Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 16

  • 17 528
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Диде Hug Heart Eyes ама, па се хубави фотки ни носиш с любимци Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мичонка,четох аз,четох.... Mr. Green

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Вижте сега,на следващия купон каръщиш от трите теми предлагам!

# 17
# 18
# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
После ще погледна, но аз него Еви, малко трудно го разбирам, по прякора, който му измислих навярно разбирате защо  Joy Joy Joy

# 20
# 21
  • Мнения: 22 042
После ще погледна, но аз него Еви, малко трудно го разбирам, по прякора, който му измислих навярно разбирате защо  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Ясно, не можеш да се съсредоточиш  Whistling Whistling Whistling

# 22
  • Мнения: 22 042
То аз го разбрах долу горе, само да не е като при наемника и лихваря  Joy Joy Joy Joy Joy
Казва момчето, че в неговия живот има две неща - работата и ..... работата  Peace

# 23
  • Мнения: 22 042
Аз сега пак гледах този репортаж, има един кадър от сериала на 1:47 , Нериман седи на пейка, Маджит и помага да се изправи... малко ми прилича на бременна  newsm78

# 24
  • Мнения: 30 820
То аз го разбрах долу горе, само да не е като при наемника и лихваря  Joy Joy Joy Joy Joy
Казва момчето, че в неговия живот има две неща - работата и ..... работата  Peace
Peace

Аз сега пак гледах този репортаж, има един кадър от сериала на 1:47 , Нериман седи на пейка, Маджит и помага да се изправи... малко ми прилича на бременна  newsm78
И на мен Peace

# 25
  • Мнения: 10 486
Здравейте Hug Hug Hug
Ренка  Heart Eyes Hugза новата тема
Ирка Heart Eyes Hugза превода   bouquet
за всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 22 042
Скрит текст:
То аз го разбрах долу горе, само да не е като при наемника и лихваря  Joy Joy Joy Joy Joy
Казва момчето, че в неговия живот има две неща - работата и ..... работата  Peace
Peace
Аз сега пак гледах този репортаж, има един кадър от сериала на 1:47 , Нериман седи на пейка, Маджит и помага да се изправи... малко ми прилича на бременна  newsm78
И на мен Peace
тц тц тц Много ни зарибиха значи, сега почвам да мисля, от Маджит ли е бременна, той знае ли че е от него и ей такива други... щото ако знае той, няма начин да се разделят, няма да го позволи, ама ако са го заблудили, че не е ...

Вааайййй много ясно се изразих  Joy Joy Joy

# 27
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Има ли някой в твоя живот, го питаха , та той каза има работа и погледна нея , иииииии пита журналистката и друго. Той замълча и каза и работа, като погледна севгилито си, тренирал каза, и коментираха, че във втори сезон ролите им с Нериман, били разместени, тя богата, а той беден . Та това разбрах аз .

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Няма какво да ви се вижда, баш си е бременна  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 22 042
Ирче, журналистката го пита май, другото да не е Неслихан ханъм и той се хили като луд там  Mr. Green
Тренирал кросфит галиба, ама аз не разбирам, ти ще се изкажеш компетентно по въпроса Hug

Общи условия

Активация на акаунт