Полазено от паяк

  • 1 319
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте! Преди 5 дни видях,, че по гърба раменете и ръцете имам големи, сърбящи, червени петна. Помислих, че може да е от комар, но на следващия ден се убедих, че не е. Отидох на лекар и ми казаха, че е полазено от насекомо, вероятно паяк, и понеже съм алергична е толкова зле. Изписаха ми "Зодак" и ми казаха да се мажа с ментолов спирт. Притеснена съм, защото днес е 6 ден, а няма грам подобрение, всичко е като ден 1 и сърбежът е непоносим, затова реших да пиша тук с надеждата за някои съвет. Ако се сещате за нещо, което може да ми помогне ще съм благодарна, защото наистина е голямо мъчение... И знаете ли дали мога да излагам засегнатите зони на слънце, дали морската вода ще ми помогне ? Благодаря!  Sad

# 1
  • Мнения: 10
Здравейте , не знам дали вече не сте си помогнали , но от личен опит мога да кажа , че на мен ми помага Чаевец или си взимате капки чаено дърво(тинктура или нещо такова се води от аптеки, дрогерии) и ги смесвате с някакво кремче или олио. Помага за всякакви проблеми на кожата , ухапвания , алергии...

Общи условия

Активация на акаунт