ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 3

  • 98 793
  • 2 444
  •   1
Отговори
# 2 400
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
ХОРА! Днес цял ден вие пишете, а при мен излиза, че сайтът е докладван за зловреден софтуер и дори не ме пускат да вляза! Имал ли е някой подобен проблем?

# 2 401
  • Мнения: 7 779
аха   Laughing

# 2 402
  • Мнения: 9 682
ХОРА! Днес цял ден вие пишете, а при мен излиза, че сайтът е докладван за зловреден софтуер и дори не ме пускат да вляза! Имал ли е някой подобен проблем?


Почти всички:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=699073.msg … 21295#msg29121295

# 2 403
  • Мнения: 3 955
И аз имах проблем със злия софтуер, но вече се оправи  Mr. Green

Зорница се оплаква от любовника си:

Егати неблагодарното и малоумно същество е тази  ooooh!

# 2 404
  • Мнения: 306
Нормално може би Тити иска да си ходи заради оная със разюзданото поведение Зорница Линдарева като нищо може да  му налита на него и да му развали семейството.Всеки нормален и истински мъж би стоял по далеч от такова чудо със психично алкохолизирани отклонение   като тая Линдарева.А ако останат само жени в финалът на вип брадър 2014 образцов дом кака Зорчи и на тях може да налети.
А пък относно гласуването в всеки вип бръдър е било манипулирано от продуцентите то и е ясно аз затова вече не гласувам.Сега малко смях Тити като отиде на гости в на кафе при Гала ще му се мазнат. Laughing

# 2 405
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
това на видеото ми е малко съмнително, на практика го показват извън къщата, има и охрана и др. хора, според мен искат да ни накарат да си помислим, че Тити говори за къщата, а дали е така.... Naughty Thinking 

# 2 406
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...то и е ясно аз затова вече не гласувам...

Пък аз се чудех: защо от формата са посърнали? Ето защо било.  Joy

# 2 407
  • Мнения: 9 682
Нормално може би Тити иска да си ходи заради оная със разюзданото поведение Зорница Линдарева като нищо може да  му налита на него и да му развали семейството.

 Banghead

# 2 408
  • Мнения: 3 955
Тити днес в 15.30 съвсем спокойно си седеше на диванчето и с Данчето Христова и Воче обсъждаха какво да се купи за ядене.
Не вярвам на това, че иска да си ходи.

А и с тази тениска на Левски, така като гледам може изобщо да не е от Биг Брадър това клипче.

# 2 409
  • София
  • Мнения: 7 892
gost32  Hug купон от къщата не ни трябва   Joy Joy Joy Поствай  newsm10 rotfImbo rotfImbo

# 2 410
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
на мен ми се струва, че е със същата блуза/тениска, с която беше на РД на Иво, а и там доста време не го показваха, възможно е да не е бил в къщата, да са го извикали/извадили, но чак да си ходи newsm78

# 2 411
  • Мнения: 11 607
Тити да не е ходил да гледа Левски срещу Лудогорец?

# 2 412
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Тити да не е ходил да гледа Левски срещу Лудогорец?
кога беше мача, снощи ли? ако да това е много вероятно и сега не му се стои в къщата, иска да е навън, да се радва да гледа мачове, връзва се Peace
П.П връзва се и с отсъствието му от купона

# 2 413
  • Мнения: 2 592
Тити беше на купона  Peace
Поне в началото със сигурност

# 2 414
  • София
  • Мнения: 7 892
Тити беше на купона  Peace
Поне в началото със сигурност
Да беше, и аз го видях и не само в началото ами и по средата беше.

Общи условия

Активация на акаунт