"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 819
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 217
Това трейче май нещо ни попари настроението. Joy Joy

# 721
  • Мнения: 9 996
Момичета,
Скрит текст:
благодаря за добрите думи за моите постни "репортажи" за Кападокия ( хич не съм майстор на думите, пък и много,много не слушам гидовете Simple Smile ), но дано съм възбудила вашето любопитство. Пожелавам на всички подобни изживявания !!!

За филма- възлагам големи надежди на белезниците, едни мисли ми се въртят в главата, ама не са за казване  Joy Joy Joy, че съм възрастна жена и не ми прилича  Joy Joy
ох и аз с удоволствие про4етох преживяванията ти

ина4е можеше да споделиш мислите си без да уто4няваш възрастта си  Joy Joy Joy Joy
Разчитам на вашето въображение. Все фантазьорки сме се събрали май тук. Усещам някак си едно единомислие в темата по отношение на белезниците  Joy Joy Joy

Направи ми впечатление, че относно белезниците изобщо нямаше други мнения нито във фейсовете, нито в туитър, освен:

Грейт! и Браво, комисарио!  Joy Joy Joy

Иначе с втория трей направо ми се отщя да пиша...  ooooh!

# 722
  • Мнения: 2 645
Е как бе, нали ви казах моето предложение. Комисариото ще кара колата някъде до 8-ми октомври, когато ще са вече в Рим. Ще набляга на левите завои и по пътя ще се разправят. Дотогава Елифче ще е поомекнала малко и като наближат Ром, ще се е предала. Той ще извади фибата от джоба, ще отвори белезниците, а тя ще го пита какво прави нейната фиба в него. Уж ще се цупи, пък всъщност ще е на върха на щастието си. И оттам направо на фонтана. Цуни гуни, ама нали не могат да издържат, та ще тичат към жилището на Елиф. Тя ще закъснее за срещата с перачите, те ще се изнервят, ама това е другата сюжетна линия.  Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 7 876
Е как бе, нали ви казах моето предложение. Комисариото ще кара колата някъде до 8-ми октомври, когато ще са вече в Рим. Ще набляга на левите завои и по пътя ще се разправят. Дотогава Елифче ще е поомекнала малко и като наближат Ром, ще се е предала. Той ще извади фибата от джоба, ще отвори белезниците, а тя ще го пита какво прави нейната фиба в него. Уж ще се цупи, пък всъщност ще е на върха на щастието си. И оттам направо на фонтана. Цуни гуни, ама нали не могат да издържат, та ще тичат към жилището на Елиф. Тя ще закъснее за срещата с перачите, те ще се изнервят, ама това е другата сюжетна линия.  Joy Joy Joy

Меги  да го изпраща на СЦ  Joy Joy Joy Спешно !!! Laughing

# 724
  • Мнения: 2 229
Е как бе, нали ви казах моето предложение. Комисариото ще кара колата някъде до 8-ми октомври, когато ще са вече в Рим. Ще набляга на левите завои и по пътя ще се разправят. Дотогава Елифче ще е поомекнала малко и като наближат Ром, ще се е предала. Той ще извади фибата от джоба, ще отвори белезниците, а тя ще го пита какво прави нейната фиба в него. Уж ще се цупи, пък всъщност ще е на върха на щастието си. И оттам направо на фонтана. Цуни гуни, ама нали не могат да издържат, та ще тичат към жилището на Елиф. Тя ще закъснее за срещата с перачите, те ще се изнервят, ама това е другата сюжетна линия.  Joy Joy Joy

Димони,личи си,че сте отбор юначки hahaha Я какви ги къдрите като сте заедно Joy Да сте живи и здрави-както ми беше скапано,се посмях по никое време Laughing

# 725
  • Мнения: 3 217
Димони,то хубаво,ама в някоя от предните серии беше споменато,че са загубили жилището в Рим newsm78Интересно как стана този номер,като не е имало дело и продажба,ама няма да се вживяваме в такива технически подробности. JoyТа не знам къде ще отидат-може пък апартамента на тате в хотела да стои още hahaha

# 726
  • Мнения: 2 645
 velijana, гледай сега, това са подробности. Може да отидат в онзи хотел срещу фонтана, за да не губят време, че така са загорели вече, че не могат да издържат. А представяте ли си толкова километри близост. Ми те от всеки свой дъх се възбуждат. И двамата официално си го признаха.  smile3521 Живи да ги оплачеш, как ще устоят толкова време.  Joy Joy Joy

# 727
  • AMS
  • Мнения: 6 424
Привет!!!
Минавам само да ви благодаря за новостите, преводите, фрагмана
и споделеното в постовете!!!



# 728
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 729
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
що ли ми се 4ини, 4е ще бъдат прекъснати от някакво си тел обаждане много спешно комисаря да се яви в полицейското и той бързо , бързо, ще отклю4и белезниците и ще запердаши към управлението, а доизясняването ще е в Рим...кой крив, кой прав, кой на булката брат  Laughing ще го видим в 19 еп драги зрители  Sunglasses
мен този вариянт ме устройва  Laughing
 

и ако оби4ате заявките за пти4ките си ги давайте в аванс поне с 3-4 еп , така от днес за утре олмаз  Naughty

# 730
  • Мнения: 10 240
Добро утро развълнувани Елмерки!  wavey
Приятен вторник!  Hug



Туба е най-популярното турско име извън страната си!  Peace


http://www.tvaktuel.com/tuba-buyukustun-herkesi-geride-birakti/

С малко закъснение Сабах ни показва новата прическа на комисаря!  Laughing

http://www.sabah.com.tr/Magazin/2014/09/30/bayram-tirasi



# 731
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 732
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:
Печальный Ромео Арда признается в любви "катастрофе(беде)" Пело...
А: Я тебя люблю "катастрофа" Пело
П: Могучий Эрос! Что я сделала?
О: Бедный Ромео, что с тобой?
А: Не спрашивай, шериф. Беда меня сильно ударила.
Мы бы были уже женаты, у нас были бы уже большие дети. Но уже слишком поздно. (дальше не пойму никак)
Ты куда шериф?
О: Сеньора, твою шапку, шорты, все твое люблю.

# 733
  • Мнения: 7 876
Момичета,
Мои спътнички  Hug Hug от Кападокия са направили снимки от къщата на Елиф и с радост ще ги споделят с нас. Тъй като не пишат тук ( но са фенове и на филма, и на Енгин Simple Smile ), аз ще ви ги публикувам:



И останалите:

Скрит текст:










# 734
  • Мнения: 10 240


Туба със собственичката на вилата, станала дом на сем. Денизер.

Общи условия

Активация на акаунт