ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 19

  • 72 485
  • 709
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 379
Не е Божа, лекарска е. Божа е като си стане естествено. Като е тръгнал да ти го прави лекар, не е Божа. Да спрат да се оправдават вече.  Laughing

За резерва, като останеш с 3,4 антрални и в двата яйчника може да се позамислиш за светлото бъдеще, дали ще ти го озари детска усмивка или някой озъбен пенсионер с вазектомия.

Запис. Номер 26 000 и някой си, за втори път. Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Хайде привет и от мен, 25144 за втори опит, дай Боже положителен Praynig  Praynig  Praynig
Успех на всички ни!

# 47
  • Мнения: 159
kissme, ще ти пратя ЛС, за да не спамим темата Simple Smile
Опитах се и аз да ти отговоря ва ЛС но пиша от телефона и не може да се изпрати незнам защо Sad Благодаря ти за информацията.

# 48
  • Мнения: 804
Токущо получих обаждане от фонда - номер 23135 от 13.01.2014 отива за взимане на заповед на 29ти септември  Grinning

# 49
  • Мнения: 2 003
От facebook: "Номер 23233 от 13. 01.14г. отива за заповед на 29.09
Успех на всички момичета !
Усмихнат де ви пожелавам !"

... но поправка, номерът е 23133 - станала е грешка Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 933
23137/13.01.2014 за заповед на 29.09.2014

# 51
  • Мнения: 20
Здравейте! Благодаря Ви, че Ви има!!! Нова съм във Вашата тема и се надявам всички скоро да се преместим в други теми.На 04.09.2014 подадохме първо заявление към ЦАР. Все още чакаме обаждане. Доколкото разбирам ще отнеме време.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 669
от фейса

Цитат
Обадиха ми се ...номер 23144,днес 12.09. в 10.15 часа ,за заповед на 30.09.14.

# 53
  • Мнения: 284
Момичета да Ви попитам,не е за мен за една позната питам тя не живее в БГ.омъжена е в друга държава,ако иска тук да кандидатсва по фонда трябва ли да има здравни осигуровки !Благодаря предварително!

# 54
  • Мнения: 1 933
Taifun, има един формуляр Е104 (ако живее в държава в ЕС) който се взема от застрахователната фирма към която е направена здравната осигуровка в чужбина и се носи в НАП. Към датата на подаване на дикументите не се иска нищо. Евентуално после, при получаване на заповедта би могло да потрябва. Доколкото разбрах вече не проверяват дали има здравни осигуровки, но не мога да го твърдя категорично. Ще се радвам и аз да науча.

# 55
  • Мнения: 284
Taifun, има един формуляр Е104 (ако живее в държава в ЕС) който се взема от застрахователната фирма към която е направена здравната осигуровка в чужбина и се носи в НАП. Към датата на подаване на дикументите не се иска нищо. Евентуално после, при получаване на заповедта би могло да потрябва. Доколкото разбрах вече не проверяват дали има здравни осигуровки, но не мога да го твърдя категорично. Ще се радвам и аз да науча.
Мерси за  бързия отговор!

# 56
  • България
  • Мнения: 3 621
А това със здравните осигуровки и мен ме интересува. Моите са изрядни, но мъжа ми е с прекъснати ?

# 57
  • Мнения: 120
Здравейте! Ние сме номер 23871 за втори опит. Първият беше успешен, но за кратко. Пожелавам успех на всички! Simple Smile Нямам търпение да ни се обадят и на нас.

# 58
  • Мнения: 494
Здравейте! Ние сме номер 23871 за втори опит. Първият беше успешен, но за кратко. Пожелавам успех на всички! Simple Smile Нямам търпение да ни се обадят и на нас.

guakamole,
ние сме малко преди вас - надявам се да ни се обадят в рамките на годината Simple Smile

нашият първи опит също беше положителен за кратко  Confused

# 59
  • Мнения: 1 933
Добро утро. За всички които питаха - Не се гледа здравноосигурителния статус.

Общи условия

Активация на акаунт