска...няма никакво значение..ние си запазваме спокойствието си и толкова

# 739
  • Мнения: 7 538
Сега кажете нещо за рекламата на Сабритас....Юкатан ...Мексико... Thinking

# 740
  • Мнения: 2 519
не моля ви на това нещо..вече никой никакви отговори..пълен игнор и това е ..тя просто ни се подиграва...или май се подиграва на мен,защото загатна,че сме имали нишка на познанство...но аз идея нямам за какво говори,такива откачени познати нямам...може би пък тук много ни е опознала hahaha...но при всеки случей няма да се занимаваме вече и край..

за ново начало отивам да направя новата тема hahaha

# 741
  • Мнения: 8 533
Сега кажете нещо за рекламата на Сабритас....Юкатан ...Мексико... Thinking
да моля те направи новата тема...да го загърбим това hahaha hahaha

ами да...на 100 километра от Канкун островчето наречено острова на Жените hahaha hahaha вчера го и наплаших здравословно уилям,че в момента ходи по много тънък лед,че не трябва да прави глупости...но да видим..днес пак ще му го напомним...до неделя има време за лавиране.. Mr. Green

# 742
  • Мнения: 2 519
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=798452.new#new хайде да се отърваваче от отрицателните емоции Wink

# 743
  • Мнения: 7 538
Интересно ми е ,защо никой никъде не го засича след рождения ден....!? ThinkingСамо онова изключение....когато се беше засмял,... Thinking

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 16:10 от iss0o

Общи условия

Активация на акаунт