Случи ми се нещо странно XI

  • 144 300
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 573
Днес само спамя.
За гол охлюв и аз съм чувала, и за пиене на урина сутрин на гладно. Sick
Имам безкръвна операция на гуша и не е страшно, ако ти се случи.
И моя прилеп е микроскопичен.
Тук станахме като вещерки. Sunglasses

# 721
  • Мнения: 5 580
Стига бе, хора, 2 страници описания на охлюви, пъпни връви и части от умрели животни Sick

# 722
  • София
  • Мнения: 2 090
Голият охлюв, съм чувала, че за язва помага  Mr. Green Mr. Green
Хора, моля Ви се, не изумявайте. Хвърлете смрадливите боклуци и мислете позитивно. Така ще привлечете съдбата на своя страна, а не с трупове на животни.

# 723
  • Мнения: 1 909
Горките прилепи и охлювчета  Sad

# 724
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
случвало ли ви се е да улучите две по две еднакви или четири еднакви цифри на часовника точно в момента, когато го погледнете?
на мен от известно време само това ми се случва. сигурно по 4-5 пъти на ден. странно ли е, случайно ли е, на знам, но не искам да го поглеждам вече тоя часовник.

# 725
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
 Не е случайно според мен това с числата. Нашият кум ей така виждал едно и също число навсякъде, и след време на такава дата катастрофираха. След няколко месеца виждане на друго число, различно, но пак едно и също навсякъде, имаше много лош инцидент на датата на числото, едва не загуби живота си. Само да кажа, че той не е от тези дето вярват много на тези работи, мъжете не са много суеверни, но му е направило впечатление.
А пък аз магия от циганка не бих запазила.  Rolling Eyes

# 726
  • София
  • Мнения: 9 644
На мен ми се сучва понякога да видя еднакви числа на часовника, но никога не ми е хрумвало, че може да означава нещо. Е, ако се случва нон-стоп, сигурно ще се впечатля, но само ако са едни и същи всеки път, иначе го отдавам на чиста случайност.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 193
Лолита, винаги в 11:11 ми се случва.  Peace Това било ангелското число.

# 728
  • Мнения: 32 115
случвало ли ви се е да улучите две по две еднакви или четири еднакви цифри на часовника точно в момента, когато го погледнете?
на мен от известно време само това ми се случва. сигурно по 4-5 пъти на ден. странно ли е, случайно ли е, на знам, но не искам да го поглеждам вече тоя часовник.


Да. И то често. Най-много съм виждала 11:11, по рядко 22:22. Но съм имала дни направо съм заливана от всякъде с тия единици. Ама колко е ангелско не вярвам. Не съм много ангел. Embarassed

# 729
  • Мнения: 781
това с еднаквите числа се случва масово на стотици хиляди хора. нарича се неспецифично програмиране.

Скрит текст:
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html
Много от техниките на програмиране, усъвършенствани в тези експерименти са прилагани върху масите чрез масмедиите за неспецифично програмиране. Ежедневни новини, филми, музика, видеоклипове, реклами и телевизионни предавания са измислени с помощта на най-развитата база данни за човешкото поведение, събирана някога.
Това което се случва най-вече между 2 АМ и 5 АМ във всяка времева зона, е че тогава са най-силните ELF (extremely low frequency – свръх-ниски честоти – те са най-подходящия носител на програмиране, което някой би искал да вкара във вас; енергийно ELF-вълните имат ярко или тъмно жълт цвят) и микровълнови трансмисии от сателитите и кулите на мобилните оператори. Въпросното време е избрано с идеята, че най-голям процент от населението е заспало в този времеви отрязък. В сънно състояние хората по-лесно поемат това, което някой иска да излъчи в някоя географска зона или на планетата като цяло. Знам без да ми е нужно потвърждение, че много от вас се събуждат точно в този отрязък, за да отидете до тоалетна, или защото сте имали кошмари. Събуждате се обаче, защото това се очаква от вас. Когато се събудите, вие инсталирате програмирането, което току-що е било излъчено над квартала ви. Нещата работят по начин такъв, че трябва да смените равнището на съзнанието си, за да може програмирането да се задържи и да се вкорени в подсъзнанието. Точно по тази причина излъчването завършва с импулс, който ви кара да се събудите. Смяната на съзнанието може да настъпи и по обратния начин – облъчвани сте през целия ден с подсъзнателни трансмисии, тъй че когато заспите – отново затвърждавате това. Но тежката артилерия идва между 2 АМ и 5 АМ и именно затова повечето от вас се събуждат през нощта.
Точно в този отрязък хората имат най-много кошмари, неспокоен сън и бълнувания. В този период са оплакванията и на всички мои познати. В резултат се събуждате като пребити, все едно въобще не сте спали и имате 100 кг. на гърба си. Това е положението в градовете. Нали знаете как когато сте на планина се наспивате само за 6-7 часа, а в града ви трябват минимум 10, за да заредите по същия начин (ако изобщо успеете)? Защо това е така според вас? Защото сте близо до енергията на природата или просто защото там честотния ефир е чист? Комбинация от двете навярно?
Всички хора, които виждат двойни числа като 11:11 (най-вече), 15:15, 13:13 на часовници, по табели, в телевизионни предавания и т.н. са програмирани неспецифично (отново виж статията за Монарх за важната разлика между специфичното и неспецифичното програмиране, една от чиито механики пък е описана тук, прилагаща се върху цялото земно население). Както вече съм писал, в последните 20 години, всичките електромагнитни излъчвания имат прикрепена допълнителна честота, която носи определени мисъл-форми, служещи за програмиране на подсъзнателно ниво (макар в случая да говорим за активиране, както ще стане ясно малко по-надолу). Една от тях е свързана с програмирането на вътрешния ви часовник, който ви кара да се обърнете всеки път към часовник когато е 11:11 и да го помислите за „супер-голямата-синхроничност“. Ако питате какво по дяволите е „вътрешен часовник“ и „имам ли го и аз?“, то това е естествения ви усет за биоритмите на Земята в ареала който обитавате и с който сте свързан енергийно от раждането си. С вековете това се е свързало с усещането ни за „време“ и неговото измерване с уреди. Няма да отварям огромната скоба тук, каквато може да се отвори, впускайки се в допълнителни обяснения, и ще кажа само, че вътрешния ви часовник е свързан с подсъзнанието и ви ръководи в моменти, в които дори не подозирате. За да дам един елементарен битов пример свързан с това, именно вътрешния часовник е този, който кара много от вас да се будят 1 минута преди алармата ви да звънне сутрин за работа. При някои усета за вътрешния часовник е по-свързан със съзнанието, при някои е по-слабо, но всеки го има.

# 730
  • Мнения: 442
Това с 11:11 настина е най-често срещанато, нямам представа дали означава нещо, аз съм чувала, че ако си пожелаеш нещо, когато го видиш, задължително ще се сбъдне. Не ми се е случвало, но продължавам да опитвам.  Grinning

# 731
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
да, това за пожеланието и аз го знам. преди много се радвах като ги видя еднакви и все си пожелавах. сега вече ми втръсна.  Joy
и за ангелите четох, колко е вярно, не знам.
четох някъде, че италианците като видели 11:11 се кръстели, понеже смятали ,че нещо лошо ще се случи.

# 732
  • Мнения: 125
Не знам до колко ще ви се стори странна случката, която ще споделя, но мен взе да ме плаши. Имаме си един електр. часовник с радио, който си седи в хола и през деня си пускам радиото когато шетам. Онази нощ от само себе си алармата на часовника се включи и записука. Изключихме я и след десетина минути пак започна. Беше след полунощ. Тази нощ по същият начин, чувам го от спалнята пак как се е включила и писука. Пак беше след полунощ, но не помня конкретен час, тъй като бях сънена. Никога досега не се е случвало подобно нещо. Не съм докосвала нищо по часовника, единствено бутончето за радио ползвам. Дори не знам от къде се пуска алармата че да съм направила нещо аз.

# 733
  • Мнения: X
Развалила се електрониката .
 Нещо подобно се случва с телевизора / той е на баща ми и след като почина го донесохме тук ./  - включва се и се изключва сам .
 Оправям настройките и всичко е изключено -няма зададени час за вкл; и изкл.
 Странното е ,че не се включва по еднакво време . Но като се вкл е нужно да се вземе дистанционното и ръчно да се премине в режим тв / защото той е и монитор./
 Значи включва си се или посред нощ или денем - но най странното е че винаги  пред очите ми -ако за момент съм погледнала към него и тогава .Никога не го заварвам да е включен без мое присъствие.
   Най -странното и стряскащо беше една вечер  / стоя си до късно на компа и си чета нещо -/ беше около 3 и 30 и изведнъж телевизора си се включва -но на определена програма - а даже и приемника на цифровата беше изключен / не от контакт -от дистанционното / - та за да се включи по подобен начин е нужно да се вземат и двете дистанционни -първо това на тв - да се натиснат 3 копчета / 2 -то два пъти / и след това дистанционното на приемника .
Други странни неща са например като сама светне лампата в коридора / с фотоклетка е -а там няма никой - даже отварям входната врата или се заслушвам за асансьора дали не е минал някой покрай нея / но за да стане това трябва някой да е застанал плътно до вратата отвъне - и няма как за такова кратко време да се махне./
   След смъртта на татко се случват доста странни неща . Аз не съм суеверна и някак нямам страх -имам чувството ,че нещо ме пази .
 Доста инциденти са минавали на косъм и даже няма логика как излизам невредима от тях.
  Например крушките в къщи гърмят и стават на много малки парченца и в повечето случай директно върху мен - и аз съм преминавала боса по стъклата и не съм се порязвала никога - нито е падало нещо да ме пореже.
  Аз съм абсолютен Тома Неверни и прагматик ,но за доста неща нямам логично обяснение .
Странна ми е и тази моя увереност и безстрашие - каквото и да се случи винаги хладнокръвно и спокойно съм го приела / логично е при някой от тях да се стресна/.

# 734
  • Мнения: 320
Не знам до колко ще ви се стори странна случката, която ще споделя, но мен взе да ме плаши. Имаме си един електр. часовник с радио, който си седи в хола и през деня си пускам радиото когато шетам. Онази нощ от само себе си алармата на часовника се включи и записука. Изключихме я и след десетина минути пак започна. Беше след полунощ. Тази нощ по същият начин, чувам го от спалнята пак как се е включила и писука. Пак беше след полунощ, но не помня конкретен час, тъй като бях сънена. Никога досега не се е случвало подобно нещо. Не съм докосвала нищо по часовника, единствено бутончето за радио ползвам. Дори не знам от къде се пуска алармата че да съм направила нещо аз.
И на мен ми се е случвало същото, но се оказа е е настроена алармата и аз не помня да съм я настройвала, но явно без да искам съм натиснала нещо. Възможно е и ако не ти някой друг без да се усети да е натиснал нещо.

Общи условия

Активация на акаунт