Есен на вратата чука, ноемврийска мама по магазините се лута

  • 34 863
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен и честито на станалите вече мами  Hug да са им живи и здрави бебчетата baby_neutral Ние с бебка влизаме в 9-ти месец тази Неделя  Laughing на изборния ден Grinning, а мама още не може да го асимилира как ден по ден се доближаваме към така чаканата среща Wink Иначе като цяло сме готови да посрещнем малката госпожица, ММ всеки ден се прибира с нова придобивка, голяма му е радост на милия  Crazy, май само козметиката ми остана. Като цяло сме добре, вече прегледите ни са на всяка седмица, тази ми взеха секрет за микробиология, понеже ще раждам естествено и трябва да имам чисти родови пътища, до другата седмица ще са готови резултатите, и вече доктора каза, че ще ми даде пълният пакет с документи за болницата, че да го добавя в багажа за болницата Naughty Аз съм + 12 кг. , а бебка до тук е 2 550, което за мен е добре, очаквах много повече да се налея през бременността , че по принцип съм податлива към пълнеене и цял живот все диети и тренировки, че да влизам в дрехите, които искам  Grinning Това е за сега от мен, поздрави на всички мами и пожелания за хубави и по-леки дни на финалната права  Hug

# 706
  • Мнения: 46
Аз мисля че докторите се подсигуряват като казват че бебетата ще излязат по-рано.В сряда бяхме на преглед и доки каза че бебето е голямо и няма да достигнем до дадената дата за секцио.33 седмица,2300 гр...с тези размери вече и аз не знам.не гледам таблици,важното е всичко да е наред.най-вероятно бебо е толова голям от витамините който пих доста време.....Хубав ден момичета.

# 707
  • Мнения: 32
Честито на родилите мами  bouquet  bouquet  bouquet да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват.
Като си помисля че раждането наближава и изпадам в някаква паника Embarassed страх ме е от всичко. Моето ще е секцио и се чудя дали ще си изчака до датата която ми определят.
Почти всичко иначе ми е готово, само козметиката и комплекта за изписване още не сме взели.
Късмет на всички и дано си изчакаме до термина Simple Smile

# 708
# 709
  • София
  • Мнения: 49
Да са ни честити всички появили се бебчета Simple Smile

Да са здрави и щастливи и да растат силни и добри хора!  newsm17 newsm17


На нас с бебка днес ни е последният работен ден, от понеделник сме в 45 дневен болничен:)

Аз си падам работохолик и сега тези 45 дни ще ми се видят тежки... без обичайната работа, проблеми, напрежение, малките победи и загуби.

Чудя се, вие как се справяте мами? Какво правите през тези 45 дни - разходки, беседи, какви обучения посещавате?

Гледах, че по моловете има курсове за бъдещи майки. Можете ли да дадете обратна информация на какви сте ходили и от кои сте доволни и са ви били полезни.

Ще Ви бъда много благодарна.

Хубав ден на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт