"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-29 тема

  • 40 354
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Хриси, Бу, Майче, Ринка , Hug Hug Hug Hug Благодаря ви, момичета!

Изказването ще го направя след като излезе превода. Тука имаше електричество! Peace Peace Peace

           

                             Лека и спокойна нощ!

# 406
  • Мнения: 2 645
Фентъзи, колко пъти да ти казвам, че аз имам приятели мъже, с които не сме имали никога, ама никога нищо и тези приятелства са дългогодишни. Ето например с един от приятелите ми не съм се чувала месеци, но знам, че сега ако му се обадя ще е насреща и ще ми бъде опора. И аз ще направя същото за него. Винаги. Той доведе навремето приятелката си , за която се ожени, за да я видя и да си кажа мнението. И до ден днешен живеят щастливо и са прекрасно семейство.

Аз лично не вярвам в приказките за Енгин и Тувана. Не че имам нещо против. Хич не ми пука. Да бъде с която си иска, да се жени или да не се жени-негова си работа. Обаче вестниците, пък и феновете си измислят непрекъснато какво ли не. И основната причина затова е, че той е много потаен. А на тях им се иска сензация, иска им се нещо да се случва. Ми то може и да се случва, но едва ли е това, което си измислят. Никога не съм си мислила, че Енгин е светец и е на сухо. Тъкмо обратното. Тихите води са най-дълбоки. Но аман от измишльотини. Къде са фактите? Ако вземете да ме следите и да ме снимате кога и къде седя на една маса с някой си, какво ще си кажете, че съм заедно с тоз човек ли, че ще се женя за него ли? Хайде стига. Когато му дойде времето, ще се разбере, няма да има нужда от криеници. Не му е дошло времето.

Иначе и на мен не ми харесва тая врътка с Бахар, както и разкриването на операцията. Толкова много неща се разкриха, а сме само 16 серия. Какво ли ни чака?  newsm78

Енгин и Туба просто бяха неотразими в тази серия. Нездравословна еротика, много химия,трудно се издържа на такова нещо. Пожар са двамата, пожар. Страхотен Йомер в последната сцена с Тайар.

Забравих да честитя празника на всички именници. Бъдете здрави и носете името си изпълнено със смисъла му.   newsm51

# 407
  • Мнения: 13 302
Ай стига сме се занимавали с тая кифла Бахар!  Whistling Каквото и да прави сближава повече Ел и Йо. А и екранното и време е някъде към 2 минути.  Rolling Eyes  
Много ми е любопитен разговора между Хю и Чиче.  Peace Надявам се от там да излезе зайче.  Peace

# 408
  • AMS
  • Мнения: 6 451



Благодаря за преводите и приятната компания!!!
Страхотна серия!!! И Aşk - а и кримито ми харесаха!!!

# 409
  • Мнения: 1 047
при другите всичко е ясно и без думи... Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

Спиритче, некви пеперуди са зафъркали при тебе гледам. Grinning И некви сърчица........ Joy Joy Joy

Лека нощ.  love001

# 410
  • Мнения: 826

и на мен не ми хареса тази целувка, изобщо Пельо много напрегната ... шемети и двамата, но Арда е много сладък yes  Grinning

# 411
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Йомер накрая каза на Чиче нещо от сорта, че накрая Йомер Демир щял да го унищожи. Ама по-драматично  Grinning

# 412
  • Мнения: 13 302
Йомер накрая каза на Чиче нещо от сорта, че накрая Йомер Демир щял да го унищожи. Ама по-драматично  Grinning

Беше малко като при мафиотите. Накрая очаквах и да го целуне.


# 413
  • Мнения: 10 240
Моля някой да постне рейтинга Praynig

Скрит текст:
20:00 20:15 reyting sıralaması

1 #denizyıldızı
2 #karaparaaşk
3 #benimadımgültepe
4 #yılanlarınöcü
5 #kadimdostum

20:15 20:30 reyting sıralaması

1 #benimadımgültepe
2 #denizyıldızı
3 #ikidünyaarasında
4 #yılanlarınöcü 
5 #karaparaaşk

20:30 20:45 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #karaparaaşk
4 #yılanlarınöcü
5 #kadimdostum

20:45 21:00 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #karaparaaşk
4 #yılanlarınöcü
5 #zenginkızfakiroğlan

21:00 21:15 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #yılanlarınöcü
3 #karaparaaşk
4 #benimadımgültepe
5 #kadimdostum

20:15 20:30 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #yılalarınöcü
4 #karaparaaşk
5 #zenginkızfakiroğlan

21:30 21:45 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #karaparaaşk
3 #yılanlarınöcü
4 #benimadımgültepe
5 #zenginkızfakiroğlan

21:45 22:00 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #karaparaaşk
4 #yılanlarınöcü
5 #zenginkızfakiroğlan

22:00:22:15 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #karaparaaşk
3 #yılanlarınöcü
4 #yılanlarınöcü
5 #zenginkızfakiroğlan

22:15 22:30 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #yılanlarınöcü
4 #karaparaaşk
5 #zenginkızfakiroğlan

22:45 23: 00 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #benimadımgültepe
3 #karaparaaşk
4 #yılanlarınöcü
5 #zenginkızfakiroğlan

23:00 23:15 reyting sıralaması

1 #güzelköylü
2 #karaparaaşk
3 #benimadımgültepe
4 #yılanlarınöcü

# 414
  • Мнения: 4 133
А Йомер как се беше барнал на партито, мммм чок гюзел.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Май всички сме единодушни по този въпрос.  Laughing
А шапката на пазача защо забравяте  Joy Joy Joy А ризката решена в синьо каре  Joy Joy Joy

Хриси, Бу, Майче, Ринка  Hug Hug Hug

Пепелче, не съм я забравила, аз за пръв път виждам Енгин с шапка. И му стои добре. Макар, че не знам колко му служеше за прикритие, ама нейсе.  Joy Joy Joy Joy

# 415
  • Мнения: 5 591

и на мен не ми хареса тази целувка, изобщо Пельо много напрегната ... шемети и двамата, но Арда е много сладък yes  Grinning
+ 1


Лека нощ.

# 416
  • Мнения: 4 245
Благодаря за он-лайн превода на Хриси  newsm51 - както винаги  придружен с прекрасни лафове, ГБУ   bouquet и Майя   bouquet
Много интересна и хубава серия с много Ашк-ни моменти, но и кримито не остана назад. yes Мисля, че СЦ позаплетоха още повече нещата Peace Така, че с превода се надявам да ни просветне  за случилото се с героите в тази серия. Перфектна беше играта на всички. Освен Туба и Енгин, Еркан, Сайгън и Бурак много ми се издигнаха в очите Peace
Съгласна съм с вас, че сюжетната линия Бахар-Йомер е малко поизтъркана от употреба, ама нали СЦ искат да ни покажат каква кучка е Бахар. Може би Елифче за друго не би се усъмнила в нея, но като я види да се увърта около Йо ще й светне червената лампичка. Peace Колкото до играта на двамата, смятам че се справиха добре Peace Не забелязах притеснение нито от Енгин, нито от Тувана.
Мисля, че сцената на батко с Чиче е една от гвоздея в тазвечерния епизод./що се отнася за крими нишката/. За лИбовната нишка мисля, че сцената с боядисването, когато и двамата ни сладури бяха извън тази реалност беше огромна радост за очите на зрителите thumbsup



Сега с нетърпение очаквам превода на серията Whistling Ама как ще се  изтрае...

Лека нощ и от мен!  sleepuu

# 417
  • Мнения: 1 026
И на мен много ми хареса серията и играта на артистите. Само не разбрах
как Тайяр е знаел къде крие диамантите Хюсеин, а и връзката му с русата жена.
Но с пълния превод може да се изясни, или пък да е в следващите серии.

А Метин не каза на Тайяр за подслушването на Елиф, но не очаквам от него да се съюзява
с Йомер. Напротив, и той ще е срещу Йомер и Елиф.

Елиф и Йомер си бяха страхотни и в тая серия, ама Йомер накрая с черната риза
и как я беше разгърдил ooooh! ooooh! ooooh!  супер.





Лека нощ и хубави сънища, момичета! Heart Eyes Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 162
Добро утро прекрасни. newsm51
След снощната серия съм така. #Crazy Много интересна и динамична,но на мен определено ми трябва превод за да вникна в нюансите и да разбера накъде върви криминалната нишка. newsm78
Любовната ми е ясна.  Grinning Каквото и да напиша за сладурите ще е малко. Бяха изключително сладки в сцената с боядисването и приготвянето на спагетите. Толкова сексуален заряд има в Ел и Йо,че когато избухне ще нанесе огромни поражения и върху нас! Embarassed Що се отнася до сцената на комисаря с Бахар,аз не видях никакво напрежение в играта.В този момент се опитах да си представя Бахар да прави пиперливи питки за закуска на Йо и не ми се получи. Peace Каква огромна разлика между нея и Елиф,която въпреки богатството и положението на семейството си е абсолютно земна и вписваща се и в обкръжението на комисаря. Wink Последната сцена с партито на чиче бе супер интригуваща. Много ми хареса стайлинга и излъчването на Йо,ама и Елиф не му отстъпваше.  Heart Eyes
Не мога да пропусна чудесната игра на актьорите пресъздаващи образите на чиче,Хю и Метин. Hug
За нашите сладури,каквото и да напиша ще е малко.Сцените с тях са радост за окото.Красота,излъчване и финес.Абсолютна естетика за моите и на зрителите възприятия. Heart Eyes
Днес се надявам да ни пуснат трейлърче и да излязат преведени части на английски за да вникна в крими детайлите. Praynig
На всички ви спорен и хубав ден. txtloves

# 419
  • Мнения: 10 240
Добро утро момичета!  Hug



Поуспокоиха ли се емоциите от снощния епизод? Не вярвам!  Wink
В очакване сме на трейлъра за да ни подскажат продължението...

Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт