4удя се възможно ли е да съм бременна??

  • 4 750
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
 Hug
Там горе на снимката има едно мнооого сладичко малко същество. За това чакането си струва. Пък каквото стане  Hug
Аз ходя през 5 мин да проверявам дали ми е до6ло или не ... голямо съм КУ-КУ
Може ли малко помощ. Дойде ми на 02.01.2006г, после на 30.01.2006г. и това беше последното (за сега) според вас това закъснение голямо ли е или малко. И рано ли е за да се види нещичко на ехограф или ???  Аз спирам да се шашкам , но се пообърках малко и ще съм благодарна на малко хелп newsm78
 Hug

# 46
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Hug
Там горе на снимката има едно мнооого сладичко малко същество. За това чакането си струва. Пък каквото стане  Hug
Аз ходя през 5 мин да проверявам дали ми е до6ло или не ... голямо съм КУ-КУ
Може ли малко помощ. Дойде ми на 02.01.2006г, после на 30.01.2006г. и това беше последното (за сега) според вас това закъснение голямо ли е или малко. И рано ли е за да се види нещичко на ехограф или ???  Аз спирам да се шашкам , но се пообърках малко и ще съм благодарна на малко хелп newsm78
 Hug
и на мен на 30.01.ми беше последния цикъл, но при мен дилемата отпадна, защото тестовете за бременност са отрицателни Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 20
Хей , Leila не бъди тъжничка. Знам че е кофти, но бебо скоро ще дойде  аз ВЯРВАМ че когато човек иска силно нещо то рано или късно става, просто при нас ще е малко по-късничко, но все пак скоро   Grinning така че продължавайте да опитвате Hug

# 48
  • Мнения: 251
Ani и aventura, може овулацията ви да е била по-късно и теста все още да не отчита. Пожелавам ви това да е причината и да се окажете preggo
На мен също ми закъснява. Маправих тест няколко дни преди м. и беше отрицателен. Следващия го направих един ден преди м. и се видя бледа втора чертичка. Мисля да изчакам още няколко дни и ще направя друг. Иначе и аз имам болки ниско в корема.
Ще се радвам чудото да е станало и да бременеем по едно и също време.   bouquet

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 529
и аз се чудя, последният ми цикъл бе на 31.01.до сега правих 2 теста и двата отрицателни.от преди почти три седмици имам болки в кръста и ниско долу, но нито ми едва нито съм бременна.стандартните пъпки преди цикъл ми излязоха и загоряха, но все още нищо.

# 50
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, моми4ета и 4естит празник:) от моя цикъл все още няма и следа, а температурата ми е 36.8, което май не говори за бременност newsm78 ани, пиши и при теб как са нещата Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 20
Здравейте и честит празник ;о) пожелавам ви мечтите ви да дойдат скоро  Joy и на себе си го желая, ама ... Аз точно днес реших да направя втори тест  и  Cry отрицателен е пак. Температурата ми сутринта беше 36.6 което май не значи че съм бременна. Така че чуденето продължава. Само дето от снощи ми е много кофти. Корема и десния яйчник ме болят все едно ми е дошло, но не е. Така че милички аз се побърквам бавно, но славно.
Все пак е празник днес така че дайте да се поусмихнем , пък знае ли човек   bouquet Hug newsm51

PS: Искам голяяяям корем пълен с бебета

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 529
и аз си мерих температурата 37 е при мен

# 53
  • Мнения: 20
При моята ниска температура има ли някакъв шанс да има бебче или ...??? Аз толкова неща изчетох че вече наистина се обърках. На едни места пише, че за да има бременност трябва температурата да е висока и да се задържи така, а на други места пише че не е задължително да е висока??? newsm78 Моя организъм се е шашнал ;о) така да знаете
 Praynig Виждам една чертичка и въпреки това пак продължавам да се надявам  newsm20 newsm20

# 54
  • New Zealand
  • Мнения: 871
мен също на моменти много ме боли корема, а на моменти не....нямам пъпки, като преди цикъл, нито ме болят гърдите newsm78 4удя се ве4е какво да мисля ooooh!

# 55
  • Мнения: 20
Хей Aventura, предлагам ти да се поуспокоим (Дори не знаеш колко ми е трудно да ти давам такива съвети, но ...) това наше притеснение май не ни помага много.
Ако мога ще отида утре на лекар, стискай палци. Ако не е бебче, то поне да не е нещо лошо, че  Sad Аз сможе и да съм тъп оптимист, но Вярвам че скоро ще стане, хайде да вярваме заедно, че да стане по-скоро  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Да знаеш че като си пишем спирам да се шашкам. Май този сайт ми действа успокояващо. Благодаря на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 20
Забравих да кажа че на мен през деня като че ли ми е по-добре, но вечер започва да ме понаболява, леко но неприятно. И не знам дали има някаква връзка но когато започне да ме боли десния яйчник (левия не ме боли), а той започва да боли вечер, ми изтръпва и десния крак. Това или е вече от самовнушение или в себе си имам вселени извънземни  Rolling Eyes шегувам се, но наистина, кажи при теб има ли такива изтръпвания?

# 57
  • Мнения: 167
Здравейте-аз съм нова тук,но отдавна чета във форума и най-после имам какво да напиша:)Моята ситуация е малко по-различна-последният ми цикъл беше на 4.03,не съм правила секс в дните на овулация и въпреки това....имам две чертички и на двата теста,които направих на третият ден от закъснението.Сега умирам от страх...закъснението е прекалено малко и ...нали знаете винаги си мислиш най-лошото,а аз искам това бебе!Кога ще мога да се зарадвам истински и без страх на това ,което ми се случва-моля ви,кажете ми,че се побърквам #Crazy
Авентура-нямай много вяра на тестовете-понякога и на 15-я ден от закъснението отчита отрицателен,така че ти води по-здравословен начин на живот,пък Божа работа Peace

# 58
  • Мнения: 20
Хей Точка, радвай се на двете си чертички, нали ти сама го каза - БОЖА РАБОТА! И аз се надявах днес да видя  EFP , но беше само една чертичка. Радвам се за твоите две, радвай се и ти  Grinning

# 59
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Хей Aventura, предлагам ти да се поуспокоим (Дори не знаеш колко ми е трудно да ти давам такива съвети, но ...) това наше притеснение май не ни помага много.
Ако мога ще отида утре на лекар, стискай палци. Ако не е бебче, то поне да не е нещо лошо, че  Sad Аз сможе и да съм тъп оптимист, но Вярвам че скоро ще стане, хайде да вярваме заедно, че да стане по-скоро  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Да знаеш че като си пишем спирам да се шашкам. Май този сайт ми действа успокояващо. Благодаря на всички  Hug
на мен също този форум ми помага да не се побъркам...запо4нах да си мисля да не съм болна Sadно сега май си мисля, 4е ще ми дойде, защото от сутринта имам огромен апетит, а това, доколкото знам, не е характерно за бременни...освен това не ми става лошо от кафе Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт