Лидл ::48::

  • 79 544
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 44 268
Някой някога да е виждал и купувал шипковия мармалад, който е в новата брошура на марка Maintal? Издирвам истински шипков мармалад, но засега не откривам.
истински шипков  само по почивки съм си купувала, от хора продаващи сладки в буркани...такива дом. производство.
Другото - може да пробваш някой био-мио... но и там имам съмнения, че ще нацелиш истината.
От тези общомагазинските никакви шансове няма според мен да е истински.

# 346
  • Мнения: 486
https://www.facebook.com/shipkov.marmalad1
Това е най-вкусния шипков мармалад. Аз си го поръчвам от един хранителен кооператив, иначе го има в Търново в един магазин само.

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Някой някога да е виждал и купувал шипковия мармалад, който е в новата брошура на марка Maintal? Издирвам истински шипков мармалад, но засега не откривам.
Купувам от този https://www.facebook.com/bgmarmalade2008 и е наистина като едновремешния!


И се чудя защо толкова много е набъбнала темата и си викам разпродажби ли има някакви, какво ли, пък то... хляб тук, хляб там Tired Добре че е поприключило Simple Smile

# 348
  • софия
  • Мнения: 25 739
https://www.facebook.com/shipkov.marmalad1
Това е най-вкусния шипков мармалад. Аз си го поръчвам от един хранителен кооператив, иначе го има в Търново в един магазин само.
И в София го има. 2 вида - с кафява и с бяла захар. На пазара Римската стена Simple Smile
Купувам с кафява. Като от едно време е.

# 349
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550

 Close пък то... хляб тук, хляб там Tired Добре че е поприключило Simple Smile

Амин!

# 350
  • Мнения: 2 152
Къде това орехово масло по 1 л в?

# 351
  • Мнения: 1 416
Е, не станаха дънките, върнах ги, но пък съм с едно стики напред Wink Дано скоро пак пуснат.


# 352
  • София
  • Мнения: 10 332

 Close пък то... хляб тук, хляб там Tired Добре че е поприключило Simple Smile

Амин!

Имаше над 10 хлебопекарни в Младост, магазина близкия до Околовръстното  Mr. Green

# 353
  • София
  • Мнения: 16 139
Отказах се от хлебопекарната - за да не закръгля 100 кг.
Но пък загледах фритюрника. Някой да го е купил и да има отзиви?

# 354
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Отказах се от хлебопекарната - за да не закръгля 100 кг.
Но пък загледах фритюрника. Някой да го е купил и да има отзиви?
Да взех го не е мощен

# 355
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Какво представлява албума

# 356
  • Мнения: 1 244
Отказах се от хлебопекарната - за да не закръгля 100 кг.
Но пък загледах фритюрника. Някой да го е купил и да има отзиви?
Да взех го не е мощен

Аз съм на обратното мнение - по-мощен и бърз фритюрник не съм имала Simple Smile Все пак е 2300W, сгорещява мазнината много бързо, за разлика от предишния ми Филипс, който беше 2000 W и ми струваше 250 лв.(лидълския го купих за 59 лв.) Запратих го в килера веднага(Филипса) след като пробвах лидълския Simple Smile

От фритюрника съм супер доволна, а днес вече мога да кажа същото и за хлебопекарната Simple Smile

П.П  
Ох, извинете ме (сега чак се усетих)... не разбрах, че става въпрос за минифритюрника, който е на промоция тази седмица и писах за моя, който си бях купила преди 2 месеца някъде. Този минито и на мен ми се струва слабичък...840 вата не е много...

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 00:30 от Lorein666

# 357
  • София
  • Мнения: 13 245
Видях написаните ватове в последния пост и ще споделя нещо, макар и извън темата. Приели са закон, според който се забранява производство и продажба на мощни уреди в ЕС с цел пестене на енергия. През 2015г. най-мощните уреди ще са 1600W, а след няколко години - 900W. Ta се запасявайте докато е време.  Wink  Ще стане като с крушките.

# 358
  • Мнения: X
Шипковия мармалад на ЛИДЛ не става. Няма нищо общо с онзи...спомен...Бих опитала от тези, дето сте показали, ще се поразровя.
Тези стикита са дребосъчни много, обаче синчето така им се радва и всеки ден играем на играта.
Напоследък взех да харча пари за ненужни неща в ЛИДЛ и гледам да не се застоявам много вътре. Кроасани, крема сирене, хляб със семена (0.99лв.) и някакви дреболийки...основно...
Мдааа, това за мощността го ух преди дни по повод прахосмукачки, но щяло да бъде за всякакви уреди. Е, казаха, е имало по складовете доста, та скоро няма да свършат  Mr. Green

# 359
  • Мнения: 161
Днес взех за първи път от лазанята, но не ми хареса Sad
Много се чудя дали шипковия мармалад е хубав, но ще го пробвам, дано да е вкусен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт