Място за боси стоножки - 3

  • 64 363
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 988
Трябва да поръчам на дъщеря ми  кубинки Doc Martens - 38 номер, черни с 8 дупки.
Моля за съвет, кой номер да избера, кои са качествени, от кой Амазон да поръчам (че съм неука), така че да ми излязат най-изгодно.

Преди години и аз бях диагностицирана в Ла Редут, Ягодка, Спортс дайрект, Пъмпкин и още на сто места, и не искам много да ставам компетентна в Амазон, но се налага сега да купим кубинките.
Ако не съм много нахална, може направо линк да ми изпратите и аз само да платя. Embarassed
Хич и не искам много да се ровя, защото съм поизпразнила картите и мноого бавно се пълнят напоследък. Не се чувствам излекувана. Confused

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 09:43 от VAVA

# 676
# 677
  • Мнения: 3 922
Моля за мнение за тези детски  GEOX . Държа едни складови за 10 лири на празна карта и им се чудя, понеже са чисто бели и май няма да са в много добро състояние дори и след кратко носене.

# 678
  • Мнения: 743
Здравейте. От френския Амазон към кой превозвач пращате? newsm78 до сега съм поръчвала само от немския и английския. Peace

Ако имаш достатъчно здрави нерви-Франс Деливъри. Има тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791407.0;topicrefid=19
Благодаря  Hug, но май ще е по-добре с директна доставка до България  Peace

# 679
  • Майничка
  • Мнения: 12 640
Моля за мнение за тези детски  GEOX . Държа едни складови за 10 лири на празна карта и им се чудя, понеже са чисто бели и май няма да са в много добро състояние дори и след кратко носене.

За нормално към тясно краче, съвсем леко уголемени сякаш, удобни, перат се в пералня, чистя ги с тоалетно мляко или някакъв стар крем и са ок.

# 680
  • Мнения: 3 922
Благодаря за отзива   bouquet

# 681
  • Мнения: 3 745
VAVA, имай предвид,че в повечето случаи Мартенсите са умалени с номер,че и повече.
В темата има няколко фенки,дано се включат и те. Моите наблюдения са от пробване в магазини на доста чифтове,ама така и не си закупих.

# 682
  • на морето
  • Мнения: 314
Не съм от заклетите фенки на марката, но от опита ми с два чифта обувки на Др. Мартенс, мога да твърдя , че определено са умалени. Нося 36 номер, поръчвам от марката УК4. Peace

# 683
  • Майничка
  • Мнения: 12 640
+1 за номер отгоре от Док Мартенс. Не толкова че стелката е по-къса, но обувките стоят много твърди и ако лепват точно, кракът не се чувства комфортно.

# 684
  • Мнения: 20
Сега гледам тая кредитна карта на Амазон...доста голяма отстъпка дава, има ли смисъл от нея при положение, че пазаруването на обувки още не ми е мания  Laughing  bouquet

Помощ, опитах да пусна поръчка, но ми изписа, че не могат да доставят до моя адрес 2 от 3-те артикула  newsm78

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 17:24 от s.i.l.v.e.t.o

# 685
  • София
  • Мнения: 8
Трябва да поръчам на дъщеря ми  кубинки Doc Martens - 38 номер, черни с 8 дупки.
Моля за съвет, кой номер да избера, кои са качествени, от кой Амазон да поръчам (че съм неука), така че да ми излязат най-изгодно.
От мен само 1 съвет за номера - имайте предвид, че 39 няма в английската номерация и 6 отговаря на 39,5. Аз нося 39 и 6 ми е леко свободно. Peace

# 686
  • Мнения: 656
Момичета харесах тези обувки за баща ми
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KCLYAZ8/ref=olp_product_de … s?ie=UTF8&me=
Той носи 42 номер, тези са 43 дали си отговарят на номерата да рискувам ли да му поръчам по-големи newsm78

# 687
  • София
  • Мнения: 3 172
Сега гледам тая кредитна карта на Амазон...доста голяма отстъпка дава, има ли смисъл от нея при положение, че пазаруването на обувки още не ми е мания  Laughing  bouquet

Помощ, опитах да пусна поръчка, но ми изписа, че не могат да доставят до моя адрес 2 от 3-те артикула  newsm78
Тази кредитна карата не е за нас, не я гледай! Ако много държиш, има условията, можеш да ги прочетеш.
Някой неща не се доставят до България. Затова ползваме превозвачи.

# 688
  • Мнения: 20
Сега гледам тая кредитна карта на Амазон...доста голяма отстъпка дава, има ли смисъл от нея при положение, че пазаруването на обувки още не ми е мания  Laughing  bouquet

Помощ, опитах да пусна поръчка, но ми изписа, че не могат да доставят до моя адрес 2 от 3-те артикула  newsm78
Тази кредитна карата не е за нас, не я гледай! Ако много държиш, има условията, можеш да ги прочетеш.
Някой неща не се доставят до България. Затова ползваме превозвачи.
Охх благодаря, тогава се връщам да прочета първа страница   bouquet  bouquet  bouquet
И.....пак аз с тъп въпрос  Embarassed Линкът от първа страница е за превозвачи от Англия, а аз искам да поръчам от Amazon.de, как се процедира в този случай?

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 20:07 от s.i.l.v.e.t.o

# 689
  • Мнения: 1 162
s.i.l.v.e.t.o

 Габко доставят от Германия, 3.40 лева за кг.

Общи условия

Активация на акаунт