Рецепти за сокоизтисквачка

  • 20 078
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте дами Simple Smile

Моля ви за съвети за рецепти или поне някаква ползотворна употреба. Знам, че въпроса е доста аматьорски, но тъкмо се сдобих със сокоизстисквачка и честно казано освен за доматен сок и фреш от диня (с мента), за друго все още не съм успяла да го приложа.

Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнения  baby_neutral bouquet

# 1
  • Мнения: 2 241
Сокове можеш да правиш от всичко - ябълки, моркови, киви, цвекло, манго, кайсия, праскова, целина  Crazy
Аз вкъщи правя всякакви бъркочи  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 422
Съвет - не смесвай червени и зелени плодове и/ или зеленчуци, че произведението на цвят е малко.... ъъъъ лайняно  Crazy Embarassed Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 500
Ще споделя у нас какво най-много обичаме и правя
Морков и ябълка - вечната класика
Морков и портокал - вкусотияяяяя
Домат и червена чушка
Само домат
Праскова и къпина - става гъст нектар  Heart Eyes
Скрит текст:
Детето го пи на 3 месеца  Crazy ама сега гледат децата по модерния начин и не им дават плодове до 6-ия месец
Витаминозна бомбичка - няколко голеееми връзки магданоз, за да изкарате 2 пръста сок  Mr. Green

Споделям и моите провали
Диня
Пъпеш и банан
Червено цвекло - то не е гадно, но на ме ми се  Sick а детето директно си го повърна. Не на 3 месеца разбира се  Mr. Green

Да ни е сладко  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 23 165
любимо ми е ябълка, цвекло и лимон.

# 5
  • Мнения: 2 241
nefertari34, цвеклото не се пие самостоятелно. Винаги трябва да е с друг плод и по възможност другия плод да преобладава  Peace
Иначе и аз докарвам всякакви цветове на соковете, но това не ме дразни. Важен ми е вкусът. И витамините разбира се  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 500
Диамантче, не мога...С какво ли не съм го смесвала, но все си ми мирише на пръст  Sick Скоро обаче ще ми се наложи, имам нужда от висок имунитет  Hug

# 7
  • Мнения: 1 422
Витаминозна бомбичка - няколко голеееми връзки магданоз, за да изкарате 2 пръста сок  Mr. Green

С моята сокоизстисквачка от връзка магданоз правим 200 мл сок.

Любими:
- ябълка, магданоз и лимон
- праскова и червена чушка

# 8
  • Мнения: 7 779
Здравейте дами Simple Smile

Моля ви за съвети за рецепти
момък съм , ама ....  използвай всичко , което пуска сок и което ще го пиеш.  Laughing
нямам представа какво разбираш под "рецепти"  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 422
А и да знаете - към сока или мектара от всички жълти и оранжеви плодове и зеленчуци задължително се добавят 2 - 3 капки мазнина (зехтин или етерично масло от авокадо, бадем например), защото витамините в тях са масноразтвирими. Иначе си пиете само овкусена вода със смлени фини фибри и това последното само при луксозните сокоизстисквачки или блендерите за смути.

# 10
  • Мнения: 4 500
Витаминозна бомбичка - няколко голеееми връзки магданоз, за да изкарате 2 пръста сок  Mr. Green

С моята сокоизстисквачка от връзка магданоз правим 200 мл сок.

Любими:
- ябълка, магданоз и лимон
- праскова и червена чушка

Е твоята явно е по-европейска  Mr. Green Моя Браун води толкоз  Crazy Има и вероятност да ми е смотан магданоза де  Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 1 422
Южна Корея - от изложението за иновации, но е съвсем друг тип уред за студено смачкване, което не оставя, когато е сок, изобщо никакви твърди частици и успоредно с това сухото е като пресовани трици. Може да прави и мляко от накиснати ядки, като на мене най-вкусно ми е от бадими. Иначе има отделна приставка за нектар и отделна за сладолед като го прави от заразени плодове и замразено мляко (понякога слагам в млякото ванилия или кафява захар, или какао, или кафе преди да го замразя.

">#t=152[/video]

http://www.juice.bg/

Иначе към авторката на темата - на линка вдясно има варианти за рецепти за сокове, които също можеш да видиш.

# 12
  • Мнения: 4 500
Рози и рози, лигите ми потекоха  Hug Обожавам сокове  newsm51

# 13
  • Мнения: 1 422
И аз!! И вкъщи! И съответно това се знае и тази прелест в подарък за един голям празник.... Heart

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
страхотна е тази дъвчаща сокоизстисквачка Crazy

Рози и рози,каква и е цената Money

Общи условия

Активация на акаунт