Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 284

  • 36 652
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 599
Активно плюете по продукта наречен КПА, с участието на ЕА!!!
Ако аз съм един служител и се справям отлично, но фирмата губи - накрая и аз ще загубя като остана без заплатата си! Колкото и да съм велика, продуктът е това, което носи печалба! Не се спряхте с ВЕЛИКИТЕ критики! Съсипвате това, което за мен е уникално удоволствие - КПА! Имате прекалено големи претенции за пазара на турски сериали! Не осъзнавате ли това! По-реалистично гледайте на целия продукт!
И с каква наглост твърдиш, че хвалиш Енгин, като плюеш КПА! За мен в момента Енгин е част от КПА! Няма как да хвалим него, а да храчим по всичко друго и това да е от полза за Енгин! Така мисля аз!
Спирам Марта вече!!!

# 751
  • Мнения: 477
Тука стана бой hahaha hahaha hahaha ако не знаех коя е Аурелия да се покрия ама знам , смях голям , продължавайте. Е и аз ще участвам Simple Smile) А и BTW  миранда78 много добре ще направиш Hug

Тя Миранда плашеше с това и пролетта, ама нейсе...

# 752
  • Мнения: 1 007
Да спрем да го обсъждаме, само за да пускаме "ах, колко са сладки" и "вах, колко са красиви" за мен е загуба на време тук, във ФОРУМА.

Ама обсъждай си бе, златна! Кой ти пречи? Аз съм "ах!" по Енгин
и "сиктир!" към всички,  които ръсят глупости по отношение на него. Толкоз!


Оооооооо. и за съм "ах" за Енгин, просто защото не ми е дал (и, предполагам, няма и да ми даде) повод за друго. Simple Smile)) Сиктир... да, казвала съм си го и за по повода, по който го казваш и ти. Simple Smile) Тъй че, излиза, че с теб сме на една вълна. Simple Smile))

 Hug Даже си от моята "кръвна група", както и други, но са малко тук, обаче в нета като цяло са хиляди.

Общи условия

Активация на акаунт