На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 30 971
  • 784
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 273
По какъв начин обезкосмяването прави някого гей ? От всички гейове които познавам, а те са доста, се обезкосмяват най-вече тези, които са танцьори или модели.

Честно казано тези с изписаните вежди, по-тънки от моите, по-често се оказват хетеро Confused .
Е нали да си метросексуален не е само обезкосмяването. Аз не познавам хетеро, които да си скубят веждите.

# 226
  • Мнения: 2 265
Аз пък познавам и са от тези с една вежда или твърде буйни вежди.

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   Всички скубещи веждите си мъже, които лично аз познавам, са хетеро. Confused Отвратителна картинка. Stop

# 228
  • Мнения: 4 892
Да си скубят космите в ушите и носа е напълно достатъчно. Другото да се поддържа късо и добре сресано.

# 229
  • Мнения: 14 478
Да си скубят космите в ушите и носа е напълно достатъчно. Другото да се поддържа късо и добре сресано.
И аз това винаги съм казвала. Особено за вълната по гърдите и гърба. Винаги трябва да е добре сресана, защото и гадинки има всякакви...

Само да помоля мъжете-Мустаци тип Филип Тотю бих преживяла някак, но бради с археологически разкопки в тях не...

# 230
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Отговарям по темата- българката е неподдържана жена. Митът за красивите българки е създаден от българите. Не знам къде ги виждат тези красиви жени?! Има много хубави момичета, но като общо - наблюденията ми сочат, че жените след 40 годишна възраст не полагат грижи за здравето и тонуса си. Вероятно това се дължи на липсата на средства. За мен намазването с крем или лакиране на ноктите не е поддържане.

# 231
  • Мнения: 14 654
Това го обсъдихме вече и стигнахме до същия извод - след определена възраст красотата е въпрос предимно на грижа, а нашенките, пообрулени от грижи, остават без живец и нямат желание да са хубави, затова стават едни вехти лели с намусени лица, с кофти кожа и коса. Тъжно, но това е картинката. Надявам се българската леля от бъдещето да не е такава.

# 232
  • Мнения: 14 478
Като гледам в Англия пък доста жени се запускат веднага щом се оженят и, което е още по-отвратително, ужасно затлъстяват. Ходят с раздърпани и широки дрехи и мислят само за ядене и за пиене...

Тук, в България, това не е толкова разпространено. Омъжените и тези на средна възраст се докарват и се гледат, а неприлично затлъстели няма толкова много.
Даже и бабичките се къдрят и боядисват.

Не съм останала с впечатление за тълпи раздърпани лели по улиците. Може да са уморени, по-бедно облечени, но раздърпани и запуснати не са.

# 233
  • Мнения: 411
Като гледам в Англия пък доста жени се запускат веднага щом се оженят и, което е още по-отвратително, ужасно затлъстяват. Ходят с раздърпани и широки дрехи и мислят само за ядене и за пиене...

Тук, в България, това не е толкова разпространено. Омъжените и тези на средна възраст се докарват и се гледат, а неприлично затлъстели няма толкова много.
Даже и бабичките се къдрят и боядисват.

Не съм останала с впечатление за тълпи раздърпани лели по улиците. Може да са уморени, по-бедно облечени, но раздърпани и запуснати не са.
При тежи условия на живот и грижи даже са си супер. Налага ми се да пътувам често и това, което гледам по другите страни определено не е по-хубаво от нашето. Да не казвам, че в някои страни жените са направо плашещи (Словения, Германия, Гърция)

# 234
  • Мнения: 10 547
От една определена възраст нататък имам чувството, че гледам едва и съща жена, клонирана милион пъти:
къса, боядисано в тъмно коса;
панталон над глезена
широка горна дреха
чехли

# 235
  • Мнения: 411
От една определена възраст нататък имам чувството, че гледам едва и съща жена, клонирана милион пъти:
къса, боядисано в тъмно коса;
панталон над глезена
широка горна дреха
чехли
+1 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Има го това, да!

# 236
  • Мнения: 19 174
Космите в носа не трябва да се скубят, а да се подстригват, ако има нужда.

# 237
  • Мнения: 273
Космите в носа не трябва да се скубят, а да се подстригват, ако има нужда.

Или направо с машинка за такива неща. Това няма нищо общо с метросексуалността, а си е чисто и просто лична хигиена.

# 238
  • Мнения: 7 519
Пак ли стигнахме до космите Simple Smile

# 239
  • Мнения: 273
Пак ли стигнахме до космите Simple Smile

Еми българина си е космат кво да се прави.

Общи условия

Активация на акаунт