Тема Незабравима (Unutulmaz) 249 ,"Emanet"

  • 30 601
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Русе
  • Мнения: 2 297


Колко време мина, а хората все още пускат снимки... Party Party Party



Ето и момента, когато се хранят патките. hahaha

Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 21:15 от winona

# 511
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Клипчето е придружавало поканата която украинките бяха отправили към МАА за посещение в Украина, което в последния момент отпадна поради ангажимента му тогава към сериала "Фатих".

# 512
  • Мнения: 914

Здравейте

Ами няма как бе Вени да не сравняваме. То не бяха хапчета, не беше поезия, не бяха тестове. То това е незабравимо да знаеш. Ние си го направихме незабравимо - тука в темата. Филма беше клечката.

Филма беше клечката, а всичко останало захарния памук, който сами си завихме и изядохме..., та още ни сладни.
Ами ще сладни я то колко се облизвахме с тоз захарен памук я - цели 3 сезона. Ама като гледам твойта муза се готви наистина да купува яхта скоро време.

# 513
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 514
# 515
  • Мнения: 175

Здравейте

Ами няма как бе Вени да не сравняваме. То не бяха хапчета, не беше поезия, не бяха тестове. То това е незабравимо да знаеш. Ние си го направихме незабравимо - тука в темата. Филма беше клечката.

Филма беше клечката, а всичко останало захарния памук, който сами си завихме и изядохме..., та още ни сладни.
Ами ще сладни я то колко се облизвахме с тоз захарен памук я - цели 3 сезона. Ама като гледам твойта муза се готви наистина да купува яхта скоро време.

Благодаря за комплимента - а дано от твоите уста в ушите на БНБ, че всичките милиони на музата ми за яхта се оказаха блокирани в КТБ...

# 516
  • Мнения: 570
И мене ме гони носталгия по Незабравима,точно заради сериала  снимах това миналия уикенд.
Скрит текст:

# 517
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 518
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Emanet - 4 ep. руски суб.


http://vbox7.com/play:8003598755

# 519
  • Мнения: 175
И мене ме гони носталгия по Незабравима,точно заради сериала  снимах това миналия уикенд.
Скрит текст:

Памук

За наяждане аз знам, че не е,
но с теб бих хапнал на корем
Продавача ми кажи къде е,
там двама пак да се сберем

Ще ръфам стръвно аз до пръчка
памука розов, жълт, зелен
И сладката бих схрускал съчка,
щом знам, че лапаш ти до мен

# 520
  • Разград
  • Мнения: 8 243






Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 22:47 от vania_e

# 521
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Emanet’in 5. Bölüm 2 Fragman

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 22:23 от vania_e

# 522
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Привет, Незабравими! Ваня е, благодарности за постнатия линк на превода на 4 епизод на Еманет! Изгледах го и ми хареса. Фърат и Зелял в парка си разменяха информация за това кой какво знае за случая с Халит.  Екрем като ги видя заедно се ядоса и почти каза на Зилял, че тя е поверена на него, но тя явно не схвана какво й каза той. Оплака се на Фърат, че Екрем винаги е бил внимателен с нея и се е изненадала как той изведнъж се е превърнал в чудовище. Хатун поиска от Мерием да й помогне, защото изнудват сина й за милион долара, а те нямат толкова пари, но Мерием не само, че й отказа, но даже даде разрешението си на оня бандит да прави каквото си иска. Хареса ми, че Периназ хвана Хатун за гушата, намери си тя майстора. Отначало Периназ стоеше, докато Хатун я скубеше за косата, но когато Хатун спомена, че ще пострада и болната й сестра, Периназ полудя и я постави на мястото й. Каза й, че дава два дни на нея и сина й да я поискат за снаха, иначе отива в полицията.

Бганьо, отново ме разсмя с този черен потник, благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

# 523
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Озет 5 епизод
Хатун что бы спасти своего сына Экрема крадет видеозапись с его участием со стола Фырата.Как раз в этот момент Фырат поймает ее.Поймет ли Фырат что Хатун рылась в его столе?Зелаль все время у отца в больнице.Она больше не может терпеть всю эту боль.При всем внимании Фырата к Зелаль,он пытается ее успокоить но она все равно не оставляет отца одного,верит что он поправится.И она знает что Фырат единственный человек которому она может доверять.Фырат уже не может забыть о Зелаль.Симге не хочет терять Фырата,но что на этот счёт думает сам Фырат?Пирназ узнает что она беременна.Узнавший что Пирназ беременна Экрем придет в бешенство.Угрожает Пирназ .Пирназ решает все рассказать Тахиру аге.Тахир ага придет в шок перед услышанным.Пирназ и Экрем поженятся?


# 524
  • Мнения: 315
Ваня,много благодаря за втория фрагман и за епизода на руски!Аз много се зарадвах ,че имам линка на рускините , но радостта ми трая много кратко , защото още на другия ден ,вече не ми се отваряше.Явно  newsm78 ми иска регистрация , а аз не знам как да се регистрирам! #Crazy #Crazy Embarassed Embarassed
Така ,че моля те не се отказвай да ни изпращаш "новинките"и преводите ,които те правят! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт