Честито бебе Радост на kuneto

  • 6 349
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 271
Само да ви кажа че вече сме си удома
момата се оказа с кръвната група на тате Б+ а аз 0+ и затова жълтеницата беше по-силна но вече е добре.
ще видим как се справяме у дома. Мама е тук и много ми помага че аз даже се прибрах с 38.5 от гърдите но сега съм по-добре.
раната заздравя добре и мога да ставам и лягам без да ме боли много
не вярвах че тази болка ще мине - толкова безсилна се чувствах в реанимация...
хайде стига че може да откажа някой да ражда  Embarassed

благодаря ви за поздравленията   bouquet

# 31
  • Враца
  • Мнения: 871
   Добре дошла във къщи!(във вас естествено)Искренно ти желая проблемите да сте си ги оставили в болницата.   newsm17   Нека малката принцеса расте жива и  здрава е най-вече ви  носи наистина както е името и само  РАДОСТ. Късмет  newsm10

# 32
  • Мнения: 3 698
Светлееее, много се радвам, че вече сте си у дома   bouquet .Бързо възстановяване на теб и много целувки на дечицата  Heart Eyes !

# 33
  • Мнения: 3 743


ЧЕСТИТО БЕБЕ!!!!
БЪДЕТЕ МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 543
Светле, добре дошли у дома! Hug Дано намираш време да се включваш за малко и да ни разказваш за красавицата Радост и бате Теди!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 262
Светле, много се радвам за теб и стискам палци да минава по-бързо операцията, имаш ли кърма, храниш ли бебка добре...разказвай, иначе за реанимация, много добре те разбирам какво обясняваш, боли жестоко, ама хайде и аз да не говоря много, че май същото ме чака втори път! Как се радвам за това момиченце, все едно е мое! Гушни я и я целуни много от мен и бати Мишо!

# 36
  • Мнения: 462
Добре дошла у дома Светле...така да се каже! Искам още веднъж да ти пожелая много безгрижни и щастливи мигове с децата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт