Отговори
# 735
  • Мнения: 11 984
Айрка,  Heart Eyes Hug Heart Eyes повечето от гилдията много харесват филма и оценяват качествата му ! В Близкият Изток и Балканите, където се излъчва - също ! Peace Само драгият турски зрител не го разбра и не го оцени, ама ....не мога да ги мисля ! Laughing


Малко е трудно за комшиите да разберат сериала, то не е ли мелодрама , патаклами из сокаците и нещо от рода на три реда сълзи и два сополи не им го хвали... ще те взема, ама не те искам...няма да те взема, защото те искам, но ти не знаеш...тряс-бум... пистолета засече... идвам, но не сега... колкото по късно дойда толкова по ще ме обичаш... лъжиш ме, ао аз ти вярвам ти ако искаш ми вярвай... целувка и бам в кревата обезателно с чорапи, спортен екип и ефирна нощница за ханъмата за която си се венчал, но тя още ти прави чалъми...и бебето готово / как става, въпрос на фантазия и задълбочени познания в областта на анатомията и възпроизводството на човешкия индивид... после в някой си сезон се появява сестрата на лелята на третата братовчедка на майката на вуйната на бащата, която тайно е била влюбена в главния герой, но той го научава в последствие и си представя колко щастлив би бил с нея, гледайки жално благоверната си половинка хъркаща нежно до него ... междувременно главното действащо лице е гърмяно и бито няколко пъти / средно през 2 епизода/, катастрофирал е н- пъти и о, чудо благодарение на медицината / тяхната родна/ не нашата/, той е жив и по-здрав от всякога...лежал е в затвора невинен видиш ли, погребал е някой близък защото е страдал за пропиления живот на детето си... жена му бяга няколко пъти и пак се връща / защото май не може да умери  пътя към дома или и е хубаво да е страдалка в името на любовта/... има пари-няма пари и накрая холдинга / обезателно/ е проспериращ, лошите са платили с живота си / обикновено/ за грешките и правото да обичаш истински ... края е щастлив, отворен или лош в зависимост от настроението на сценаристките, които май са все едни и същи...

Джанъм Heart Eyes ти с какво гледаш с петото око под шестата вежда или през кристално кълбо, че виждаш толкова кадърен наш Къванч, който май се оказа и женкар, който е омаял поредната кадъна,горката БАШАК как насила стои до Къванч... hahaha



- Вай, вай какви ги дрънка тази Slawena Shocked Shocked Shocked

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 20:02 от Slawena

# 736
# 737
  • Мнения: 18 611
Славенке Hug уникална си Joy Joy Joy
но е вярно- за всичко са виновни сценаристките, които май са все едни и същи и вече взеха да издишат, язък им за добрите артисти на комшиите Peace

# 738
# 739
  • Мнения: 1 892
Да не пропуснах новата тема?  Praynig

# 740
  • Мнения: 3 371
Да не пропуснах новата тема?  Praynig


 Hug Hug Hug Линкът е на предната страница ! Чакаме те !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт