"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-29 тема

  • 40 309
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Баги   bouquet благодаря за разясненията. Това са много важни детайли, които снощи ми убягнаха  newsm78

Здравейте Hug
Хюсеин - 1. страшно държи на брат си; 2. Тайар го е хванал заради любовницата му-убийца - той е прекрил следите й; 3. не е толкова глуповат, колкото ми изглежда, както не е и без самочувствие и се опитва да бъде равностоен партньор на Тайар.
Тайар - в основата на убийството е. Т

Цитат
Бахар-Йо -  беше може би малко по-дълга(без превод) сцена, но пък си я  изиграха добре - усетих насоката на разговора им. Енгин, не ми се стори скован, по-скоро разговорът беше неприятен за Йо, накрая дори бе отвратен.


И на мен така ми се стори  Grinning

# 436
  • Мнения: 162
Изгледах ги сцените и си признавам,че и крими нишката е много заплетена и интересна. Peace Ще има да ни показват доста неща за Светлана и убийството с което чиче се надява че държи Хю. ooooh!
Много ми хареса,че Елифче призна за двете си сестри и не остави тайни между нея и Йо,които може да са от значение за сигурността им,а и на операцията която планират със Сами.Жалко,че Ел беше предадена по този гаден начин от Нил. Naughty Интересно ми е,чиче защо се правеше на учуден,когато на гробището Мето му призна,че Йо е годеник на Сибел? newsm78 Може би и затова,Таяр я жертва в комплект с Ахмед? newsm78
Относно това което пишете за Тувана и Енгин искам да попитам,публикувани ли са папарашки снимки само с тях двамата или имат ли си общо селфи,че така категорично разисквате проблемите им,ако въобще има проблем? newsm78 Аз видях 2 снимки на двамата в нета,но в компания и по нищо не личеше да има нещо между тях, #Crazy както и не усетих напрежение и нещо по-особено в сцената от снощната серия. Да не би да се очаква официално изявление от Енгин,защото вчера някой постна,че скоро щяло да има сватба и да се жени за Тувана? newsm78 Ако някой знае нещо което е истина по въпроса да го напише,но не ми се иска да е от рода "на баба ми приятелката разбрала от комшията на Сийка и т.н. ......." Mr. Green

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 13:52 от Ana Sinnona

# 437
  • Мнения: 5 138
Значи не само Йо е влюбен в "престъпничка", брат му чак следите и заличил, крие я, има паралелен живот с нея на гърба на семейството си  ooooh!

Разликата е че Йо ще измие полепналата кал насила по своето севгили, а Хю го е направил по начин от който повече е затънал,
но пък и няма и прашинка за сравнение между двете севгилита Демирови, едната си е чиста престъпница /поне това знаем на този етап де/, а другата принудена и изнудена да наруши закона.

# 438
  • Мнения: 2 195
Цитат
Интересно ми е,чиче защо се правеше на учуден,когато на гробището Мето му призна,че Йо е годеник на Сибел? newsm78 Може би и затова,Таяр е жертва в комплект с Ахмед? newsm78
Според мене, Тайар я е използвал с/у Ахмет да си получи диамантите. А на срещата я изпраща, нарочно да обвърже още един път Хюсеин, карайки го да я убие. Може би не му се е доверил напълно, когато Х. му е докладвал, че уликите са заличени. 

Диамантите ги е следил през цялото време, дори се подигра на Хюсеин, като му каза, че при него са били на най-сигурно място. А когато Х. си ги поиска, той му обеща, че за всяка услуга ще му плаща с по един диамант, така ще си ги получи.
Излиза, че е използвал "кражбата" им, за да оплете Ел, а ние очаквахме да блеснат от всяко кьошенце или джобче Mr. Green

От този епизод останах с впечатлението, че Тайар знае всичко, но си играе на котка и мишка с хората си, а и с нас.  Много му харесва тази игра и й се наслаждава. Сещам се как ликвидира копоя си, затова че е изпуснал Ахмет, а той просто се е забавлявал.  Вероятно още от началото знаел и за Йо Thinking 
Изненадите за него почнаха от Ел с

# 439
  • Мнения: 824
Много интересен диалог на Хюсеин и Таяр  Thinking, ще трябва да ходя в първите серии, нещо имам да изяснявам. Между другото и в тази двойка /Х+Т/ напрежението с нож да го режеш  Grinning

Благодарско за преведените сцени!

# 440
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Доста интересно навързаха нещата сценаристките  Crazy
Сега ако ги развържат пак толкова добре, ще е супер  Grinning

Много ме впечатли с играта си актьора, който играе Хюсеин.
Мина през доста емоции героя му, но ги пресъздаде чудесно  Peace

# 441
  • Мнения: 3 114
Привет Елмазки!
КПА в Итали===
Не разбрах .продаден ли е сериала  или на фестивал ке бъде , които разбира иалиански ,нека да каже==неми работи клавиатурата=== Простете 
http://www.lanouvellevague.it/archives/black-money-love-la-nuova … -in-italia/24203/

# 442
  • Мнения: 3 217
За мен почти всички актьори,с едно две изключения се справят много добре-нека не забравяме,че тези ужасно дълги серии-2.5 часа се снимат практически за 5-6 дни #CrazyАми че това си е един игрален филм,който в общия случай се снима месеци и да искаме от актьорите чудеса от "храброст",безкраен арсенал от невиждани и нечувани актьорски прийоми си е направо нелепо.Нека не забравяме все пак,че гледаме сериал,но виж сценаристките биха могли да бъдат малко по-малко всеядни и да не се хвърлят като патки на безброй сценарии. Peace

# 443
  • Мнения: 824

">#t=2567[/video]
Тука не можах да разбера защо се скараха хайваните  newsm78  Закуската добре започна и после нещо пак си казаха ...

Наистина чудесна игра на Хюсеин!  Peace

Не ми хареса обаче малкото братче - Йо, остана в къщата да пази севгилито, а вместо притеснение на физиономията му, той гледа Флюбено фибичката на Елифче. Можеше поне малко да се концентрира върху събитията и да почне да подрежда в хронология известните му факти   Naughty Grinning Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 3 217
Нианта, ти какво мислиш,че прави пред вратата цяла нощ?-кой знае какви планове и за какво са му се въртяли в главата newsm78Нали видя,че още с маскировката се завтече сутринта на среща със Сами.Ама и началник Сами не спи-знаеше откъде ще излезе нашия човек рано сутринта,освен ако Камисарио не му се е обадил да го чака,ама аз такъв момент не съм фиксирала.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 14:58 от velijana

# 445
  • Мнения: 9 541
 Hug

Изгледах всички предоставени от вас линкове с превод /благодаря, момичета    bouquet/.....още не знам дали серията ми харесва, но ми стана много жал за Елиф - тя счита семейството на Йомер за образец ooooh!, а нейното за пълна развалина, а накрая ще се окаже, че всичките й беди са дошли именно и с помощта на Хюсеин Mr. Green Чудя се дали и Йомер ще бъде така силен като Елиф, когато научи истината за собствения си брат newsm78 А дано тогава и Елиф е до него....и дано не са още във фазата хем заедно, хем разделени. Не разбрах безекипният самец Сами Wink как се яви точно пред къщата на Ел? Може би има проследяващо устройство и следи всяка крачка на Йо, вместо да гони лошите Joy Joy Joy

# 446
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 447
  • Мнения: 2 195
Привет Елмазки!
КПА в Итали===
Не разбрах .продаден ли е сериала  или на фестивал ке бъде , които разбира иалиански ,нека да каже==неми работи клавиатурата=== Простете 
http://www.lanouvellevague.it/archives/black-money-love-la-nuova … -in-italia/24203/
КПА е представен на фестивал в Рим (Fiction Fest di Roma) на 16ти септември заедно с други турски дизита, не знам дали всички те не са на Ay Yapim newsm78 
http://www.romafictionfest.org/486?scheda_selezione_ufficiale=Focus
Авторът на материала се надява, че и КПА може да бъде гледан и в Италия. За 20 минути знам, че италианците бяха закупили правата. От всичките дизита КПА и 20 минути са с най-удобни часове за гледане 18 и 19 ч.

Лиа-Мартин, може Сами да е имплантирал чип на подопечния си Wink

# 448
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 449
  • Мнения: 9 541
.....
Лиа-Мартин, може Сами да е имплантирал чип на подопечния си Wink

 Joy Joy Joy Joy, всичко може, даже чипът да е имплантиран от Чиче Thinking Що ли пък и Сами да не е подкупен или да стане Wink Така, както ще дирижира сам операцията Party

Общи условия

Активация на акаунт