Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 284

  • 36 671
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966

 newsm51
Браво! Прекрасен анализ! Хареса ми не само подчертаното - всичко е много ясно и точно казано. Мненията ни съвпадат. Такава е истината: каквато и роля да изпълнява Енгин, зрителите винаги се влюбват в него - ВЪПРЕКИ ВСИЧКО!

Не само въпреки, а и защото... защото каквото и да прави Енгин, го прави с цялото си сърце, с целия си талант. И зрителят има очи и уши за това.

# 721
  • Мнения: 20 905

Радвам се на анализите, защото разбирам, че хората които ги правят, имат тази необходимост.
Но за мен "произведението"/КПА/, не е завършено. Simple Smile

Други хора обичат да правят сценарии и на тях се радвам, защото имат тази необходимост.

Но аз се радвам, че гледам ЕА и да става, каквото ще става. Hug

# 722
  • Мнения: 599
Енгин и Туба имат някаква особена връзка, която не знам на какво се дължи, но лесно се забелязва! Досега не съм я усещала в играта на Енгин с друга актриса! Имам чувството, че душите им трептят в една, когато камерата е включена! Много ми харесва тази синергия!  Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 1 007


Никога, по никакъв повод не съм написала една лоша дума за Енгин.
Напротив, най-хубавите неща в живота си, освен преводите, са написани за него.



 newsm51 newsm51 newsm51

Абсолютно! Свидетелствам с две ръце, че това е абсолютната истина.
Ти си една от малкото, (както и аз де),  която няма ни една дума не по реда си, по отношение на Енгин. И не защото си пристрастна, а защото той е най-талантливия и най-красивия актьор и нищо по-малко от това... и който има очи го е видял.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 21:34 от AureliaFelix

# 724
  • София
  • Мнения: 7 895
Е бравос, на мен пък като не ми харесва даден актьор е сега в този проект, естесвено че си имам любимец и е Енгин, ама и на него не бих спестила нищо, ама няма какво да му спестя. Другите, са добре, някои и отлично, но на Туба сополивите циркове ги знам и си е същата, е вярно признавам го, там където трябва са е влюбена е на макс, цуни гуни  и от сорта е това е Туба друго артистично няма. Ако някой смята че само това е актьор, евала  Hug

# 725
# 726
  • Мнения: 4 966
Завършени са цели 15 серии вече... това е поне 1/3 от сериала. Ако не "анализираме" това, което гледаме, а само му се зверим в очакване на завършения продукт, то няма какво да пишем изобщо за него. Simple Smile) Всяко споделено мнение - харесвам/не харесвам, защото... - е вид анализ. Ето - Миранда харесва сериала, защото по някакъв начин за нея той отразява неща, близки до тези, които я вълнуват - цената на доверието, например. Освен това тя е възхитена то Йомер именно такъв, какъвто го представят. Аз в това не виждам нищо осъдително. Дори се радвам, че има човек, който е видял нещо повече от мен в този сериал. Други са споделяли други мнения... всеки си казва мнението... нали сме форум все пак... това предполага обсъждане... а обсъждането дава вече анализа...
На мен ми е интересно и чета мненията за сериала и в др. форми на социална комуникация - ФБ, туитър, чуждоезични форуми. Това, че цитирам изказвания, близки до моето възприятие за сериала е повече от естествено. Но най-вече, аз се интересувам именно от мнението, от анализа на тези, които следят дизито. Да спрем да го обсъждаме, само за да пускаме "ах, колко са сладки" и "вах, колко са красиви" за мен е загуба на време тук, във ФОРУМА.

# 727
  • София
  • Мнения: 7 895
Енгин и Туба имали синергия Simple Smile)) Че те просто са двама актьора, нищо такова аз не виждам:)))То в синергия трябва да са целия турски каст по сериалите  Simple Smile))))))))))))
Енгин и Туба имат някаква особена връзка, която не знам на какво се дължи, но лесно се забелязва! Досега не съм я усещала в играта на Енгин с друга актриса! Имам чувството, че душите им трептят в една, когато камерата е включена! Много ми харесва тази синергия!  Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 599
Марица, никой не очаква да спреш да обсъждаш! Но това постоянно пренасяне на чужди мнения, които критикуват сериала и които са близки до твоето мнение е наистина като някаква агитация! Като някакво радио си, на което са платили, за да излъчва определени новини! Не искам да те обиждам! Искам да видя твоите мисли! Може и по-мързеливо да е така, но споделям мнение, че понякога ми се иска да чуя точно твоето виждане за нещата, а не на великата Чътъ пътъ! Пак казвам понякога!

