Евангелистки училища

  • 667
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Здравейте на всички.Сестра ми се премести да живее в чужбина и са записали племенницата в Евангелистко училище.Абсолютно непознати сме с този вид училища, малко се притесних.Моля, ако някой има познати дечица, които да учат в такива училища да сподели мнение.Притеснявам се да не се обучават децата в прекалени християнски догми.Наистина сме абсолютно незапознати с такъв вид училища.

Благодаря предварително на всички за отделеното време

# 1
  • Мнения: 1 732
Какво значи 'прекалени християнски догми'? Ако по принцип сте атеисти, не ви трябва подобно училище. Урок по религия има и в обикновените училища. Родителите, на които това не им допада (обикновено това са мюсюлмани, атеисти или изповядващи религия, различна от християнството), имат право да отпишат децата си от този предмет.
Конкретно за Евангелистките училища- има страхотно много инфо в нета, допускам, че самото училище на племенницата Ви си има сайт, в който се публикуват подробно мероприятията, формата на обучение, структурата, организацията и т.н.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Благодаря за информацията, помолих за информация, тъй като не съм запозната, получих квалификации.Благодаря все пак за труда Ви.

# 3
  • Мнения: 1 732
Квалификации?  Grinning  къде и кои са те?
от какво по- точно инфо още имате нужда?
не подхождайте с предрасъдъци.  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Квалификации?  Grinning  къде и кои са те?
от какво по- точно инфо още имате нужда?
не подхождайте с предрасъдъци.  Peace

Ако можех да намеря сайта на училището или информация за подобни училища из нета не бих търсила в бг-мама.За всеки случай нямам желание за заяждане.Явно Вашето е такова.Не сме мюсюлмани, атеисти, хари-кришна или т.н.Православни, нормални хора сме, кръстени и сключили брак в православна църква.За първи път чувам за такива училища.Явно незнанието ми е Ваш повод за ирония.Прилагайте го някъде из другите теми, не желая диалог.

# 5
  • Мнения: 1 732
Кажете името на училището и/или поне града, веднага ще Ви посоча сайта. Така ще можем и да обсъдим повече подробности за обучението там. Допускам, че може да има известни разлики, в зависимост от конкретното евангелистко училище и страната. Grinning
Не разбирам къде прозряхте ирония.
Не желаете диалог. Rolling Eyes  Как без диалог ще получите информацията, за която питате? Съвсем не разбирам какво Ви подразни в отговорите ми.  Peace

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 13:19 от take a smile

Общи условия

Активация на акаунт