Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 16

  • 17 522
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Иначе е добре, че раздвижиха Инджи малко. До този момент тя или седеше като пън на дивана или забиваше поглед в картината.
Аааааа не си права и говореше с Маджит, да е с Пелин и да остави Нериман  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 751
  • Мнения: 30 820
Ирка и аз ти благодаря Hug newsm51 smile3525 newsm51
инджи дали ще каже истината, мен пък това ме вълнува, щото е важно за по-нататъшната развръзка, ама навързаха толкова сюжетни линии, че станахме разногледи да ги следим и помним
Нищо не казвам вече Laughing то кажеш Laughing и сценаристите те направят на пух и прах Mr. Green но все пак мисля че няма да му каже Peace

# 752
  • Мнения: 15 884
Ама, толко ли па не можа да му се обади и да каже, 4е има опашка с нея ooooh! ooooh! ooooh!
Е тя не искаше да го ядосва и искаше да избегне срещата между двамата инак Тембъра, ще се ядоса че се е осмелил да тръгне тоя с нея даже  Mr. Green
е, сега щото хи4 не се ядоса Joy Joy Joy Joy Joy
Ми тя го дърпа, той боксува и не ще да се маха, кво да направи, че е любопитен кат тебе, всичко да види и видя хубаво накрая  hahaha hahaha hahaha hahaha
айде сега, кат мене Whistling Laughing Laughing

# 753
  • Мнения: 30 820
Иначе е добре, че раздвижиха Инджи малко. До този момент тя или седеше като пън на дивана или забиваше поглед в картината.
Аааааа не си права и говореше с Маджит, да е с Пелин и да остави Нериман  hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy

# 754
  • Мнения: 5 591
Буйрум джанъм да заблажиш
Скрит текст:


И за всички в темата
Скрит текст:

Лека нощ.

# 755
  • Мнения: 30 820
Изчезвайте от тука Laughing

# 756
  • Мнения: 16 079
 Naughtyмарш от тука че паднахме от покрива

Общи условия

Активация на акаунт