"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 105-та тема ;)

  • 23 406
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 616
  • Мнения: 27 735
Добро утро! Hug  Hug Hug
Дани, Мими, Иве Hug Heart Eyes

Иве, Елифче не иска да е третата страна в триъгълника...

Ренко,  Hug Hug Hug Heart Eyes

Много сладко това кеди  Crazy Crazy Crazy снощи все забравях да ти го пиша. То ли е в Матрицата  Mr. Green Mr. Green

Ахааа, в триъгълника била трета, разбрах.  Peace Peace Ама ти я харесваш, ааа?   Whistling Whistling Mr. Green Елифче.... Whistling Whistling

# 617
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
В туитъра се питат дали Яманко в този момент не си представи и Мира бременна  Laughing Laughing Laughing Laughing
Не знам как пак успя да кара нормално с раждащата жена в колата и другите трима, дето се опитваха да дишат с нея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy и най-вече непрекъснато, зяпайки Мира  Crazy Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

Пак се вижда пръстенчето на Сери.  Flutter Flutter

# 618
# 619
  • Мнения: 27 735
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
В туитъра се питат дали Яманко в този момент не си представи и Мира бременна  Laughing Laughing Laughing Laughing
Не знам как пак успя да кара нормално с раждащата жена в колата и другите трима, дето се опитваха да дишат с нея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy и най-вече непрекъснато, зяпайки Мира  Crazy Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

Пак се вижда пръстенчето на Сери.  Flutter Flutter

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бременна Мира  Joy Joy Joy Joy А онова, че се уплашил от женитба какво беше?  Thinking Thinking Mr. Green

В един момент доста криволичеше по пътя   Crazy Crazy Joy Joy Joy
Мммм, пръстенчето  Crazy Crazy Crazy  Heart Eyes

# 620
  • Мнения: 20 795
Гюнайдъъъън....  Hug Hug Hug Hug



 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Ани си дошла по нощите, изписала 3 страници, сега ще я чета  Party Party Party Hug Hug
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Спокойна и приятна събота!
Да ви почерпя с кафе и бонбони, защото днес си имам рожденник!

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 10:26 от steli-ssd

# 622
  • Мнения: 20 795
Не мога да спя, влизам тук и какво да видя Shocked Shocked Shocked

Четох, че някой е писал, че Мира го нарича джанъм  Mr. Green не е вярно.  Peace
]Мира казва: Ще пеем тази песен
Яман: Защо?
Мира: Така ми се прииска (дупата ми така поиска - буквално Peace)

Не става дума за този момент.  Peace Джанъм му казва по-нататък като даже му подхвърля и ключовете за колата, той да кара.

 Hug Hug Hug а, добре  Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ани Hug Hug Hug И аз предадох четата Embarassed Embarassed

 Joy Joy Joy Joy коригирах се бе  Joy Joy Joy Joy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Това сега го видях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Понякога се получават много забавни грешки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 623
# 624
  • Мнения: 27 735
Добро утро!
Спокойна и приятна събота!
Да ви почерпя с кафе и бонбони, защото днес си имам рожденник!



СтелиHug Hug Hug  да ти е жив и здрав рожденника!   Hug

Весел празник! nbirthday

# 625
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, веселушки! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Снощи така яко ми забиваше нета, че си потроших нервите #2gunfire #2gunfire #2gunfire Най-интересното беше обаче че стоп-кадрите бяха все с Аман или Селим- направо плачеха за декстопа, ама нейсе.
Днес ще ходя на поправителен- белким  ми се прояснят още неща- пък и като имам преразказа на Ани  Hug Hug Hug ще е още по-интересно.
От снощното  измъчено гледане мога да споделя, че сладурите бяха прекрасни- особено в последната сцена Peace
Харесаха ми и Гамзе и Седеф. Осбено Гамзе!!!! Още сутринта имаше болки, но ги изпрати всички по задачките им с " Ийим бен!" и едва тогава се обади на Седеф, че моментът е настъпил. Дори на онова мероприятие в унито успя да устиска, докато Мира и Яман пееха/ абе като за филм устиска Mr. Green/ и едва в края на песничката направи обмислената постановка  и ги принуди, едва ли не- и четиримата да са заедно с нея в колата.
Та, да се надяваме плана "Седеф- Гамзе" да изиграе ролята си и да стопли отношенията между четиримата сладури, особено след като и бебчо се роди.

За фрагмана- и според мен Селим уби Синан, вярно едва ли е искал точно да го убие, но удара в стената или предмета, върху който падна са се оказали фатални. Но аз смятам, че Ашк ще измъкне Селим от лапите на закона/ най-малкото заради внука си и заради паметта на Ендер/ особено след това, което му разкри Суде. От друга страна това ново нещастие на сем. Серез може би също ще окаже влияние върху отношенията на четиримата сладури. Не вярвам Мира и Ейлюл да ги оставят сами в болката и тревогите им.
Или с няколко думички- нямам търпение за следващия епизод, който се очертава да е чооооооооооок интересант! Peace Peace Peace Peace Peace

# 626
  • Мнения: 20 795
Добро утро! Hug  Hug Hug
Дани, Мими, Иве Hug Heart Eyes

Иве, Елифче не иска да е третата страна в триъгълника...
Не може да й се отрече на Елиф, че е умно момиче. Надявам се, че ще прозре, дори и Яман да го отрича още известно време, че никой няма да може да заеме мястото на Мира, и да се отдръпне, преди съвсем да е хлътнала.  Peace Peace

# 627
  • Мнения: 20 795
Добро утро!
Спокойна и приятна събота!
Да ви почерпя с кафе и бонбони, защото днес си имам рожденник!


Стели, много здраве и късмет за рожденика, а на теб хубав празник.   ura Tada

# 628
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро!
Спокойна и приятна събота!
Да ви почерпя с кафе и бонбони, защото днес си имам рожденник!


Стели,много здраве,щастие и късмет на рожденника  newsm59 newsm59 newsm59

# 629

Общи условия

Активация на акаунт