# 729
  • Мнения: 4 966
Е, аз Туба не съм я гледала никъде другаде. И вероятно няма да я гледам. Не, че е лоша актриса, просто не успява да развълнува мен. Не мога да кажа нищо за това повтаря ли се или не се повтаря. Берен ме развълнува, гледах я и другаде и се разочаровах, защото установих, че се повтаря, че не е надградила способностите си за времето, в което е играла до КВФ.
Но Енгин го гледах и установих, че той непрекъснато подобрява играта си. Той е уникален актьор, който не само не лежи на стари лаври и не ползва вече изпробвани прийоми, а винаги вкарва нещо ново в изълнението си. Освен това той изгражда образите си напълно самостоятелни, абсолютно индивидуални и неповторими. Ето затова го гледам и ще продължа да го гледам. Той винаги ми дава нов прочит на своя талант.

# 730
  • Мнения: 2 293


Никога, по никакъв повод не съм написала една лоша дума за Енгин.
Напротив, най-хубавите неща в живота си, освен преводите, са написани за него.



 newsm51 newsm51 newsm51

Абсолютно! Свидетелствам с две ръце, че това е абсолютната истина.
Ти си една от малкото, (както и аз де),  която няма ни една дума не по реда си, по отношение на Енгин. И не защото си пристрастна, а защото той е най-талантливия и най-красивия актьор и нищо по-малко от това... и който има очи го е видял.

newsm51
Аурелия!
Никога в живота си не съм имала кумири, никога не съм харесвала толкова актьор, колкото харесвам и уважавам Енгин. Той ми е пръв и последен. Отдадох му цялото си сърце и душа и най-красивите думи, които познава българският език...

# 731
  • Мнения: 1 955


Никога, по никакъв повод не съм написала една лоша дума за Енгин. Напротив, най-хубавите неща в живота си, освен преводите, са написани за него. И смятам даже да ги събера и да ги публикувам. Явно просто някои не са чели темата, през двете години, когато той нямаше проект и само тънехме в догадки...Добре че бяха КВФ и "Облака", "Черната змия",за които наистина имаше какво да се пише...
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10521528_608783822569210_7344233536907489146_n.jpg?oh=46e8f7082e31a9cd63c24f374a997a9b&oe=5498DD76

[/img
Лав ,не само ,че не са чели темата ,но не са гледали нито един от изброените от теб сериали Hug
И един превод или анализ от теб да бяха прочели за изброените сериали ,щяха да разберат за какво иде реч  bouquet

# 732
  • Мнения: 1 007
Да спрем да го обсъждаме, само за да пускаме "ах, колко са сладки" и "вах, колко са красиви" за мен е загуба на време тук, във ФОРУМА.

Ама обсъждай си бе, златна! Кой ти пречи? Аз съм "ах!" по Енгин
и "сиктир!" към всички,  които ръсят глупости по отношение на него. Толкоз!

# 733
  • Мнения: 4 966
О, Миранда... точно моето мнение се критикува. Simple Smile)) Именно защото то не е "ах и ох" за всичко, което ни поднасят в КРА. Цяло лято си мълчах, за да не затормозявам четящите с "негативизма" си... Сега - трябвало за изкажа своето мнение... ами аз не съм спряла да го казвам от старта на сериите до сега. Simple Smile))

# 734
  • Мнения: 4 966
Да спрем да го обсъждаме, само за да пускаме "ах, колко са сладки" и "вах, колко са красиви" за мен е загуба на време тук, във ФОРУМА.

Ама обсъждай си бе, златна! Кой ти пречи? Аз съм "ах!" по Енгин
и "сиктир!" към всички,  които ръсят глупости по отношение на него. Толкоз!


Оооооооо. и за съм "ах" за Енгин, просто защото не ми е дал (и, предполагам, няма и да ми даде) повод за друго. Simple Smile)) Сиктир... да, казвала съм си го и за по повода, по който го казваш и ти. Simple Smile) Тъй че, излиза, че с теб сме на една вълна. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт