Започна обратното броене, до ОКТОМВРИ не остана време - TEMA 13

  • 26 548
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 251
Да са живи и здрави новите бебенца, на новите мами, бързо възстановяване!   bouquet  Hug

Наистина започна бебевалежа, пожелавам на всички леко раждане!

# 31
  • Мнения: 146
Ехааааа,истински бебевалеж  newsm44  С това темпо се чудя дали ще имаме октомврийски бебчета  Party Живи и здрави да са малките съкровища,а мамите бързо да се възстановяват   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 831
Не мога да смогна да ви чета ... Hug
Нека всеки ден да има само хубави новини и здрави бебчета и майчета  Heart Eyes
Вече трябва да правим тема за родените бебета  Laughing

# 33
  • Мнения: 407
http://konvektori.bg/adax/seriya-economic/konvektor-adax-economi … 5-kt-za-5kvm.html

Това е нашия,понеже като го поръчвах бяхме тук при нашите и стаята е много малка...в предната квартира стаята беше малко по-голяма от на нашите...
Сега с детето пак съм при нашите ,докато мъжо си дойде и да намерим нова квартира...но си отоплява...аз го поръчах онлайн и видях някакви коментари ,че имало някакво адско пукане като се нагрява и съответно като изстива самата ламарина,но за да е икономично зимата през деня го правя примерно на 15 или малко над 15 градуса ( зависи от стаята естествено) , а вечер го правя към 10 градуса и така не го изключвам,докато не дойде пролет...и не сме плащали големи сметки.Ако се включва и изключва,както е същата работа с климатика-тогава стават големите сметки...така конвектора си поддържа една Т през целия ден и само сутрин примерно след проветряване дето трябва по-сеиозно да затопли...
Аз климатик не искам,защото знаете,че е сух въздух и духа където свари хахах

# 34
  • Мнения: 49
Ехаааа, колко нови бебчета  smile3525

Да са живи, здрави и послушни мъничетата и много да радват своите родители!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 719
Ей, колко много бебета  !!! Да са здрави и щастливи и мъничетата, и гордите майки  Grinning

# 36
  • Мнения: 364
Еййй, опасни сте  Laughing Докато се усетя, че има нова тема, тя вече цели 3 страници, пък и с бебета  Shocked Shocked Shocked
Айде честито на мами, татковци, бебета!!! Да са живи и здрави всички!!!
Аз смятам, че ще се класирам за следващата или дори по-нататък. С мъжа ми се хванахме на бас кога ще родя - според него -14.10, според мен- 17.10  Peace Така че да видим чия интуиция е по-силна...

# 37
  • София
  • Мнения: 230
Честита ни нова темичка. Вече почнаха да ни радват появилите се бебчета. Да са ни живи и здрави.

# 38
  • Мнения: 407
аз ще раждам след 5ти хахахаха А дано!!! В петък много ме притеснява тоя преглед за разкритие да не вземе след това да ме хване направо раждане...и нашите заминават събота и се връщат в понеделник и оставам с баба ми ,брат ми ,жена му и племенника ми в къщата,но съм скарана с на брат ми жената...но ако стане нещо май на тях ще оставям малката ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Praynig Praynig Искам след 5ти ,че мъжо да си дойде..та даже и да направим някой разходка още 2в 1...

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 135
Здравейте момичета!
Честито на новите майки! Да се възстановяват бързо и да са им много здрави и щастливи малките съкровища!  bouquet newsm03
 
Момичета вчера бях при АГ-то и му споделих, че вече чувствам бебка много ниско долу и той ме погледна и каза о, да малко се е поскъсила шийката, а термина ти е чак 24.10. Има доста време трябва да издържиш поне до 1.10. Предписа ми нутри-маг 3 x 1 и но-шпа и каза до 1.10 да ги взимам. А и ми казаха да взимам пак малтофера заради хемоглобина, за да поддържам
Като ходих на запис на тонове доктора, който ще ме изражда ми каза, че било нормално вече да се скъсява, готвила се за предстоящото раждане и все по ниско ще го усещам.
Много съм объркана, понеже съм чувала, че не е хубаво магнезия да се взима в толкова късен етап от бременността.
Има ли момичета, който го приемат или са го приемали в 35 седмица?

# 42
  • Мнения: 69
Честита ни нова темичка!
Хайде отчет и от мен от вчера Бебенце е 2600гр (35 и 4 гс) Пълни изследвания ще пускаме в 36 гс , затова ще е другата седмица. Спирам магнезия. Аз съм +10кг. Питах док бебче дали е слезнало надолу, а той категоричен "не". Сигурно ще си изкараш до термин. Хайде и на мен да ми е честит 9ти месец от днес. Това е от мен, хубава вечер мамчета  Hug

# 43
  • Мнения: 364
Здравейте момичета!
Честито на новите майки! Да се възстановяват бързо и да са им много здрави и щастливи малките съкровища!  bouquet newsm03
 
Момичета вчера бях при АГ-то и му споделих, че вече чувствам бебка много ниско долу и той ме погледна и каза о, да малко се е поскъсила шийката, а термина ти е чак 24.10. Има доста време трябва да издържиш поне до 1.10. Предписа ми нутри-маг 3 x 1 и но-шпа и каза до 1.10 да ги взимам. А и ми казаха да взимам пак малтофера заради хемоглобина, за да поддържам
Като ходих на запис на тонове доктора, който ще ме изражда ми каза, че било нормално вече да се скъсява, готвила се за предстоящото раждане и все по ниско ще го усещам.
Много съм объркана, понеже съм чувала, че не е хубаво магнезия да се взима в толкова късен етап от бременността.
Има ли момичета, който го приемат или са го приемали в 35 седмица?



Защо не било хубаво да се пие магнезий на този етап? За пръв път го чувам. Аз съм на Диаспорал 300 мг. и много добре се чувствам.

# 44
  • Мнения: 31
Здравейте момичета!
Честито на новите майки! Да се възстановяват бързо и да са им много здрави и щастливи малките съкровища!  bouquet newsm03
 
Момичета вчера бях при АГ-то и му споделих, че вече чувствам бебка много ниско долу и той ме погледна и каза о, да малко се е поскъсила шийката, а термина ти е чак 24.10. Има доста време трябва да издържиш поне до 1.10. Предписа ми нутри-маг 3 x 1 и но-шпа и каза до 1.10 да ги взимам. А и ми казаха да взимам пак малтофера заради хемоглобина, за да поддържам
Като ходих на запис на тонове доктора, който ще ме изражда ми каза, че било нормално вече да се скъсява, готвила се за предстоящото раждане и все по ниско ще го усещам.
Много съм объркана, понеже съм чувала, че не е хубаво магнезия да се взима в толкова късен етап от бременността.
Има ли момичета, който го приемат или са го приемали в 35 седмица?



Защо не било хубаво да се пие магнезий на този етап? За пръв път го чувам. Аз съм на Диаспорал 300 мг. и много добре се чувствам.

Аз пия нутри маг 3х1 АГ каза като влезна в 37 г.с. да го спра. Така практикували, считали че бебето е било развито

Общи условия

Активация на акаунт