ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 3

  • 98 793
  • 2 444
  •   1
Отговори
# 2 415
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
когато аз гледах го търсех да го видя, доста време го нямаше после се появи, ще погледна пак клипчетата, които е направила Mar Mari, но съм сигурна, че когато пуснаха живото предаване в началото го нямаше, може да е бил като се приготвяха за купона, но после нали спряха и като го пуснаха пак не го видях Peace
спомням си, че по едно време се появи и чистеше нещо с моп

# 2 416
  • Мнения: 2 592
Със сигурност беше в началото на купона, не само на приготовленията  Peace
В началото мъжете скачаха в басейна, жените с хавайските дрешки пърхаха наоколо.
Когато излязоха от басейна, Тити седеше отстрани, беше облечен с тениска и дънки

# 2 417
  • София
  • Мнения: 4 429
 Сигурно е свързано пак с някое спортно събитие. Може да са играли неговите някъде или някоя пресконференция да е имало. В НЕТА сигурно има инфо, ама не ми се търси сега, но определено записа не е от къщата.

# 2 418
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Най-накрая се оправи  форумът,но те и живо не ни дадох цял ден.
Снощи Тити,наистина не го даваха много,много и не се сещам с каква тениска беше,но мисля,че е свързано с Левски,защото вчера са играли с Ямбол и може да е имало някакъв проблем.
Може Тачо да е свършил някоя глупост,защото цяла вечер иска някаква  песен и каза,че ако не му я пуснат ще бойкотира мисиите,но ме съмнява да се е стигнало чак да изгонят
А някой знае ли как се казва песента,която си пееше Воче,докато правеше спагетите

# 2 419
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
записа не е от къщата 100%

# 2 420
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
днес може би са имали мисия, по време на краткото живо, коментираха, че с минимален бюджет не могат да поръчат много неща, Кали каза, че положението било "военно"  Whistling
явно пак са загубили

# 2 421
  • Мнения: 11 607
Мача на Левски бе от 19,30ч., вчера.....

# 2 422
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Мача на Левски бе от 19,30ч., вчера.....
по това време май нямаше живо или.... newsm78

# 2 423
  • Мнения: X
ИМА ЖИВО

# 2 424
  • Мнения: 2 592
Веднага го спряха  Crossing Arms

# 2 425
  • Мнения: 3 819
Тити си е вътре

# 2 426
# 2 427
  • Мнения: 2 592
ПУСНАХА ЖИВОТО

Отвън са и пийват, явно не им е било достатъчно снощи  Mr. Green

Йорданка каза за кокалчетата, които Жени носеше в една чиния: Тачо ако беше тука щеше да ги изяде  Thinking newsm78

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 18:52 от Nenna

# 2 428
  • Мнения: 9 574
Току що Жени разнасяше някакви кокали те казаха ,че Тачо ако бил тук щял да ги изяде.Значи Тачо наистина го няма ?

# 2 429
  • Мнения: 4 606
Тачо май наистина го няма. Сега някой каза: "Тачо ако беше тук, щеше да ги оправи". За някакви кокали ставаше въпрос, с които Жени "черпи". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт