Кои потребители са ви приятни?

  • 34 665
  • 986
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 486
Аз не разбирам защо модератора трие и ми праща предупреждения. Обяснете ми, изхождайки от вашия опит с какво съм заслужила подобно отношение. Днес съм по-ниска от тревата.

Защото те обича, примерно?

Съмнявам  се. Нещо съм направила. Но нямам идея какво е то и защо го е подразнило. А и той не ми казва.

# 931
  • Мнения: 486
Таис ми е приятна, да бъда и аз он топик.

За няколко години форумен стаж, само 2 пъти ми се е случвало да се изненадам истински и да не знам какво да кажа. Първият път беше вчера, на лични. Вторият е сега.

Наистина не знам какво да кажа. И все пак мисля, че Благодаря! е най-подходящо   bouquet

Моля. Харесвам грамотното ти писане и филолога в теб. Освен това между 20 и 30 си го раздавала в стил Уудсток Simple Smile

# 932
  • Пловдив
  • Мнения: 23 945
Хахахаха, Лаура - за мен какво ще кажеш? Вкисната сухарка, омъжила се за първия-втория, който я е поискал?

# 933
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Янтра, ти си всичко друго, но не и вкисната Simple Smile.

# 934
  • Мнения: 486
Хахахаха, Лаура - за мен какво ще кажеш? Вкисната сухарка, омъжила се за първия-втория, който я е поискал?

Рядко имам удоволствието да те чета, но беглите ми впечатления са за рязък тон нетърпящ възражение. Което не е непременно нещо лошо, държа да отбележа.

# 935
  • Пловдив
  • Мнения: 23 945
Янтра, ти си всичко друго, но не и вкисната Simple Smile.
Мерси, но...

# 936
  • София
  • Мнения: 62 595
Охо, лаура започва с подмазването!

# 937
  • София
  • Мнения: 12 374
Таис ми е приятна, да бъда и аз он топик.

За няколко години форумен стаж, само 2 пъти ми се е случвало да се изненадам истински и да не знам какво да кажа. Първият път беше вчера, на лични. Вторият е сега.

Наистина не знам какво да кажа. И все пак мисля, че Благодаря! е най-подходящо   bouquet

Моля. Харесвам грамотното ти писане и филолога в теб. Освен това между 20 и 30 си го раздавала в стил Уудсток Simple Smile

Между 16 и 26 всъщност. Едно мафиотче ме смаза от бой и така сложи началото на края на моя уудстоков начин на живот. За добро или лошо  Wink

# 938
  • Мнения: 486
Таис ми е приятна, да бъда и аз он топик.

За няколко години форумен стаж, само 2 пъти ми се е случвало да се изненадам истински и да не знам какво да кажа. Първият път беше вчера, на лични. Вторият е сега.

Наистина не знам какво да кажа. И все пак мисля, че Благодаря! е най-подходящо   bouquet



Моля. Харесвам грамотното ти писане и филолога в теб. Освен това между 20 и 30 си го раздавала в стил Уудсток Simple Smile

Между 16 и 26 всъщност. Едно мафиотче ме смаза от бой и така сложи началото на края на моя уудстоков начин на живот. За добро или лошо  Wink

Било е True Romance (сори за черния хумор). И аз имах кофти епизод с един тип, беше се превърнал в столкър за известно време.

# 939
  • Мнения: 10 547
Е, не ще припадна! Не съм вярвала, че ще седите на стойка Г пред Лаура и ще чакате от нея топли думи и мили определения. Пък после не сте били впечатлени от регистрацията.  Stop

# 940
  • Мнения: 4 892
Мисля, че съм бременна.

# 941
  • Пловдив
  • Мнения: 23 945
Е, не ще припадна! Не съм вярвала, че ще седите на стойка Г пред Лаура и ще чакате от нея топли думи и мили определения. Пък после не сте били впечатлени от регистрацията.  Stop
Какви мили думи?Аз очаквах определение като "скучна лелка". Което горе-долу получих.

# 942
  • Мнения: 10 547
Мисля, че съм бременна.


Оооо, прекрасно! Чудесно! Много се радвам!


Янтра, ти сама определи тона и епитетите. Хората обикновено те виждат такъв какъвто се представиш- и тук, и в реалния живот.

# 943
  • Мнения: 4 892
Фалшива тревога, друго е било.

# 944
  • Мнения: 10 547
Фалшива тревога, друго е било.

Оооо, прекрасно! Чудесно! Много се радвам!

Общи условия

Активация на акаунт