Бихте ли взели количка от бившата?

  • 42 033
  • 504
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 674
Ами щом ти харесва да си мазохист, какво да коментираме повече...

# 136
  • Мнения: 22 475
Всъщност нещата стареят, включително и количката.-
Говоря от опит с една количка, която пазих 6години.
Пластмасата старее, скапва се, става чуплива. Гумените части също.
Няма смисъл според мен да се пази количка повече от 2-3г., ако не се предприеме нещо до този срок, е най-добре да се продаде.

# 137
  • Мнения: 6 918
Всъщност нещата стареят, включително и количката.-
Говоря от опит с една количка, която пазих 6години.
Пластмасата старее, скапва се, става чуплива. Гумените части също.
Няма смисъл според мен да се пази количка повече от 2-3г., ако не се предприеме нещо до този срок, е най-добре да се продаде.

Ами в такъв случай плюсовете са за мен Mr. Green Щял да ми купи нова ако на тази й стане нещо Mr. Green
Наистина не знам как е количката, не съм я виждала отдавна.

# 138
  • Мнения: 2 674
Като едно от най-хубавите неща, които ти се случват за последните две години, аз направо бих отишла и купила нова. Ами тъй, де! Такава радост не се случва всеки ден. Mr. Green

# 139
  • Мнения: 6 918
Като едно от най-хубавите неща, които ти се случват за последните две години, аз направо бих отишла и купила нова. Ами тъй, де! Такава радост не се случва всеки ден. Mr. Green
Ами и това си е идея Mr. Green Честно казано ако имах финансова възможност направо бих се замислила.

# 140
  • Мнения: 22 475
Хмм, нещо изкривено има след споделеното в последните коментари...
Радвам се за бременност и дете на близки приятели....но да окачествя въпросното нещо като "едно от най-хубавите" за себе си....няма как да се случи.

# 141
  • Мнения: 12 674
Може бившият й да е станал щастлив, спокоен и доволен. Ама май не.

# 142
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Май още не може да преживее бившия и че при него нещата са потръгнали  Sunglasses

Ако в личен план нещата бяха оК и при авторката нямаше толкова да зацикля над съсдалата се ситуацийка , че чак и тема да пуща тук .

Няма лошо , споделянето , говоренето е отдушник  Hug


Без лоши чуства   bouquet

# 143
  • Мнения: 6 978
Доколкото разбрах, тя го е оставила, тъй че не е имало какво да преживява толкоз.  Peace

Просто има някои хора, които са толкова нагли и нахални, че самото съприкосновение с тях оставя неприятен вкус и усещане. Явно бившия е от този тип. Да не говорим, че се излагат и той, и новата му като кифладжии. Ако авторката беше казала: "Ей, ама аз мога да ви дам старата количка, да не купувате нова!" - ок. Да иде Голям мъж с нова жена и чакано бебе, за да заяви, че не може сам да си купи количка за въпросната нова жена и изисква старата на бившата си... е малко...унизително. И аз съм практична, но това ми е странно.

Бих дала и бих взела (ако ми предложи бившата лично и ако знам, че сме в добри отношения и няма конфузни ситуации помежду ни) - вещите са си вещи. Сантименталната стойност бързо се забравя.

# 144
  • Мнения: 6 918
Нещата в личен план не са ок, защото той ме тормози и не е спрял да ми пише и да ме занимава с едно и също две години откакто сме разделени. Аз искам само да ме остави на мира. Сега когато нещата между тях стават сериозни има доста по-голяма вероятност да ме остави най-сетне и да мога и аз да си продължа живота нормално.

# 145
  • Мнения: 10 547
Ох, на мен ми е смешно, но на роднина се родиха две деца през две години от две различни жени- бивши най-добри приятелки и съседи, и тримата. Та, първо едната се нанася при мъжа, ражда му дете, купуват разни неща за бебето. Разделят се. Иде втората, бременна вече. И аха, преди да роди, бабата на въпросния ми разказва, следната потресающа случка- заварва в хола на внук си бившата и детето й и настоящата с корема да заделят по-читавите дрешки за нероденото и да обсъждат как да операт количката, кошарата и столчето за хранене.

П.П. След време му се роди трето детенце, момченце след две женски, от трета жена.

# 146
  • Мнения: 22 475
Касита, страшни екземпляри познаваш....Simple Smile

# 147
  • Мнения: 10 547
Истина е това. И повечето са ни родинини.

# 148
  • Мнения: 2 138
Нищо не е това. Една позната гледа новото дете на бившия си.

# 149
  • София
  • Мнения: 16 113
Ох, на мен ми е смешно, но на роднина се родиха две деца през две години от две различни жени- бивши най-добри приятелки и съседи, и тримата.
Има и по-тежки случаи. И по-рано съм писала за една от сестрите на Скъпия. 3 от децата и са от мъже на сестрите и. НО беше горда, че са се случили след разводите им. Сестрите не се впечатлиха, не се сърдиха и си останаха с нея до смъртта и.
В случая на Бухтичка - ако аз бях сегашната изгора на мъжа щях да избягам от него. Да ми довлече стара количка и то от бившата. Този мъж не заслужава детето ми. Извън емоциите материалите се амортизират. Ами няма да съм спокойна за сигурността на бебето си в антиката. Пък ако ще да е по-скъпа и от кола.
Затова съм против събиране с разведени с деца - само проблеми се създават.

Общи условия

Активация на акаунт