Международен картичкообмен 2014-2015 година

  • 18 116
  • 411
  •   1
Отговори
# 30
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз от сега си казвам моми4ета, 4е пожеланията тази година ще са ми кратки Simple Smile И ние увели4ихме с още един 4лен семейството, и май трябва от сега да по4вам да надписвам , за да ми стигне времето за вси4ки хахахаха.

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 710
Вал, ние за сега сме малко, нямаме 10 броя Grinning Надявам се да успеете всички! А за новия член - прекрасна е малката звездичка! Heart Eyes Да ви е жива и здрава!

# 32
  • Мнения: 1 175
Val, честито ново попълнение и на вас! Горе-долу са връснички значи  Grinning

# 33
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Дидитка,честито!  bouquet
Вал, твоята принцеса е разкошна, така ни изненада с нея!

Благодаря за линка. Hug

# 34
  • Мнения: 1 175
Мерси!

Аз да не би да съм изпуснала снимки?  Thinking

# 35
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Мерси!

Аз да не би да съм изпуснала снимки?  Thinking

А, ние се пренесохме във фейса, там са снимките. Ако имаш фейсбук  пиши на лични.

# 36
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мерси моми4ета!!!!!!
 Дидитка, ако имаш фейс пиши ми и на мен.
 Утре или други ден ще ходя да си взема карти4ките, и по4вам Laughing.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 174
Момичета, от всички вас май само аз си живея в Бг..   Hug

Не е ли рано за картичките.. newsm78  Ще възложа задачата на дъщеря ми, която я прие с ентусиазъм.. Все пак е на 14 години  bouquet

# 38
  • България
  • Мнения: 490
Никак не ми е Коледно още,но искам адреса да не ви изпусна.Любим момент ми е надписването на картичките,а и тази година си имам нов помощник внучето ми на 6м.Леля му отказва да надписва,но пък очаква с голям интерес пощата.

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 710
Готово, изпратих Hug

# 40
  • Мнения: 17
Здравейте  Hug Hug
От дълго време Ви се радвам на инициативата, която сте подели и която носи радост, но по една или друга причина все не се включвах в тази инициатива. Бих желала да се включа в тазгодишния международен картичко-обмен, защото няма нещо по-хубаво от това, да правиш някого радостен щастлив и в същото време някой друг да те прави щастлив/радостен. Бихте ли ми казали подробности къде и как мога да се запиша...може и на лично съобщение. Благодаря Ви!  Hug

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз съм тук отново - № 11 Grinning
Честито на Val и Дидитка! Да са ви живи и здрави мъниците и много да ви радват!   bouquet
Ще ми бъде много приятно отново да бъда с всички вас  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз ще се включа в тази инициатива въпреки, че не ми е много ясно какво точно трябва да правя (ако има някой, който да ми разясни какво и къде се прави ще съм много благодарна)
 Praynig

Честито момиченце - да е живо и здраво и много усмихната и послушна госпожица   bouquet

# 43
  • Мнения: 105
Здравейте, бихте ли ме включили и мен. Ако е удобно и малко повече разяснения като на учителка.  Simple Smile Благодаря Ви предварително!

# 44
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Бих желала да се вкл и аз, след 2 годишно прекъсване, мисля, че е време да вкл и детето.

Общи условия

Активация на акаунт