Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 26 690
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 180
mimasa, какви са причините, поради които те разубеждават да не си сама в стая?!

Щяла съм да "изкукуригам" сама, щяло да ми бъде скучно, друго било да имам компания, особено ако се случа с някоя, която вече е раждала и преди и т.н.


А за това за престоя на бебето в стаята при майката чух противоречиви мнения - някои са "за", други "против". аз лично съм раздвоена (не,че знам дали ще ми го оставят, де), но не знам защо си мисля, че ако е при мен още в болницата, ще мога постепенно и може би по-"лесно" да свикна с бебето, с първоначалните грижи за него, тъй като (поне така си мисля), все ще наминават акушерки, които ще дават съвети и ще оказват помощ. Но това само си го мисля. Грам не знам как ще е и кое е по-добре.

# 751
  • Мнения: 1 906
... не знам защо си мисля, че ако е при мен още в болницата, ще мога постепенно и може би по-"лесно" да свикна с бебето, с първоначалните грижи за него, тъй като (поне така си мисля), все ще наминават акушерки, които ще дават съвети и ще оказват помощ. Но това само си го мисля. Грам не знам как ще е и кое е по-добре.


Точно така си е. Ако всичко е наред, не бих искала по никаква причина бебето да не е до мен  Naughty

# 752

Общи условия

Активация на акаунт