"KIRAZ MEVSIMI"/"СЕЗОНЪТ НА ЧЕРЕШИТЕ"-новият турски сериал по FOX TV-тема 3

  • 61 484
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 159
 Неви  love001  love001  love001 smile3534 smile3534 newsm53 за Дерин Praynig Praynig Praynigа дано,че изскачаме от ром.комедията newsm78 newsm78
 А Серкан е от черноморските региони newsm78 newsm78 то и тези са май малко от арменците повлияни newsm78 newsm78Имаше инфо точно от къде са точно родителите му  Hug но сега ми е зор да търся точно.Серкан беше казвал в интервю,че са от съседни населени места родителите му,но поне съм сигурна,че е черноморски района,а не Анадола Thinking Thinking

Може да се окаже, че сме роднини със Серкан, че сме аха-аха до морето (Разград)..
А ние не се женим помежду си..Падаме си по чуждото..

  smile3521  smile3503

# 736
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Заповядайте 2-ри трейлър към 18-ти епизод:
http://www.fox.com.tr/Kiraz-Mevsimi/

# 737
  • Мнения: 2 449
Ваня Hug smile3534 smile3534 smile3534
Неви smile3534 smile3534 smile3534
няма чуждо-наше Hug Hugважно е качеството
от българския фолклор Hug HugАтанасов ден..зимата си отива и думите са:Атанас гелди-Аз гелдим или нещо такова...но се използва думата гелди.А зимата си е за всички по тези ширини Hug Hug Hug

# 738
  • Мнения: 1 159

от българския фолклор Hug HugАтанасов ден..зимата си отива и думите са:Атанас гелди-Аз гелдим или нещо такова...но се използва думата гелди.А зимата си е за всички по тези ширини Hug Hug Hug
Атанас гелди - Яз гелди..Атанас дойде и лятото дойде..Яз е лято.

 smile3503

# 739
  • Мнения: 2 449
Я да питам каТ една неграмотница newsm78 newsm78това У фрагмана  Shocked Shockedанглийски валс ли ще да е  newsm78 newsm78дето го дансЯт Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 2 449
Неви Hug Hug Hug да но се използва и е по популярно турския текст Hug Hug Hug в народното ни творчество,битуване,наричанията...това имам в предвид Hug Hug HugАтанас е християнски светец.. Embarassed Embarassedи смесване Hug Hug Hug

# 741
  • Мнения: 1 159
Я да питам каТ една неграмотница newsm78 newsm78това У фрагмана  Shocked Shockedанглийски валс ли ще да е  newsm78 newsm78дето го дансЯт Joy Joy Joy


Ами май-май това наподобява..
Само трябваше да накарат Ойкю да се изправи малко..

# 742
  • Мнения: 2 449


агмана  Shocked Shockedанглийски валс ли ще да е  newsm78 newsm78дето го дансЯт Joy Joy Joy
Я да питам каТ една неграмотница newsm78 newsm78това У фр


Ами май-май това наподобява..
Само трябваше да накарат Ойкю да се изправи малко..
Joy Joy Joyти пък и кусури намери Peace Peaceами каТ не са викали консултант по класически танци Joy Joyще си е прегърбена Joy Joy Joyай сега ..далече сме от екранизация на Джейн Остин Joy Joy Joyмакар,че сме в жанра Sad Sad Sad Sad

# 743
  • Мнения: 1 159


агмана  Shocked Shockedанглийски валс ли ще да е  newsm78 newsm78дето го дансЯт Joy Joy Joy
Я да питам каТ една неграмотница newsm78 newsm78това У фр


Ами май-май това наподобява..
Само трябваше да накарат Ойкю да се изправи малко..
Joy Joy Joyти пък и кусури намери Peace Peaceами каТ не са викали консултант по класически танци Joy Joyще си е прегърбена Joy Joy Joyай сега ..далече сме от екранизация на Джейн Остин Joy Joy Joyмакар,че сме в жанра Sad Sad Sad Sad

Ами нали като правим нещо, трябва да го направим както трябва де..
А не да се правим, че го правим...
Ами, ако не я ангажират след този сериал в друг проект (Не й го пожелавам, но ако не влага старание..), ще трябва да дреме по кастинги после.
Трябва повече старание..
Си мисля аз.. smile3503

# 744
  • Мнения: 2 449
аз да си призная,че съм много кахЪрна Sad Sad момента със :сен севиорум го бях забравила и си мислех за пръстени Joy Joy Joyта след таЙзи романтика да не минем на стадий Hug #2gunfireАяз иска сватба-Ойкюто се дърпа Joy Joy Joy
 и да се местим май в новата тена:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=807383.0;topicrefid=19

# 745
  • Мнения: 2 449
ооо..Неви супер си права,но според мен заради срокове при снимане доста неща претупват и не обръщат внимание.Това важи не само за Кираза,но и за доста сериали/абе май си е практика,че се иска от тях всяка седмица-серия/.То ферман може да се напише с подобни дребни недоглеждания #2gunfire #2gunfireАз вече се чудя newsm78 newsm78 да се дразня ли-или НЕ newsm78 newsm78
 А и да споделя,че нещо не смятам Серкан за много танцувален и паркетен лъФФФ... Wink Wink Wink

# 746
  • Мнения: 1 159
ооо..Неви супер си права,но според мен заради срокове при снимане доста неща претупват и не обръщат внимание.Това важи не само за Кираза,но и за доста сериали/абе май си е практика,че се иска от тях всяка седмица-серия/.То ферман може да се напише с подобни дребни недоглеждания #2gunfire #2gunfireАз вече се чудя newsm78 newsm78 да се дразня ли-или НЕ newsm78 newsm78
 А и да споделя,че нещо не смятам Серкан за много танцувален и паркетен лъФФФ... Wink Wink Wink

Ами човека не може да е Супермен - архитект, баскетболист, шофьор, готвач, танцьор..
Плувец, атлет, Дон Жуан..Манекен, аниматор, фокусник..
Хубавец, архитект, галантен, добър..Айде-е-е..
Вероятно пропускам нещо.
Ами то много качества бе.. newsm09

# 747
  • Мнения: 2 449
...ааа.. нИ сЪм съгласна Wink Wink от както е с наШта мома не е Дон Жуан Naughty и понеже сме в графата тиин серияли..сигурно го кара на мокри сънища Joy Joy Joyно ни ги спестяват Wink
 ами то много точки събра човека..ей такъв мъж-мечта Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт