ЯМР в София - моля, помогнете да се ориентирам

  • 22 123
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Правих в Св.Иван Рилски - 400лв. с контраст. Завеждащият групата, забравих му името, беше в отпуск. Неговият заместник проведе разговорът с мен и след като бяха готови резултатите, с един такъв тон ми каза или по-скоро упрекна, как важни подробности не знаели. Е, въпреки респектът ми към професията му, не си замълчах и спокойно му заявих, че това е бил основният проблем, който сме коментирали. Резултат-свиване на рамене и отговор "ами не знам". Дават диск със запис, хартиен носител-няма, защото кадрите са стотици и епикриза.

# 16
  • Мнения: 156
Ами благодаря за мнението за София мед, но аз имам причини да нямам доверие на тази болница и съответно я избягвам. Не е моето място.

 А може би точно сега в Софиямед знаят, че ги гледат под лупа и се счупват от старание.





# 17
  • Мнения: 1 894
Ами благодаря за мнението за София мед, но аз имам причини да нямам доверие на тази болница и съответно я избягвам. Не е моето място.

 А може би точно сега в Софиямед знаят, че ги гледат под лупа и се счупват от старание.


Може би, но все пак благодаря. Всъщност не заради инцидента, по-скоро инцидентът не ме учуди.

# 18
  • Мнения: 156
Днес отидох до една от болниците да се запиша час на място и да видя дзвера.
Само като видях страховитите табелки ахтунг и пр. на 4 езика в жълто пред дебелата врата и
моментално си плюх на петите.
Умрях от страх.
По-добре кървища, лапаро, упойки.
И по-добре ама нищо.
Разбрах вече, че имам фобия.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 548
Самата процедура в резонанса е абсолютно безболезнена, освен ако нямаш татуировки или грим, съдържащи метални пигменти. И разбира с метални части в тялото, като пирони пластини и т.н. Обаче е супер клаустрофобично и шумно. трябва да се лежи неподвижно 20 мин и повече.

# 20
  • Мнения: 408
Бихте ли ни насочили къде има добра апаратура за ЯРМ и добър детски анестезиолог? Изследването ще го гледа лекар в чужбина и държи да е с добър апарат,а не искам да ме кара да повтарям,защото е за 4 месечно бебе.Той държи на добър апарат,а аз и на добър детски анестезиолог.

# 21
  • Мнения: 4 500
Във ВМА са добри специалисти  Peace
В Иван Рилски е много добър ЯМР.

# 22
  • Мнения: 1 894
На по-новите апарати диаметърът е по-голям. Има и открит апарат отстрани, като лежащ солариум, не е превъзходна резолюцията, но става.

# 23
  • Мнения: 379
Лудетина, в сити клиник е нов, като нова болница.
Консултирайте се с педиатър или ваше джи пи, тъй като са от кухнята и ще ви насочат.  Peace

# 24
  • Мнения: 408
Лудетина, в сити клиник е нов, като нова болница.
Консултирайте се с педиатър или ваше джи пи, тъй като са от кухнята и ще ви насочат.  Peace
Благодаря, консултирах се,за апарата ми казаха за сити Клиник,но за детски анестезиолог нямат изобщо представа.Така или иначе ще отида в София и ще проверя на място,просто не искам да се лутам,а да набележа2-3 места и да проверя .

# 25
  • Мнения: 2 156
За Иван Рилски, имаме опит с д-р Джендов - анестезиолог; прави упойка за ЯМР, когато моят син беше на 3. Добре мина всичко. Чувала съм и други добри отзиви. Ние правихме ЯМР на глава.

# 26
  • Мнения: 75
Здравейте.А в сити Клиник работят ли с детски анестезиолог?И с направления?Благодаря.

# 27
  • Мнения: 6 112
Някой има ли информация ЯМР в Токуда добър ли е. За лекарят който го разчита нямам съмнения. Просто се чудех защо преди година ни изпратиха на скенер в Пирогов вместо в Токуда.

# 28
  • Мнения: 156
Лудетина, в сити клиник е нов, като нова болница.
Консултирайте се с педиатър или ваше джи пи, тъй като са от кухнята и ще ви насочат.  Peace
[/quote

В Сити клиник отидох на оглед и оттам също избягах.
Първо, пълно с орки.
Второ, снимащата не разбра наименованието на това, което щях да снимам. /казах й "Утерус"./ Никакъв проблясък в зеницата.
В крайна сметка избрах Иван Рилски, разчетох там и при доц. Иванов от ВМА. Той обаче не им хареса цитирам "ефектите".

# 29
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте! Има ли значение невролога как точно ще напише писмото? Тоест колко съвестен ще бъде? Трябва да направя ямр на глава, преди това съм направила всички други изследвания + скенер... надявам се да ме одобрят, сега имам направление за невролог и не знам къде да отида /за София става дума/.

Общи условия

Активация на акаунт