Тема Незабравима (Unutulmaz) 241 и нови проекти "Kaçak" , "Adını Kalbime Yazdım"

  • 22 288
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç  , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009









Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна   Ради   Розовка  
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Рекси, Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1   54/2   54/3   54/4   54/5   54/6   54/7   55еп.    
56/1   56/2   56/3   56/4   56/5   56/6   56/7   57еп.   58еп.     59еп.     60еп.   61еп.   62еп.   63еп.   64 еп.   65 еп.   66 еп.   67 еп.   68 еп.   69 еп.   70 еп.   71 еп.   72 еп.   73 еп.   74 еп.   75 еп.   76 еп.   77 еп.   78 еп.     79 еп.     80 еп.     81 еп.   82 еп.   83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.            
 


Епизоди  с частичен превод
 
88 еп.    89 еп.   90 еп.    




"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Özlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Güneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ  
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






Последна редакция: чт, 21 ное 2013, 00:51 от Слънчогледка Яваш

# 1
  • Мнения: 3 203
Деска ти наистина си нашето слънце  sun lovekiss Kissing Heart lovekiss Огромно благодаря ,че отново си се погрижила за нашия незабравим релакс  txtloves newsm20  love001 newsm51

# 2
  • София
  • Мнения: 829
Фрагман на Adını Kalbime Yazdım

# 3
  • Мнения: 3 203

Деска добавям и другите два  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=7Dy_IZ49Eoo

http://www.youtube.com/watch?v=xkjsN1GUeNQ

Последна редакция: чт, 21 ное 2013, 22:24 от mariq_72

# 4
  • Мнения: 93
Слънцееее благодаря за новата прекрасна тема!  newsm51 newsm51 newsm51  love001





Много от традициите и обичаите, спазвани на този ден, са останали в историята, но Денят на християнското семейство е празник, който трябва да почитаме и уважаваме. 21 ноември е прекрасен повод да покажем на близките си колко много ги обичаме и колко много означават те за нас. Семейството е ценност, съумяла да съхрани народността и духовността ни през годините, затова го посветете на най-близките си хора и се заредете с много, много любов.
Ден на христянското семейство: Изречени думи за мома и бебе днес се сбъдват

# 5
  • Мнения: 315
Здравейте момичета и от мен!

-------------------------------------------------------
Първо да благодаря на Деси за новата тема!!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525



-------------------------------------------------------------------------------
Още не съм изгледала фрагманите , но сега като приключа с писането ще го направя и после ще коментирам!!!

# 6
# 7
  • Мнения: 315
Изгледах ги и трите фрагмана по няколко пъти и продължавам да твърдя ,че не се виждат вечерта на сватбата.За Лейля се двоумя , но за Йомер съм сигурна!!Той определено се "стъписа"като я видя!!!

За Лелйля има подвеждащ кадър/когато е седнала до Халил и е много тъжна и със сълзи в очите , но ми се струва ,че това не е момент от сватбата , а от по - късната среща/може би на другия ден/с Йомер!!!
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Мисля така по две причини,едната е ,че Лейля и Диджи са много весели,ако Лейля знаеше вече  #Crazy #Crazy #Crazy,че щеше да се държи по - резервирано.И втората причина,е че Лейля отново е с червен костюм , но не е същия от сватбата,с този костюм е когато се здрависва с Йомер;когато весело си вървят с Диджи и когато е седнала разстроена до Халил./така ми се стори ,но ще се загледам отново по - внимателно/

И сега да направя едно предположение за последователността на всички събития , загатнати във фрагманите.Това много обичах да го правя bowuu bowuu bowuu bowuu и за сериите на "Незабравима" и не само аз   Peace Peace Peace Peace Peace Peace

1.Лейля си тръгва от тържеството , чува името "Йомер" и се сепва/така свърши филма/,после бързо се опомня ,прогонва споходилите я мисли и тръгва по живо..... по здраво!!!
2.Следва ПБН,тук според мен стана напълно ясно ,че секс не е имало,,но подробности не мога да кажа.Как Йомер е "отбил"атаките ще разберем в събота;
3. На сутринта Диджи се прави на ощастливена съпруга , опитвайки се да заблуди Зилян , която я разпитва лукаво;
4.По късно предз деня или на следващ ден ,Лейля отива да види Диджи ,вече като млада булка и тук вече се виждат с Йомер!Естествено сядат на кафе всички заедно  и тогава е именно кадъра ,в който я дават седнала /видимо разстроена/ до Халил.
5.После са онези срещи с "избирателите" hahaha hahaha hahaha и със съвета на старейшините.
6.Срещата на стълбите пред хотела , която започва с търсене на обяснения , а завършва с целувка или поне опит за целувка от страна на Лейля!!!Така завършва епизода!!!

Междувременно има моменти с Кадир и новата "самодива",кавга отново на Кадир с "любимата" съпруга, песни и танци на народите hahaha hahaha;среща на Дияр с онова момче/забравих как се казва и т.н.......и т.н................................

Последна редакция: чт, 21 ное 2013, 20:24 от migi_megi

# 8
  • Мнения: 93
Мегиии, изчерпателен анализ ......  newsm12 smile3521

# 9
  • Мнения: 315
Цитат
Така ли е? И още - в сериала пак ли е дублиран или говори сам
вени , отговарям ти тук:
пак е дублиран от същия глас!!

# 10
  • Мнения: 315
Цитат
Как мислите,да ги прехвърля ли в новата тема?Епизода предстои. 
Да, добре ще направиш , ако ги прехвърлиш!!! Hug Hug Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 3 203
Въй ,въй въй  от толкоз снимчици станах  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Чуза браво на теб къде ги намираш голям дедектив си , нали не обичаш фейса   newsm78 Hug Меги разби сценаристите на пух и прах можем да минем и без серийката само на фрагмани ама къде ти пусто любопитство ще ни умори и още в 19,00 ще сме се заредили пред компютрите  atwork newsm62 да видим аджаба кога ще е субливния момент.  luvbed nazemiata  Ирка  Heart Eyes txtloves ще те критикувам в ефир "мола ти се сопри се " за набора съм готова на всичко  Joy Joy Joy Joy smile3534
Нарцис или Зизка както Деската е споменала  welcome welcome welcome а къде е Ураганчето  newsm78 Hug скачайте при нас момичета  Hug

Честит празник на християнското семейство приятели .Пожелавам на всички ви  семейно щастие мир ,любов и разбирателство .  bouquet Heart Eyes

# 12
# 13
  • Мнения: 3 203
И все пак хубава двойка са Серхан и Ипек а тук батко е много хубав  Two Hearts

# 14

Общи условия

Активация на акаунт