След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 27

  • 23 415
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 781
Момичета, тези снимки на ФЕ ли са или  Shocked newsm78



Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 12:43 от lilitoKoleva

# 511
  • Мнения: 5 096
Момичета, тези снимки на ФЕ ли са или  Shocked newsm78



не съм сигурна дали не е фототшоп Rolling Eyes Ама рускините от групата на Ф вече са в траур hahaha hahaha

# 512
  • Мнения: 5 781
Момичета, тези снимки на ФЕ ли са или  Shocked newsm78



не съм сигурна дали не е фототшоп Rolling Eyes Ама рускините от групата на Ф вече са в траур hahaha hahaha

Лите, а Бу ли е до нея или  newsm78 Mr. Green #Cussing out някой друг

# 513
  • Мнения: 5 096
Според мен е БУ newsm78 Само дето си мисля,че е ефотошоп hahaha hahaha hahaha Иначе да бях подхванала гюбека Mr. Green
Откъде я взе фотката newsm78

# 514
  • Мнения: 5 781
Според мен е БУ newsm78 Само дето си мисля,че е ефотошоп hahaha hahaha hahaha Иначе да бях подхванала гюбека Mr. Green
Откъде я взе фотката newsm78
И на мен ми се струва позната ризата newsm78 Joy Joy
От тук
http://vk.com/evcenf_official
На други места не я виждам Thinking
Не бързай с гюбека, има нещо тук-фотошопско.... newsm78 Joy hahaha

# 515
  • Мнения: 5 096

Колата я открих, ама с ризата съм затруднена newsm78

# 516
  • Мнения: 5 781
Момичета, тези снимки на ФЕ ли са или  Shocked newsm78





А тези цветя не приличат ли на онези, до които се снима Ф онзи ден Thinking

# 517
  • Мнения: 5 096
Момичета, тези снимки на ФЕ ли са или  Shocked newsm78





А тези цветя не приличат ли на онези, до които се снима Ф онзи ден Thinking

Ами приличат си принципно ама....няма някакъв белег характерен newsm78 много бих искала да е  истинска,но е фотошоп... Чакан бонитата. Те са по сравненията,ама днес е тихо при тях. Ако можехме да видим от къде я е взела тая снимка, щеше да е по-лесно newsm78

# 518
  • Мнения: 65
 :35 Joy Joy защо ли нещо не ми се вярва, въпреки желанието ми Joy сигурно е виновно дългото очакване Joyи как така при боня все още няма нищо  newsman
Лили,  Лите , браво ударихте рускините в земята  bouquet
Колата открихти, сега ако се справите и с ризата ви обявявам за Джеймс Бонд в пола   bouquet  bouquet  bouquet

# 519
  • Мнения: 5 781
:35 Joy Joy защо ли нещо не ми се вярва, въпреки желанието ми Joy сигурно е виновно дългото очакване Joyи как така при боня все още няма нищо  newsman
Лили,  Лите , браво ударихте рускините в земята  bouquet
Колата открихти, сега ако се справите и с ризата ви обявявам за Джеймс Бонд в пола   bouquet  bouquet  bouquet

Бу има снимки с такава риза, сигурна съм Peace
Ще се опитам да намеря- знам защото ми стана смешно, като го видях с нея Wink

# 520
  • Мнения: 5 096
:35 Joy Joy защо ли нещо не ми се вярва, въпреки желанието ми Joy сигурно е виновно дългото очакване Joyи как така при боня все още няма нищо  newsman
Лили,  Лите , браво ударихте рускините в земята  bouquet
Колата открихти, сега ако се справите и с ризата ви обявявам за Джеймс Бонд в пола   bouquet  bouquet  bouquet

Бу има снимки с такава риза, сигурна съм Peace
Ще се опитам да намеря- знам защото ми стана смешно, като го видях с нея Wink
и аз съм го виждала сякаш,ама то ако им такава риза бъркоча е двоен hahaha щото едва ли ги носи по веднъж и после ги хвърля hahaha hahaha hahaha

# 521
  • Мнения: 5 096


шарката е друга и тук е без брада Whistling

# 522
  • Мнения: 5 781
:35 Joy Joy защо ли нещо не ми се вярва, въпреки желанието ми Joy сигурно е виновно дългото очакване Joyи как така при боня все още няма нищо  newsman
Лили,  Лите , браво ударихте рускините в земята  bouquet
Колата открихти, сега ако се справите и с ризата ви обявявам за Джеймс Бонд в пола   bouquet  bouquet  bouquet

Бу има снимки с такава риза, сигурна съм Peace
Ще се опитам да намеря- знам защото ми стана смешно, като го видях с нея Wink
и аз съм го виждала сякаш,ама то ако им такава риза бъркоча е двоен hahaha щото едва ли ги носи по веднъж и после ги хвърля hahaha hahaha hahaha

Да! Беше и запретнал ръкавите, както обикновено го прави и ми стана смешно, защото ми заприлича на комбайнер с нея Joy Joy Joy

# 523
  • Мнения: 5 096
Писах й на рускинята да каже къде я е намерила,че сега няма да се успокоя, докато не разебра Twisted EvilАма тя си мълчи #2gunfire #2gunfire

# 524
  • Мнения: 14 502
 Според мен това не е Бу в корлата до Фе.

Даже изтръпнах ,че е толкова щастлива до друг мъж.

Дано греша.

Общи условия

Активация на акаунт