Бихте ли взели количка от бившата?

  • 42 027
  • 504
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 22 454
Нищо не е това. Една позната гледа новото дете на бившия си.

Добре де, това поради какви причини?. Simple Smile
Освен ако не и плащат 3но....

# 151
  • Мнения: 2 137
Нищо не е това. Една позната гледа новото дете на бившия си.

Добре де, това поради какви причини?. Simple Smile
Освен ако не и плащат 3но....
Запазиха някакви добри отношения. Дъщеря ѝ е студентка, тя гледа мъника понякога. Толкова е добричка, че чак не знам какво да кажа. Никой не ѝ плаща.

# 152
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

В случая на Бухтичка - ако аз бях сегашната изгора на мъжа щях да избягам от него. Да ми довлече стара количка и то от бившата. Този мъж не заслужава детето ми. Извън емоциите материалите се амортизират. Ами няма да съм спокойна за сигурността на бебето си в антиката. Пък ако ще да е по-скъпа и от кола.


вЕ това не е каква да е количка , това е стоке  Mr. Green
Виж че и авторката си я чува вече 6 години  Grinning

# 153
  • Мнения: 2 222
За авторката поне е свързана с някакви хубави спомени. Ама за новата  Rolling Eyes

# 154
  • Мнения: 6 833
Все си мисля, че таткото нещо е замотал и новата не знае от къде ще е количката.

# 155
  • Мнения: 9 729
Нищо ѝ няма на количката. Нашата количка е на 6 г, вярно друга марка. Белезите ѝ са от сериозна употреба. Нищо амортизирано няма.

И на мен ще ми е много странно, ако мъжът ми настоява да ползвам количка от предишен брак, но пък от друга страна какво пък толкова. По-добре да ползваш нещо от братче/сесриче отколкото от чужди хора, ако няма възможност за нова.

# 156
  • Мнения: 2 222
Бих взела от моя приятелка, но от бивша - не. Най-малкото всеки път, когато някой познат на улицата ме попита за количката, ще се сещам за бившата  Crazy

# 157
  • Мнения: 10 993
аз пък се радвам, че има хора като роднините на Касита, омръзнало ми е от тъкообидни и чувствителни хора, които си мислят че света се върти около тях, постоянно са сърдити на някого и все някой им пречи, наранява ги и тем подобни глупости. Не става въпрос за авторката, разбирам че я боли от това че се е разделила с бащата на детето, нормално е. Момичета разберете едно нещо живота е ужасно кратък за да ги мислим разни бивши, настоящи, стокета - мокета, парцалки от mother care и тем подобни. Човек като изхвърли всичко старо от живота си и идва нови по-хубави неща.
Към авторката дай им я тая количка, без да страдаш и ще видиш, че в живота ти ще се появи нов партньор, и ако искаш друго дете той ще ти купи по-новият модел на стоке. сигурна съм
колкото по-леко го караме, толкова по-дълго ще живеем. казвам ви го от личен опит.

# 158
  • Мнения: 2 222
И аз съм на принципа да давам, ама да взимам от хора от миналото - не. Naughty

# 159
  • Мнения: 6

Днес се видяхме с него, той спомена  количката и аз го питах как е реагирала тя. Той й бил казал, че аз му правя проблеми за количката Tired Това след първия път като му казах, че не съм съвсем склонна, ще си помисля и той също да говори с нея(защото тази идея си беше първоначално негова смятам, той ми го каза още като се разбра, че е бременна). А тя му казала да си бил поговорел с мен Laughing Като съм си я искала щели да ми я върнат после.
Определено ме озадачи това, въпреки че и не му вярвам на всяка дума, може и да не е било точно така.
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Аз пък си мисля,че след като настоящата е разбрала за каква количка става въпрос сама я е поискала,но я е срам да си признае и за това избягва да се запознае с теб.Все пак Стокето си е Стоке,някои гладуват за да я имат. Mr. Green

# 160
  • До морето
  • Мнения: 7 092
Ееееее, прекалявате и вие вече - чак гладуващи от зор за Стоке няма, поне вече не. Преди 6 години, наистина такава количка изглеждаше като космически кораб, но сега Продавалника е пълен с тях и са на далеч по- малко години.

# 161
  • Мнения: 6
SamiMummy, явно не сте разбрала поста ми,пошегувах се,но е факт,че на господина не му се дават пари за друга количка,а настоящата може да иска точно такава.И от там да й е дошла идеята......свят голям,хора всякакви. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 2 241
Интересно, настоящата дали чете тук  Laughing

# 163
  • Мнения: 9 729
Ако чете, моля нека внесе яснота. Party

# 164
  • Мнения: 6 301
Сега търсих в интернет каква е тази количка, че не бях я чувала даже, срам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт