Препарати за съдомиялна - 7

  • 94 920
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 339
Не вярвам щом е нова да няма. Моята е на 7 години и има. Отваряш капачето където се сипва гланца, нали? Ако искаш ще снимам моето да видиш Peace

Ето:
Скрит текст:

В моя случай е стрелка, която завърташ, може при теб да е друго.

Тцъ, нищо такова няма, като се прибера пак ще го разглеждам, ама е едно просто капаче, и отдолу една проста дупка.

# 31
  • Мнения: 5 642
Да не се настройва от комбинация с копчета, както някои машини са настройват солта?

# 32
  • Мнения: 29 787
Виж си в книжката с упътване. Няма как да не пише.

# 33
  • Мнения: 44
Аз съм ползвала и Finish и Fairy Platinum 3 в 1 и Somat. На първо място за мен е течният препарат Somat, след него Finish и на последно място Fairy Platinum.

# 34
  • Мнения: 44
А каква марка сол ползвате? От коя сте най-доволни, че май не мога да преценя...

# 35
  • Мнения: 705
А каква марка сол ползвате? От коя сте най-доволни, че май не мога да преценя...

използвам тази на Кауфланд-ККласик

# 36
  • Мнения: 15 379
А каква марка сол ползвате? От коя сте най-доволни, че май не мога да преценя...

Гледай да е едра, като раздрусаш кутията тропането на едрите кристали се чува.
И цената да е по-ниска, естествено.

# 37
  • Мнения: 44
Благодаря Ви за отговорите Simple Smile
В момента ползвам Medix на едри кристали, но не е много скъпо и затова не съм сигурна в качеството. Просто само това имаше като купувах и нямах друг избор.
Чудя се дали да вземе и на Finish една кутия?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 273
Днес в Карфур - Парадайз Мол - купих Грюн Грийн. Докарали са нова партида. Цената си беше стандартната - 11,45 лв./ 40 таблетки.

# 39
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 727
 На привършване са ми таблетките ГГ жалко, че нямам Карфур наблизо Confused.

# 40
  • Мнения: 15 379
Чудя се дали да вземе и на Finish една кутия?  newsm78

Няма особен смисъл, цената е висока спрямо друга марка едра сол.

# 41
  • Мнения: 691
Цоп и аз в новата тема  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 281
Аз да попитам - намаляването на гланца защо се прави?  Blush Имаме Беко от месец насам и още не мога се ориентирам  Crazy А солта - за да се обезмасли съдомиалната, нещо като за почистване ли?
Иначе от седмица - вече 4-5 пъти, съм с Дишматик - прахообразен препарат за съдомиални. Доволна.  Peace От Медикса не бях, а и цената му беше шантава Sad

# 43
  • Мнения: 5 642
Солта омекотява водата и предпазва йонообменника. Много е важна, особено за райони с твърда вода.
Там, където сипваш гланца има един пръстен с цифри, оттам го гласиш:
Скрит текст:


# 44
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А каква марка сол ползвате? От коя сте най-доволни, че май не мога да преценя...


Първо ползвах на Финиш, после реших да взема и на Кауфланд Класик /КК/, И от двете съм доволна  Simple Smile
Солта е едра и на двете марки.

Общи условия

Активация на акаунт