Тема Незабравима (Unutulmaz) 249 ,"Emanet"

  • 30 596
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 832


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç, Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009









Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна   Ради   Розовка  
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Рекси, Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1   54/2   54/3   54/4   54/5   54/6   54/7   55еп.    
56/1   56/2   56/3   56/4   56/5   56/6   56/7   57еп.   58еп.     59еп.     60еп.   61еп.   62еп.   63еп.   64 еп.   65 еп.   66 еп.   67 еп.   68 еп.   69 еп.   70 еп.   71 еп.   72 еп.   73 еп.   74 еп.   75 еп.   76 еп.   77 еп.   78 еп.     79 еп.     80 еп.     81 еп.   82 еп.   83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.            
88 еп.    89 еп.   90 еп.    



Нов проект "Emanet"
с участието на  Özlem Yılmaz




"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ  
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






"Kaçak"
с участието на  Özlem Yılmaz
Официална страница на сериала





"Adını Kalbime Yazdım"
с участието на  Serhan Yavaş







Tема 234      Тема 235      Тема 236       Тема 237       Тема 238    Тема 239      Тема 240     Тема 241          Тема 242          Тема 243               Тема 244               Тема 245             Тема 246            Тема 247               Тема 248




# 1
  • Мнения: 3 203


Деска безкрайни благодарности  lovekiss txtloves ти си нашата добра фея която се грижи това прекрасно и незабравимо кътче да продължи да съществува Heart Eyes  bouquet

# 2
  • Malaga
  • Мнения: 575
 wavey wavey
Слънце,благодаря за новата тема!
Скрит текст:

# 3
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Чудесна нова тема, благодарение на Рекси! smile3525
Всичко, което ни свърза и така харесваме е тук! thumbsup
И в очакване на бъдещето- новия сериал на Йозлем! newsm18



Качеството на снимките е лошо, но не пречи да се види колко добре стоят Йозка и Мехмет един до друг! Heart Eyes
Сега чакаме и Серхан да приключи с пътешествията и да се спре на някой сценарий, че щастието ни да е пълно! yes

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243
.............................. Между другото, знаеш ли дали ще има превод сериала. Не ми се гледа на арабски и руски, не ги владея тези езици.

Със сигурност ще има превод на руски и още не съм сигурна но може би и на хърватски.

# 5
  • София
  • Мнения: 440
ЗАЛОГ/РЕЛИКВА; Gold Film Prodüksiyon A.Ş.; FOX tv; 2014 г. – представяне:
http://www.fox.com.tr/Emanet/bilgi
Срещу мистичната панорама на Кападокия се издига един великолепен конак. Една сватбена церемония. Една смърт.
Телевизионният сериал „Залог” (Emanet) е адаптация на един от незабравимите турски кинофилми – „Завръщането на войника” (Askerin Dönüşü), който представя на екрана закона на традициите, военното управление, една превърнала се в божествена поради кръвните връзки любовна история от Анадола.
Мурад (Мехмед Акиф Алакурт), който при жандармерийска проверка става причината за смъртта на невинен, подложен на ревност от брат си човек; и Зелал (Йозлем Йълмаз), красивата съпруга на убития докато търси справедливост мъж, която остава като залог/реликва за семейството, на което наскоро е станала член; биват свързани от една отчаяна любов. Мурад и Зелал са се оказали обект на едно предателство сред спиращата дъха география на Туз гьолю (соленото езеро) и Кападокия и ще заплатят още по-висока ценa, за да постигнат справедливостта и любовта…
Някои реликви се носят/пазят в сърцето! Новият ни сериал „Залог” от 2 септември 2014 г.; вторник; по телевизия ФОКС!


еmanet – оставяне, поверяване; нещо поверено/оставено на съхранение, нещо изпратено (по човек), нещо поверено на човек; гардероб на автогара или гара за съхранение на багаж; нещо оставено в залог, като залог, оставено на отговорно пазене; залог, реликва; душа (душата която нося, която Господ ми е дал)…..

За случая на новия сериал, в който ще играе Йозлем Йълмаз, моето предложение за превод на заглавието е „Залог” или „Реликва”. Дори по-скоро бих избрала второто, като се базирам на краткото представяне от страницата на телевизия FOX. Не съм се запознавала подробно с информациите за поредицата. Все пак първото значение на съществителното emanet е залог, нещо оставено в залог или на отговорно пазене.

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 03:52 от milena d

# 6
  • Мнения: 3 203
Милена благодаря ти за разясненията   bouquet


Хубав и спорен ден приятели  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 13 687
Здравейте приятели Hug
След една много хубава почивка се завръщам почерняла и готова за нови подвизи  Heart Eyes
Точно  навреме, защото започва чаканият с нетърпение сериал с нашата любима Йози.
Така както виждам от снимките се очертава да бъде интересен и с много txtloves
Дано наистина да бъде успешен както "Незабравима"

# 8
  • Мнения: 175
Да, очертанията на снимката горе са впечатляващи! Йозлем въобще е №1 в мокрите сцени - под душа, под дъжда, в сълзи и т.н. А аз ЕМАНЕТ си го преведох така:

E(да)-М(елда)-А(рсланлъ)(от)Н(езабравима)@

Лек ден ви желая.

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 12:20 от Bygun

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 291


Привет на най-Незабравимата компания! Hug Hug Hug

За Деси, Милена и вси4ки, които се стараят темата да съществува - скромно цветенце с благодарност!  love001 newsm51

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 90
milena d, радвам се, че знаеш така добре турски и че пишеш сред нас. Благодаря ти за превода.
Не съм сигурна, но според мен, Мурат няма да има голяма вина, ще има някакви странни обстоятелства и някакво предателство. И Зелал няма начин да не го намрази,като разбере за вината му, но дотогава няма да знае затова и ще са се заобичали. Но дано не направят сюжета прекалено комерсиален. Искам да имат героите истински недостатъци и оттам да произтича драма, която накрая да завърши добре, а не добрите перфектни главни срещу останалия лош свят, който им трови живота и любовта и измислени интриги.

# 13
  • Мнения: 175
По повод на "добрите перфектни герои" си мисля, че такива по принцип би трябвало да са Еда и Харун„ Обаче като се сетя само какви ги отнасяха по повод на техните дребни и не чак толкова понякога кусури, не знам дали можем дори и тях да ги водим добри и перфектни. Еда дори и да бъде канонизирана някога, в очите на Мелда ще си остане неблагодарната малка сестра-егоистка, откраднала й мъжа и щастието. Това е то човешката природа - даже и на кино.

# 14
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт