Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 284

  • 36 662
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 599
Знаеш ли Маричке Simple Smile Щом ти си мълчала толкова време, за да не ни затормозяваш и ти пречи това, че критикуваме твоето мнение, сега аз ще спра и цяла есен няма да пиша позитивните си коментари, с които да Ви дразня!!!

# 736
  • София
  • Мнения: 7 893
Тука стана бой hahaha hahaha hahaha ако не знаех коя е Аурелия да се покрия ама знам , смях голям , продължавайте. Е и аз ще участвам Simple Smile) А и BTW  миранда78 много добре ще направиш Hug

# 737
  • Мнения: 4 966
И кой е казал, че позитивните коментарии ме дразнят, Миранда?  Shocked

Не виждам смисъл да продължавам да обяснявам какво и защо пиша. Но ще продължа да си пиша, по простата причина, че ще продължа да гледам сериала ЗАРАДИ ЕНГИН, който за пореден път доказва, че е НЕНАДМИНАТ актьор. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 599
Ако критикувам твой негативен коментар, нима това те радва! Сама казваш, че скачаме срещу негативните ти мисли и даже, затова си започнала да цитираш Чътъ Пътъ! Даже не си писала цяло лято! Днес ти стана странно, че не коментираме снимка, която ТИ си сложила! Не знам и аз вече къде сме!
Но е факт и това, че ти поне се опитваш да погледнеш и от друга гледна точка! За разлика от други в темата!!!

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 22:01 от miranda78

# 739
  • Мнения: 4 966
Стана ми странно, че не се коментира НОВА снимка с ЕНГИН! И реших, че е защото аз съм я сложила. Което е смешно. Защото на снимката е човекът, събрал ни на тези страници с ТАЛАНТА си.

Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 2 293


Никога, по никакъв повод не съм написала една лоша дума за Енгин. Напротив, най-хубавите неща в живота си, освен преводите, са написани за него. И смятам даже да ги събера и да ги публикувам. Явно просто някои не са чели темата, през двете години, когато той нямаше проект и само тънехме в догадки...Добре че бяха КВФ и "Облака", "Черната змия",за които наистина имаше какво да се пише...
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10521528_608783822569210_7344233536907489146_n.jpg?oh=46e8f7082e31a9cd63c24f374a997a9b&oe=5498DD76

[/img
Лав ,не само ,че не са чели темата ,но не са гледали нито един от изброените от теб сериали Hug
И един превод или анализ от теб да бяха прочели за изброените сериали ,щяха да разберат за какво иде реч  bouquet

Дочи, Дочи, Дочи!
Винаги ми е драго, когато се появиш...
ПП. Е, не можем да ги виним хората - сигурно просто не им се чете...
Проблемът е друг - важното е не да харесваш Енгин, а да харесваш и Туба Б.! Аз вече се чудя в коя тема съм попаднала и май е време да се изнасям...

# 741
  • Мнения: 599
Стана ми странно, че не се коментира НОВА снимка с ЕНГИН! И реших, че е защото аз съм я сложила. Което е смешно. Защото на снимката е човекът, събрал ни на тези страници с ТАЛАНТА си.
На мен не ми се прииска да коментирам! Не защото ти си я сложила, а по друга причина! Ако кажа "Ауууу, колко е хубав" ще има коментари, че нещо ми има! Ако, пък, кажа нещо лошо - пак ще има кофти последствия! Коментирам снимки вече само, ако наистина не мога да се въздържа! Изобщо не е свързано с теб! Факт е, че постовете ти ги чета, като дете, което чете писмо от майка си - знае, че тя е велика и все пак не е съгласно с писмото!!! Ноо, какво да се прави...

# 742
  • Мнения: 4 966
Ивъх!...  Embarassed ей сега вече се засрамих... майката с конското...  Но... такава съм си... аз си пиша каквото мисля... от момента, в който слязох от балкона, та до сега... смея да твърдя, че успях да променя настроенията спрямо накои от персонажите на Енгин със споделеното от мен... но всеки сам си прави изборите... както каза Любов - според собствения си опит.

# 743
  • Мнения: 23 323
... сега аз ще спра и цяла есен няма да пиша позитивните си коментари, с които да Ви дразня!!!

Миранда  Two Hearts  темата посветена на  Енгин е направена с любов и уважение към  него - човекът и творецът.

Всички които са започнали да пишат са започнали именно с това  - с уважение и любов !

Тези две категории чувства са откъм позитивната страна на чувствената палитра.

Защо трябва  да  лишаваш темата  от нещо светло - твоят позитивизъм?  Я, помисли малко ?

Или всички които спряха да пишат - спряха по тази причина, поради която искаш и ти ?

Лично аз чета само тези мнения, които ми носят нещо добро. Въобще не се натоварвам с  негативизми.

Така,че пиши и знай,че има кой да те чете - първо тези които пишат, второ четящите гости на  балкона.

# 744
  • Мнения: 599
За мое огромно съжаление сега здравата се стараеш да бъдат изкарани всички негативни черти в образа на Йомер! Това на мен ми действа УЖАСНО! Обидно ми е заради Енгин! Срамувам се, че той има такива фенове, които не осъзнават какво пишат и че както преди са променили отношение към негов образ към добро, сега правят обратното! Съсипва се труда на момчето в тази главоблъсканица от велики претенции като на капацитета "Чътъ Пътъ"! СРАМУВАМ СЕ заради тези ВЕЛИКИ анализи!!! Моля се Енгин никога да не научи за тях и хората, които ги пишат да осъзнаят поне малко какво правят! ВРЕДИТЕ МУ!!! СПРЕТЕ!!!

МАРТИЧКА Hug  Hug  Hug

# 745
  • София
  • Мнения: 7 893
За мое огромно съжаление сега здравата се стараеш да бъдат изкарани всички негативни черти в образа на Йомер! Това на мен ми действа УЖАСНО! Обидно ми е заради Енгин! Срамувам се, че той има такива фенове, които не осъзнават какво пишат и че както преди са променили отношение към негов образ към добро, сега правят обратното! Съсипва се труда на момчето в тази главоблъсканица от велики претенции като на капацитета "Чътъ Пътъ"! СРАМУВАМ СЕ заради тези ВЕЛИКИ анализи!!! Моля се Енгин никога да не научи за тях и хората, които ги пишат да осъзнаят поне малко какво правят! ВРЕДИТЕ МУ!!! СПРЕТЕ!!!

МАРТИЧКА Hug  Hug  Hug

Е ако не е  "Чътъ Пътъ" превод няма да има от турски  на английски newsm78 но пък всеки може да си бъде колкото иска прост  Hug

# 746
  • Мнения: 4 966
 Shocked
Ау... и как вредим? Като казваме, че прави и невъзможното, за да подобри калпавия сценарий??? Че това си е признание не само за таланта, но и за интелекта му. Simple Smile)) Глупак не би могъл да се справи с това, което му поднасят по сценарий така, че да накара публиката въпреки идиотизмите да АХНЕ. А Енгин го прави! И то как! Направо те оставя без дъх в сцени, които сами по себе си са адски глупаво съставени! Той те кара да се ококориш и да забравиш изобщо да мислиш, само се потапяш и потъваш в чувствата, които пресъздава на екрана и примираш от удоволствие, че си свидетал на такава игра!
И това ако е вредене... 

# 747
  • Мнения: 23 323


Момичета ... хайде да спрете, А?

Животът е броеница ... не я късайте, че после става непростимо...

# 748
  • София
  • Мнения: 7 893
Аз спирам, но някой се изказват страшно неподготвени.  hahaha hahaha hahaha

# 749
  • Мнения: 4 966


Я една със светъл ахат, че много ми хареса. Simple Smile))

Не знам дали животът е броеница... тя комай е безкрайна, а той не, но... сцената с танца върху тази песен ще остане в ума ми като едно от най-великите изпълнения на Енгин. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт