На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 349
  • 706
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 284
От Ориент ми казаха, че до 15 дни ще изкарат цените. Емералд ги вадят до 01,12,2014
Ами и аз ги чакам но пък на Турс Клуб единия хотел който съм избрала е с резервация до 30 ноември. ooooh!

# 646
  • Мнения: 4 500
Доста добри условия дават като резервации и дати, защото мога да дам 30 % до НГ. После още 20% до края на февруари, остатъка при нас идва средата на август чак.
Живи и здрави да сме и мъжО да работи  Crazy

# 647
  • Мнения: 18
От Ориент ми казаха, че до 15 дни ще изкарат цените. Емералд ги вадят до 01,12,2014
Ами и аз ги чакам но пък на Турс Клуб единия хотел който съм избрала е с резервация до 30 ноември. ooooh!
Аз разгледах хотелите в Бодрум -9 нощувки в Турс Клуб почти всички бяха 20-30% капаро до 29.12 и всеки хотел различно доплащане до януари,февруари и т.н

# 648
  • Мнения: 5 459
Turs klub sa лидери в организираните почивки и по-специално за Турция. Предлагат може би най-добрите цени години наред
И аз тази година мисля да заложа на Турс Клуб, но чакам цените за Мармарис. Вярно е, че цените им са много ниски, само ме притеснява, че срокът е до края на ноември и декември и още не съм финансово подготвена за вноските с това предпразнично пазаруване  Wink Още повече , че съм възхитена от колегиалността на Иво към другите фирми. Миналата година изцяло последвахме съветите му и не съжалявам ни най-малко. Макар, че не пътувахме с тях, а с Ориент, момчето нито веднъж не ми предложи услугите на тяхната фирма, а напълно безрезервно и без да щади времето си ме напътстваше. Радвам се, че има такива хора.  Hug

# 649
  • Мнения: 4 500
От Турс клуб преди малко ми казаха да се очаква сериозно повишение на Маджести в Дидим, Веносата, Батихан /Кушадасъ/ и Атлантик /пак там/
Целта им била, че искат да са ориентирани към немските туристи  Confused
За нас простолюдието остава...квото остане  Tired

# 650
  • Мнения: 5 459
От Турс клуб преди малко ми казаха да се очаква сериозно повишение на Маджести в Дидим, Веносата, Батихан /Кушадасъ/ и Атлантик /пак там/
Целта им била, че искат да са ориентирани към немските туристи  Confused
За нас простолюдието остава...квото остане  Tired
Ами те по принцип са си скъпи. На мен ми направи впечатление, че цените на Грийн нейчър са отскочили, а на пашата са паднали. И, следвайки логиката предполагам, че е заради българското и руско присъствие  Joy Миналата година в Грийна почти не чух българска и Руска реч и всичко беше много културно, на ниво и спокойно. Докато за пашата чух други отзиви......май било попренаселено с българи и руснаци  Wink

# 651
  • Мнения: 18
От Турс клуб преди малко ми казаха да се очаква сериозно повишение на Маджести в Дидим, Веносата, Батихан /Кушадасъ/ и Атлантик /пак там/
Целта им била, че искат да са ориентирани към немските туристи  Confused
За нас простолюдието остава...квото остане  Tired
За Маджести,Веноса,Батихан да кажем,че има защо да повишат цените,но за Атлантик .......

# 652
  • Мнения: 4 500
Атлантик е с нов аквапарк от тази година.
Нашето семейство сме очаровани от там  Heart Eyes
Бихме се върнали там с най-най-голямо удоволствие  Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 18
Атлантик е с нов аквапарк от тази година.
Нашето семейство сме очаровани от там  Heart Eyes
Бихме се върнали там с най-най-голямо удоволствие  Heart Eyes
За  ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB ли говориш?Аз лично не съм го посещавала,но много негативни отзиви съм чула относно хигената,храната и т.н

# 654
  • Мнения: 4 152
атлантик все пак е 3 звезди
мен ме притеснява това постоянно покачване на цените всяка година
и в българия и турция, качеството намалява, цените се вдигат Rolling Eyes

# 655
  • Русе
  • Мнения: 166
Аз чакам за Мармарис офертите на Емералд Green Nature Resort&spa гледах им за това лято цените им за 2 възрастни и 2 деца за периода от 28.08- 7 нощувки в клубна стая беше 1940лв. стандартна стая 2140лв. дано и тази година да няма голяма промяна,вие направо ме отчаяхте.Ще видя и за ранна резервация колко по евтино излиза,че в автобуса на връщане от Бодрум една компания бяха си направили ранна резервация за 3 звезден хотел с цена 610лв. на човек а ние в платихме цялата сума в началото на август за 4 звезден хотел по 467лв. на човек и останахме супер доволни Peace

Последна редакция: пт, 14 ное 2014, 17:16 от Nuri_05

# 656
  • Мнения: 18
Аз чакам за Мармарис офертите на Емералд Green Nature Resort&spa гледах им за това лято цените им за 2 възрастни и 2 деца за периода от 28.08- 7 нощувки в клубна стая беше 1940лв. стандартна стая 2140лв. дано и тази година да няма голяма промяна,вие направо ме отчаяхте.Ще видя и за ранна резервация колко по евтино излиза,че в автобуса на връщане от Бодрум една компания бяха си направили ранна резервация за 3 звезден хотел с цена 610лв. на човек а ние в платихме цялата сума в началото на август за 4 звезден хотел по 467лв. на човек и останахме супер доволни Peace
Nuri_05,в кой хотел бяхте?Ние все още се чудим Мармарис ли ,Бодрум ?Много поредни години в Кушадасъ ни се събраха и да сменим.

# 657
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Turs klub sa лидери в организираните почивки и по-специално за Турция. Предлагат може би най-добрите цени години наред
И аз тази година мисля да заложа на Турс Клуб, но чакам цените за Мармарис. Вярно е, че цените им са много ниски, само ме притеснява, че срокът е до края на ноември и декември и още не съм финансово подготвена за вноските с това предпразнично пазаруване  Wink Още повече , че съм възхитена от колегиалността на Иво към другите фирми. Миналата година изцяло последвахме съветите му и не съжалявам ни най-малко. Макар, че не пътувахме с тях, а с Ориент, момчето нито веднъж не ми предложи услугите на тяхната фирма, а напълно безрезервно и без да щади времето си ме напътстваше. Радвам се, че има такива хора.  Hug
Сега хвърлих по-един поглед на офертите на Ориента и на Турса и си мисля,че доста хора ще се ориентират към Турс клуб съвсем естествено. Тези от Ориент(въпреки,че сме пътували с тях и сме супер доволни) са пуснали въдичката за шаранчета и чакат да видят реакцията и мнението на масата хора(няма да се изненадам ако хвърлят и по-едно око и тук). Като видях,че са пуснали оферти само за 3 хотела ми стана интересно да им прочета условията и  #Crazy  #Crazy  #Crazy гледам за половината автобус седалките се доплащат между 20 и 30 лв. Съгласен съм за първия ред седалки да се доплащат,ама тази година са се забравили от 1-4 после  от 5-12 след това измислили и друго пред и зад задна врата пак давай пари да резервиаш! То какво остава половин рейс и.....аааа забравих багажното! Може да е нищо 20лв.на седалка ама ние като резервираме през януари една от причините е,че искаме да е по-отпред заради малката на която и става лошо назад в рейса,а сега излиза,че и през ноември да запаза пак ще бъддм отзад. Тези хора не си ли правят сметката,че при тази платежоспособност на българина и малкото камъче може да обърне каручката,а пък агенции колкото искаш на пазара! За  liv няма да говоря и да се повтарям,този който не е искал  съвет и мнение от него той не го е получил (дали от него или от колегите му). На всички на които им предстои  newsm78 резервация   за любимата дестинация успех!

# 658
  • Мнения: 5 459
Миналата година с Ориент бяхме на първа седалка, без да доплащаме-по ред на записване и като цяло съм много доволна от тях.Обаче тази година и аз съм ужасно разочарована от тях и като цени и като условия.

# 659
  • Мнения: 4 500
Атлантик е с нов аквапарк от тази година.
Нашето семейство сме очаровани от там  Heart Eyes
Бихме се върнали там с най-най-голямо удоволствие  Heart Eyes
За  ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB ли говориш?Аз лично не съм го посещавала,но много негативни отзиви съм чула относно хигената,храната и т.н
Да, точно за него  Peace Не знам къде ги четеш негативните отзиви, той се води 3+ звезди.
За сравнение бяхме другата година в Дидим Бийч Елеганс 5* - голяма смрад беше там  Sick

Общи условия

Активация на акаунт