Здравейте!!! Ще започна направо след тежкото раждане което имах получих смъкване на органите което  се оказа голям проблем и не съм очаквала че може да ми се случи такова нещо.Голям дискомфорт всяка жена която е с този проблем знае за какво говоря.Въпроса ми е такъв някои правил ли си е тази безкръвна операция на която с конец повдигат и захващат за коремната стена органите.Ходих до гинеколога ми и той ми каза че единствения недостатък е,че не мога да имам деца след това.Правила ли си е някоя от вас тази операция?Разбрах че за здравно осигурените се плаща половината от сумата това включва ли и престоя в болницата?Другото което искам да попитам процеса на възстановяване колко дни е?Също искам да ми препоръчате доктор и болница от които сте доволни говоря за град  София защото живея близо до София и там ще ми е удобно да си я направя.Ще съм много благодарна за полезна информация от жените минали по този път.Благодаря предварително.При мен положението не е никак розово и за съжаление ще се наложи да предприема тази крачка,но искам да е при добър специалист.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 21:04 от elizabetabeb4e