Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 285

  • 37 547
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Още една. Феновете не го пропускат.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 01:49 от mariana51

# 46
  • Мнения: 20 905


Гледа и разбира, че става нещо.
Лека нощ.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128




Още. Ами не е лесно да си Енгин Акюрек. Без значение от умората - винаги усмихнат с феновете.



Зад кадър - ей така им се навират в упор, и те трябва да са приятели с камерата за да сме доволни ние. Професия.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 02:19 от mariana51

# 48
  • AMS
  • Мнения: 6 438



Тук съм!

Скрит текст:
и имам déjà-vu  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 599
Благодаря за превода! Така серията е още по-хубава! Това ми е любимата серия досега! Не знам защо! Енгин е просто невероятен! Изпълва всичко! СТРАХОТЕН! СТРАХОТЕН! СТРАХОТЕН!
 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 1 285



                Добро утро мили момичета!
          
              Здравей ранобудна Миранда. newsm51

Да не изчезне човек за малко и после нямате настигане. Да ни е честита  285 тема.
Марианка  newsm51
Много сте писали, много сте спорили и в старата и в новата теми.
Но първо да благодаря за превода на сериала на неуморните момичета. Бонобо  newsm51  Бебо   newsm51  Барисея   newsm51  Марианка   newsm51  Марта   newsm51.
Жалко, че ще гледам епизода чааааааааак  след обед. Weary
Благодаря за новият преведен трейлър. Бебо   newsm51  Марианка   newsm51.
Много жестоки съвети дава чиче на Хюсейн. Работата загрубява.
Благодаря за новите снимки на Марица   newsm51  Марианка   newsm51
 Аурелия   newsm51  Марта   newsm51

Благодаря и на всички вас останалите момичета, че ви има и правите темата интересна и
приятна за гледане и четене. newsm51

                 Лек, успешен и усмихнат ден на всички. newsm51

П.П. Днес е Кръстовден. Честито на всички празнуващи..
Скрит текст:
[/b]

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 09:09 от komet

# 51
  • Мнения: 599
Момичета, вече си представям в хода на сериала как се появява някоя, от която Елиф да ревнува Simple Smile Simple Smile Simple Smile То ФГ беше бясна в такава ситуация, а Елиф със сигурност най-малкото ще запали пожар! А и Йомер е съвсем различен от Керим и няма само да се смее в ситуацията! Нямам търпение да видя Енгин в ролята на ревнуван! Ще бъде изумителна сцена! От сега си я представям! Не само Йомер може да ревнува от Левент, но съм сигурна, че и него качествено ще го изревнуват! Туба и Енгин са толкова вълнуваща двойка, че вече нямам никакво търпение какво ще видим в сряда Simple Smile
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Wink
За това явно беше речта на Таяр в кладницата, колко му е да убиеш брат си  Shocked Ненормалник Sick Предполагам, че чак до такова извращение няма да се стигне, Хюсейн може би и за това го арестува  newsm78, за да имитира дейност... Не мога да си представя друго Praynig
Скрит текст:



https://www.youtube.com/watch?v=UtYmlG0FD7Y

"Мръсни пари и любов", епизод 16 - ТРЕЙЛЪР 1. Превод от турски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:
http://www.videoclip.bg/watch/381371_mrusni-pari-i-lubov-ep-16-tr-1

# 53
  • Мнения: 477

Добро утро! Срам не срам, снощи заспах на средата на епизода! Днес ще го догледам, но имам да приготвям първокласника, така че ще ви оставя за малко.
Обсъждахме добрите актьори в сериала снощи по едно време. Пропуснах да отбележа сред фаворитите ли и Аслъ  Wink

Колкото до фрагмана.... Да, и аз оставам с убеждението, че Тайар предлага на Хюсеин да ликвидира Йомер. Ще гледаме сблъсък между братя. Свят шарен, не е като да го няма сред народа. Дано по-рядко се случва.

Честит Кръстовден на всички - и празнуващи, и непразнуващи! Бог да ви пази вас и вашите семейства!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Здравейте Енгинки. С Йомер ви пожелаваме успешен и релаксиращ ден. Очакваме също така да е пълен с изненади.

# 55
  • Мнения: 1 647
Стана ми гадно, тия сценаристки наистина са извратени
Сега Каин и Авел ли ще гледаме
Е, направо докато не разсипят филма, няма да мирясат
Ще ме прехвърлят и мен в отбора на нехаресващите с тия гадости

# 56
  • Мнения: 23 279


Докато все още е подходящ часа да кажа "Добро утро" момичета !  Two Hearts

Денят е прекрасен, празник е, имаме серия за гледане и обсъждане, трейлър също и нови снимки ! newsm03

Давам на всички ви  На празнуващите честито ! На Дива-ойка  пожелавам приятна емоция както днес, така и утре с първокласника !

Сега вече с тръгвам на разходка из необятното нет пространство.

Но пък съм ви сложила един Йомер, който ви подканя да тръгнете с него навън ... как да откаже човек и на такава покана   newsm03

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 20 905
Здравейте,

Честит празник!
Желая ви приятна неделя.

# 58
  • Мнения: 106
Привет,

Скрит текст:
Моето най-голямо желание е ,КРА да свърши, да спре тази подигравка с актьорите и зрителите,някакви изпушили сценаристки пишат простотии, елитни актьори играят, фенове гледат с любов да видят поне трохичка качествена храна... и преглъщат , докога ли ???

# 59
  • Мнения: 1 097
Здравейте и честит празник на всички.
Според мен тези пишещи момичета са преживели някаква травма в детството си. Не може зад всеки човешки образ да се крие подлец и убиец и ти с перото си да му даваш живот. Ще ме накарат да се оглеждам наоколо. Както и да е ще видим какво има да ражда още малкото им мозъче. Още не съм настроена за размисъл.

Може би ако убият Йомер ще спасят Енгин от тези мъки,на които го подлагат.

Общи условия

Активация на акаунт