Отговори
# 630
  • Мнения: 18 785
Феми то и на Слънчев да идете 4 ма с олинклузив за 10 дни пак щи излезе толко или по другите наши курорти  Peace само че разликата е от земята до небето ... както и брата набара самолетни билето до Лондон за 60 кинта и мисля че даже бяха двупосочни  Mr. Green оферти много стига да търсиш  Tired

същия репортаж е и аз го гледах..но е само в настроение за клиповете иначе от известно време е тъжен нещо  newsm78

# 631
  • Мнения: 18 785
туй за Ренку  Joy да види че ашкъма й вече не е толко предпочитан  Joy Joy Joy

# 632
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Феми то и на Слънчев да идете 4 ма с олинклузив за 10 дни пак щи излезе толко или по другите наши курорти  Peace само че разликата е от земята до небето ... както и брата набара самолетни билето до Лондон за 60 кинта и мисля че даже бяха двупосочни  Mr. Green оферти много стига да търсиш  Tired

същия репортаж е и аз го гледах..но е само в настроение за клиповете иначе от известно време е тъжен нещо  newsm78
smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 633
  • Мнения: 27 518
  така е знам  , че цените в нашите курорти не са  по евтини в   луксозните не съм ходила , на море ходя в Бургас    и един път в Приморско бях  и то юни месец  тогава  намерих добра оферта  била съм в Несебър на разхадка  ,  за ден  красиво е  там  Heart Eyes

# 634
  • Мнения: 27 518
 отложили са   премиерата  на Карагюл  , Справедливостта на Кара е от 8 септември  по атв http://romanticseries.blogspot.com/2014/08/blog-post_31.html

# 635
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да ви кажа, от както опознах чуждите курорти, нема да стъпим на нашто море. По-скоро няма да ходя изобщо, от колкото да се завирам на Черноморието.
Много съм се разлигочила и пробирам...да не казвам, че и в Гърция кат бях миналия месец и там не ми хареса... Laughing

# 636
  • Мнения: 16 938
Зизу обаче се подготвя за другия месец за Древните сигурно с нетърпение ги чака и е започнала да брой дните. Mr. Green Heart Eyes

# 637
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу обаче се подготвя за другия месец за Древните сигурно с нетърпение ги чака и е започнала да брой дните. Mr. Green Heart Eyes
Не ги броя Гале...сал часовете до Булчето отброявам... Laughing
Та в тоя ред на мисли...55 мин до Булчето... newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Оф, трее да помучим малко... Mr. Green

Люси е забрайл, че е климатик и ся да му върнат меморито ми искат 400лв... ooooh! ooooh! ooooh!
Трайков отиде да огледа за нов...и ся пак една камара пари трее да фърлям... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 638
  • Мнения: 16 938
Ама кат ти гледам гащите и си мисля че ги броиш ама не казваш. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 639
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама кат ти гледам гащите и си мисля че ги броиш ама не казваш. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама що да не ти кажа бе Гале... Laughing Не ги броя наистина...кат дойде датата, добре дошла... Grinning

# 640
  • Мнения: 16 938
А добре.Защо има дет ги броят.

# 641
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Щерката ги брои... Mr. Green и кат ше почне от 30.09 да вика: "2-ри... Party Party Party Party" Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Фтиам си зеем сънче, че се разкъртих днес... Whistling

# 642
  • Мнения: 27 518
 сериалите на стар тв  https://www.facebook.com/video.php?v=556929674434087&set=vb. … ype=2&theater

# 643
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Ко прайти вееее  doh  на 7-8 места турнато Й в края на глаголи и съществителни в множествено число!  Banghead Banghead Banghead

Йо-то се появила!  newsm03  Hug
Слънчице,  Hug удари ли кепенците в Созопол или просто айлякът малко се е увеличил та имаш време да ни посетиш? Дето се чудиш кви са тия непознати - за теб може и нови да са. Peace Това е Ина или Фифи. На фона на съществуването на темата е от скоро при нас. Peace

Да сложа един Чаатайчо, че отдавна не съм го правила. Mr. Green
http://www.dailymotion.com/video/x24yyqs_cagatay-ulusoy-english- … ubtitles_creation

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 16:17 от profi_1

# 644
  • Мнения: 30 820
туй за Ренку  Joy да види че ашкъма й вече не е толко предпочитан  Joy Joy Joy


Hug smile3534

Добър дан Hug Hug Hug

Слънчице Hug Heart Eyes добре си си дошла Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт