Карина или Каролина?

  • 6 664
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Ще имаме втора дъщеричка! Мисля, мисля и не мога решила съм , че ще е с К не зная защо просто така. В началото бях за Константина, Кристина ,Кристияна, но сега съм на друга вълна. Така, че помагайте Каролина или Карина, то е ясно , че ще е Кари  Laughing и в двата случая , но като цяло име кое ви допада повече?

# 1
  • Мнения: 36
Ще имаме втора дъщеричка! Мисля, мисля и не мога решила съм , че ще е с К не зная защо просто така. В началото бях за Константина, Кристина ,Кристияна, но сега съм на друга вълна. Така, че помагайте Каролина или Карина, то е ясно , че ще е Кари  Laughing и в двата случая , но като цяло име кое ви допада повече?

На мен ми харесва Карина  Wink

и аз ще имам момиченце, и ми е влязло в главата Катерина, но нещо не мога да се разбера с таткото  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13
И на мен Карина повече ми харесва. Но мога да ти предложа Клара Wink

# 3
  • Мнения: 2 052
Карина  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Карина

# 5
  • Мнения: 39
Карина и аз мисля, че е по-добре Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 769
И аз съм за Карина, видно е защо  Laughing

# 7
  • Мнения: 8 906
Карина


Камелия, Клементина, Кремена

# 8
  • Мнения: 505
Карина, но първите ти предложение Кристина и Константина ми допадат повече. Предлагам и Калина, въпреки , че е много използвано в момента.

# 9
  • София
  • Мнения: 672
Констрантина и Косара. Това Кари не ми звучи българско, а и вече твърде много деца се казват така. Аз харесвам имена, които не са толкова масови.  Peace

# 10
  • Мнения: 400
А защо не Катерина, това е толкова хубаво име

# 11
  • Мнения: 248
И двете не ми харесват изобщо. Катерина е прекрасно!

# 12
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Карина  Simple Smile

Но и на мен Катерина ми харесва повече  Peace

# 13
  • София !
  • Мнения: 1 240
Карина  Peace !

# 14
  • Мнения: 10 547
Аз пък съм за Каролина.

Общи условия

Активация на акаунт