Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 56

  • 30 489
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 207
За водата забравих. Аз пия само изворна и в България и тук. Харесва ми вкусът. В къщи понякога пия изворна от бутилка, а понякога филтрирана от хладилника.

# 46
  • Мнения: 8 163
АП, пу-пу, хубави деца на хубава майка!

Тяна, винаги ми е драго да те "видя". Да ти е здрав и щастлив юнакът!

***

Вода - чешмяна, но филтрирана. Чайове: бели, зелени, билкови, но само насипни. Обичам да виждам какво ям и какво пия.

# 47
  • Мнения: 1 194
Tqna, аз точно от теб прочетох за изварата и ми дойде идеята. Peace Твоето мляко се беше пресекло, нали? А изварата нещо като рикота ли е? Аз я знам зърнеста.

Вода пия минерална в стъклени бутилки Sunglasses, при нас чешмяната е много твърда. Уж казват, че чешмяната е толкова пречистена и има всички минерали като бутилираната, но не съм сигурна. Понякога купувам изворна "Пирин", която е уж някъде от Родопите. Доста път е изминала, докато стигне до тук от екологична гледна точка, но ми се услажда.

Рейн, ти ми скри шапката с тия две тренировки на ден, че и йога.

Що плод изядох днес. ooooh! Подред на номерата - пъпеш, круша, манго, сливка. На обяд ядох и супа от тиква и портокал.

# 48
  • Мнения: 1 161
Включвам се да отчета и втора тренировка. Моят дребос днес беше яхнал метлата, не спа следобяд, и към 6 вечерта майка му вече не знаеше къде да се скрие. И намерих лек в една тренировка на двора с гумата. Отдавна се гледаме любовно, но нали заради коляното все се пазя, не бях я пипвала от 3 седмици. Но днес не и простих, като си пуснах и нещо средно между хард рок и метал..... Twisted Evil
Дребосът беше в люлката на двора и между сериите го люшках. Mr. Green Сега и двамата сме малко по-спокойни. Mr. Green
Тяна, да ти е жив и здрав рожденика!

# 49
  • Мнения: 207
Дана, да пресякло се беше, но сега ще пробвам с не пресечено мляко и ще кажа резултата. Като рикота е да, но тук рикотата най-често е сладка и на нищо не прилича.

Тази вода Пирин е страхотна. Продават я в Лидъл. Бях очарована. Иначе в България купувах винаги Девин изворна и тя ми е любима.

Свети и Фея благодаря ви!  Hug

# 50
  • Мнения: 741
 Добро ви утро

по въпроса за водата - не е вярно, че няма значение каква вода се пие, чешмяната не е хубава, защото е хлорирана. На организма му трябва чиста, алкална, структурирана вода. Има много инфо за водата мога да ви кача някой неща.

За бъбреците  - една от причините за камъни в бъбреците е не пиенето на вода, друга причина е липсата на калции. Камъните в бъбреците са всъщност калции и се образуват от липса на такъв в организма. Ако сте пили или пиете кола и разни други такива, то те извличат калция.
Мога да ви говоря много по тези неща.

Днес ще съм на PiYo - Core, Buns  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 883
Добро утро   bouquet

Тяна честит ти рожденик, да е здрав, да следва мечтите си и да ти бъде повод за гордост непрекъснато, и разбира се, весел празник  Hug

Диана  Grinning Доста се поозорих с двете тренировки, въпреки, че бяха с 4-5 часа разлика помежду си, днес усещам лека мускулна треска по дупето, бедрата и разбира се, рамената  Sunglasses Аз усещах, че предните уоркаути вече ми бяха леки, и мислех да започвам успоредно ПиЙо, но чаках да минат първите 2 дни от тази седмица, да видя как ще се справя те пък взеха, че са тежки, или аз защото не съм свикнала на тях, не знам.
Ти ли беше с намалените сантиметри от миналата тема? Ходих да гледам, но не можах да открия  ooooh! както и да е, на когото  и да са - все в тоя дух да продължава  Peace Моите сланини от корема не искат  не искат да се махат  Embarassed но за сметка на това краката взеха да се оформят много добре

Диана от къде си намери стъклени бутилки? Аз си филтрирам вода в кана брита но после я слагам в пластмасови бутилки и в хладилника, но изобщо не ми се иска да я ползвам тая пластмаса  Tired навсякъде чета, че пластмасова бутилка се ползва само по веднъж, после ставала отровна, но никъде не съм виждала стъклени бутилки, освен онези малките Банкя, но и тях само в заведения съм виждала

# 52
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 409
Тяна, да ти е жив и здрав рожденника  Peace

Аз пия чешняма вода или изворна Девин. Смея да твърдя, че при нас чешмяната вода е много хубава - и като вкус, и като качество. Има и Девин в стъклена 1-литрова бутилка.

Аз две тренировки на ден няма кога да правя, а и едва ли ще смогна физически.

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте  Hug
Тяна, да ти е жив и здрав рожденика   Hug
Agent Provocateur, дечицата ти са страхотни   Hug
Бях ви казала преди, че правя 30-дневно предизвикателство от ФБ с клекове, коремни и лицеви - вчера приключи и имам малко, но все пак намаление на обиколките, талия -0,5см, ханш -1,5см., бедро -1см., бицепс -1см. и 1кг., който всъщност не го броя много-много, защото последно време теглото ми варира между 57-59гк., а предизвикателството го започнах от 58,5кг., днес бях 57кг. Резултатите разбира се не са само от това предизвикателство, но и от шреда, сега и от БР.
И отчета ми - снощи си направих уоркаут 2 и кардиото за днес, беше късно вечерта и реших да ги комбинирам и днес може да си почина.
Хубав ден  Hug

# 54
  • Мнения: 6 604
Добро утро. Не мога да ви изчета.
Първокласничката трудно се адаптира и работа имам много. Въобще-пълна лудница.
Но днес си донесох топката в офиса и в момента я ползвам за стол пред компютъра. Малко ниска ми идва за бюрото, но няма начин. Ще се възползвам максимално.
Приятен ден ви пожелавам.  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 535
 newsm56
Промъквам се.
Никаква не я свърших тая седмица с мотивацията. Заминавам за Копенхаген, ще го мисля като се върна другата седмица.  rotfImao
Гледах едни ластици са пуснали в Лидъл, ще ида утре да ги нагледам.

# 56
  • Мнения: 817
Значи не само аз пия вода от чешмата. Оборудвах се с две кани и обмислям да инвестирам в някакъв централен омекотител в жилището. Ще потърся повече информация по въпросите за инсталация, поддръжка.
Тези песъчинки са се появили в този интервал от време, в който съм била най-внимателна към консумираните храни и напитки. Фъстъче, от пиенето на кола категорично не е, но с този недостиг ме замисли и вече категорично отивам да си купя един витаминно-минерален комплекс. Дори съм си харесала.

# 57
  • Мнения: 741
Lidsy само информативно да ти кажа, че трябва много да внимаваш какви добавки си взимаш, защото точно калция е най-добре да е в йонна форма, а това за сега го предлагат само Coral Club International не искам да прозвучи като реклама. Но наистина има какво да се научи от тях - те не само предлагат добавки ами и цяла философия - всичко е свързано при тях, а не просто да си пиеш някакви неща.  Peace Peace Peace

# 58
  • Мнения: 1 535


Диана от къде си намери стъклени бутилки? Аз си филтрирам вода в кана брита но после я слагам в пластмасови бутилки и в хладилника, но изобщо не ми се иска да я ползвам тая пластмаса  Tired навсякъде чета, че пластмасова бутилка се ползва само по веднъж, после ставала отровна, но никъде не съм виждала стъклени бутилки, освен онези малките Банкя, но и тях само в заведения съм виждала
Стъклени бутилки има в Икеа, и в разните домашни потреби също.

Ние филтрираме водата с домашна система. Сега като сменяме филтрите с интерес искам да видя каква гнус се е събрала в тях. Между другото всички трапезни води се филтрират през обратна осмоза, включително и "изворните".  Outta Joint. Тази, която имаме вкъщи също е на този принцип и веднъж завинаги приключих с мъкненето на гнусни 10литрови пластмасови бидони.  Whistling

# 59
  • Мнения: 6 324
приключих с мъкненето на гнусни 10литрови пластмасови бидони.  Whistling
E, сега... Tова са си пудовки. Трябвало е не да ги мъкнеш, а да ги размяташ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт