Спотайват ли се умрели риби във вашите чанти?

  • 16 625
  • 123
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Имам бегли спомени, че е имало една-две теми за съдържанието в дамските чанти, но този път идеята ми е за малко по-различно "надпреварване" коя е по-по-най блейка Simple Smile

Преди време, свеки откри в чантата си отдавна забравена умряла риба и то само главата. Вони тази чанта, смърди от девет апартамента в десетия, та се не трае. Но тя си я носи така и си мисли, че е от изкуствената кожа и заради това, че й е единствена, прекалено амортизирана и се нуждае от някакво почистване.

При изсипване на всичко съдържимо и преровяне във всичките тайни, малки джобченца, изплува рибешка глава, с отдавна размътен поглед, прилежно увита в найлонова торбичка, приготвена за гладни котенца. Отлежавала е на тъмно и топло минимум една седмица.

Какво е най-стряскащото нещо, което сте откривали във вашата собствена чанта и успя ли то да ви докара изцъклен поглед в първия момент, при какви обстоятелства е успяло да се превърне във ваша собственост?

# 1
  • Мнения: 15 379
Кокали с месо... Embarassed

# 2
  • Мнения: 35 967
смрад на подобна риба - бях купувала преди време и увита старателно, съм я пуснала в дисагите, после съм я извадила, но миризмата не беше излязла ... не излезе и след пране в пералня и една седмица с обърнат хастар на балкона ... тази чанта вече я нямам, а беше нова

# 3
  • Мнения: X
Изгнил банан.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Яйце. Здравичко, сурово яйце. В първият момент бях ей така  Shocked, а приятелката ми, която беше с мен започна да бръщолеви за магии. После в главата ми нахлуха спомени, как предния ден едно малко дяволче бърка в торбата с покупки на майка си, вади кутията с яйцата и вади две от тях. Кога е успяла да мушне едното в чантата ми нямам идея. Това при положение, че майка й веднага прибра и яйцата и кутията обратно в торбата. И как е останало здраво в моята чанта пак ми е чудно. После беше голяма забава като се обадих да попитам дали случайно не и липсва едно яйчице  Laughing

# 5
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Имаше един период, в който синът ми беше обхванат от строителна треска и постоянно събираше интересни камъчета. Сигурно 10-на дена се чудех защо тази пуста чанта е толкова тежка... Около кило дребни камъни измъкнах оттам.

# 6
  • Мнения: 354
Два лешника от дървото вкъщи. До ден днешен ми е непонятно как са попаднали там.

# 7
  • Мнения: X
А дървото как попадна вкъщи?  Laughing

# 8
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ей сега се разрових  Embarassed Две костилки от праскови, прилежно завити в салфетка и в найлонче.  Mr. Green Много бяха вкусни и ги прибрах да ги засадя. Преди месец. И половина.  doh

# 9
  • Мнения: 4 120
 Едно пакетче кайма, не развалено, но ми стана доста срамно, защото бях си го купила и забравила да го извадя, със същата чанта излизам на клуб и охраната на входа я проверява...

# 10
  • Мнения: X
В чантата ми цари минимализъм, нося само най-необходимото. Това включва и гаечен ключ, винаги. Що ли? Придвижвам се предимно с колело с ремарке към него, важно ми е.
А камънак напоследък нося редовно - дечурлигата се запалиха по геология и постоянно ме молят да им пазя този или онзи "изключително ценен екземпляр".

# 11
  • Мнения: 2 927
     Кестен, даден от приятелка уж да прогонва негативни не знам какво. Открих го следващия сезон, в който извадих чантата от гардероба. Миризми нямаше, но в първия момент не се сетих какви ги върши този кестен в чантата ми.
     Обилно количество от пакетчета захар, каквато не употребявам и бъркалки за кафе, прилежно увити в салфетка. Добре, че ги открих навреме и нададох вой.  Mr. Green  Съпругът ми и един колега се бяха изгъбаркали с мен и една колежка. Приятелката ми почти излезе от заведението с празна чаша в чантата си. А беше кафенето, в което ходехме всяка сутрин преди работа.
 

# 12
  • Мнения: 7 848
Когато децата бяха малки редовно имах камъни, пясък, части от строители и всякакви марки мини автомобили и др.

На скоро намерих вакумирана пил. пържола, заради хранителния ми режим съм си я взела ако много огладнея. Намерих я навреме - все още ставаше за консумация.

# 13
  • Мнения: 354
А дървото как попадна вкъщи?  Laughing
Дървото си вирее вкъщи отдавна  Laughing
Сега като се замисля, мисля, че знам кой ми го погоди... както и да е.
Имахме час в университета по нещо си за растенията и пуснах в чантата на една колежка зърно от бакла  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 706
Невестулка или някакво подобно животинче. На море сме първа смяна през юни, цяла зима не е имало никой в станцията. Един ден отиваме на стол и на тръгване си отварям чантата и оттам наднича и побягва животинче. Буквално през ръцете ми. Уплаших се и се разкрещах.
Влязло е в чантата в стаята и съм го занесла в стола. Помня какъв ужас изпитах тогава. newsm61

Общи условия

Активация на акаунт