ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 3

  • 98 767
  • 2 444
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Уош Иванов е на 30. И да, не ме кефи... Коя е майка му? Някак не мога да обвържа физиономията му с таткото.

Женя е одухотворен за пореден път.

Петя Силянова. Има черти и от баща си, и от майка си.

# 31
  • Мнения: 173
Гласувах за Зорчето и Албена. Двете са ми ужасно противни личности..

# 32
  • Мнения: X
Гласувах за Ели Гигова и Уош, с тях и без тях все тая - безинтересни и скучни, особено Гигова...

# 33
  • Мнения: 306
Зорница и Месечков .Тити и да е номиниран  ще е спасен между другото днес въобще не го показват  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 356
Гласувах за Линдарева и Вулева

# 35
# 36
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Гласувах за Зорница и Наско,но нея няма да я изгонят на този етап,ако си тръгнат  Кучкова иил К.Тодорова няма да е загуба
Но днеска дават само едни и същи,нямам наблюдения за останалите.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 887
Аз разбирам анкетата така. Не какво ние искаме,а кои ще са номинирани.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 312
Да си ходи Ива и Камелия В., много ме дразнят и двете .Едната безподобна лигла, а другата само се обяснява, като е невинна да отиде и лице в лице да каже какво мисли.  Евгени дразни,но той и затова е вътре...  випове, голямо чудо. Евгени е нахален, безобразен и т.н...лично от моя  приятелка-собственик на магазин маркови дрехи просеше костюм казвайки, че се познавали и било обещано на едно парти където са били заедно...Това, че са били на партито не означава,че вече са приятели и ще получи подарък...не ставаше дума за отстъпка, страшен нахалник...но не му се получи.

# 39
  • Мнения: 6 301
И на мен не ми се вярва да изгонят толкова рано кака Зорчи, но мисля, че ще е номинирана. Заедно с Кучкова може би  Thinking

# 40
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Възпитание е да поздравиш и да подадеш ръка. Да се прегръщаш и целуваш с любовницата на мъжа ти не е възпитание, а лицемерие. И то голямо

Peace
А Зорница за мен определено има някакви отклонения, мнението ми е още от участието й в Горещо преди време.
Харесват ми Кали и Воче напоследък.
А в анонса за утре чух, че двама участника напускали къщата по желание, да не би да са политбюрото? Може и нещо да не съм разбрала...
На мен скучна ми е Камелия Тодорова, или просто нея не я дават.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 21:08 от didi24

# 41
  • София
  • Мнения: 15 469
  Казаха,че двама ще си тръгнат, все ми е тая кои ще са.Още никой не ми е любимец и никой не би ми липсвал.Но мен ако питат Ива и неизвестния рапър.

# 42
  • Мнения: 7 779
ще ядат ли нощен кекс бре ?  hahaha там им е силата , а не в словото

# 43
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Е:Наистина сте много фалшиви  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 8 123
Й.Христова е на концерт, няма я в къщата

Общи условия

Активация на акаунт