Рецепти за красота от Русия

  • 7 468
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
Има ли възможност с някоя от процедурите да се повлияе положително върху псориазис или да се излекува напълно?

Здравейте,
просиразисът е хронично заболяване. Това, което можем да направим е да хидратираме сух просиаризс, за да няма лющене и дразнене, но само когато е в етап на ремисия. Хубаво е преди това да се консултирате със специалист, за да се установи какъв тип е псолиазиса и в каква степен на развитие е. Запоявайте при нас за консултация!

Благодарим Ви!

# 46
  • Мнения: 30
Здравейте, бих искала да попитам колко процедури Icone са нужни за премахване на първа - втора степен целулит? Възможно ли с тези прецедури целулита да се заличи като проблем целулита  и едновременно с това да има добър ефект върху стягането на кожата?

Благодаря!
Здравейте Icoone наистина е уникален апарат с много добри резултати, защото той работи на принципа на линфния дренаж. Той раздвижва линфата и кръвта, мастните клетки се насищат с кислород, стените им стават по-гъвкави и те намаляват. Едновременно с това се изхвърлят токсините от организма. Така целулита става по-малко видим. За първа и втора степен са необходими около 10 процедури в комбинация с хранителен режим и поемането на много течности. Процедурата стяга кожата много добре.

Заповядайте при нас за консултация и можем да ви назначим специална програма.

# 47
  • Мнения: 30
ЗДравейте благодаря за възможността да задам въпроса си:-) а той е: При стрии в коремната област след бременност каква процедура да извърша, която да е съвместима с кърменето? Предварително Ви благодаря! Чудесно инициатива сте предприели<3

Здравейте,
решение за Вашия проблем е Sharplight, но не го препоръчваме при кърмене. Затова нашият съвет е да изчакате докато престанете да кърмите и след това да се подложите на процедурата. Ние сме единствените на българския пазар, които имат този апарат.

Заповядайте при нас за консултация!

Благодаря Ви!

# 48
  • Мнения: 30
От каква възраст може да се започнат процедурите при Intraceuticals ?  При всеки тип кожа ли са подходящи ?

Здравейте
Intraceuticals е подходяща за всеки тип кожа и може да се ползва още от тийнейджърска възраст!

Благодарим Ви!

# 49
  • Мнения: 30
От това, което прочетох от статията, мисля, че ICOONE е фантастичен апарат с фантастични резултати! Стига да е истина. Също ме впечатли и подмладяващата терапия Intraceuticals.

Въпросите са ми следните (извинявайте, че не само един)
1. Колко процедури трябва да се направят за премахването на доста тежък целулит на зряла жена?
2. Колко процедури трябва да се направят за премахването на целулит на тийнейджърка?
3. Колко струва една процедура ICOONE.
4. Колко процедури трябва да се направят при подмладяващата терапия Intraceuticals за да повдигане на контура на лицето и намаляване на бръчките пачи крак и друго...
5. Каква е цената на процедурата?
6. Колко често се прави?

Ще съм ви благодарна за отговорите. Peace

Здравейте Icoone наистина е уникален апарат с много добри резултати, защото той работи на принципа на линфния дренаж. Той раздвижва линфата и кръвта, в резултат на което мастните клетки се насищат с кислород, стените им стават по-гъвкави и те намаляват. Едновременно с това се изхвърлят токсините от организма. Така целулита става по-малко видим.
1. За по-тежка  степен на целулит са необходими най-малко 10 процедури, а след това по-препоръка на специалист. Задължително процедурите трябва да са в комбинация със специален хранителен режим и поемането на много течности. Процедурата стяга кожата много добре.
2. При тийнейджъри първо трябва да се направи консултация със специалист и след това да се назначи курс от процедури. Всичко е много индивидуално. Няма универсална формула.
3. Пакетът от 10 процедури струва 450 лв., като към този пакет подаряваме терапии Thalion с морска кал.
4. По протокол се препоръчва курс от 6 процедури, но пак повтаряме, че всичко е много индивидуално и необходимо да се направи консултация преди назначаване на курса. При Вас може да са необходими и по-малко процедури!
5. Една процедури струва 160 лв.
6. Курсът от 6 процедури се прави веднъж седмично или веднъж на две седмици.

Заповядайте при нас за консултация!

Благодарим Ви!

# 50
  • Мнения: 30
Здравейте!

Стана ми интересно, когато случайно попаднах в тази тема.

Приветствам новият козметичен център “Персона“ с добре дошли на нашият пазар.
Пожелавам ви да имате успех!

Моят въпрос е следният: каква терапия трябва да се направи за дехидратирана кожа, която има пигментни петна от слънцето и видими спукани капиляри.

Благодаря предварително!

Здравейте,
решението на Вашия проблем е терапията Intraceuticals Olupence.  http://persona.bg/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0% … D0%BF%D0%B8%D1%8F

Тя наистина има уникално добри резултати върху петна. Самата аз бях много изненадана в началото като се запознат с тази терапия. А аз има над 10 години опит в козметиката.

Заповядайте при нас и ще се уверите сама!

Благодаря Ви!

# 51
  • Мнения: 30
Здравейте бих искала да попитам козметиката на Мария Галлант ще използвате при процедурите.?...Ще продавате ли от нея на клиентите? За сега съм виждала да се продава само он лайн, не в конкретен магазин или аптека?

Здравейте,
апаратите имат своя собствена козметика, така че няма да използваме Maria Galland за тях. Maria Galland има свои терапии, които се правят при нас, а също така можете да си купите и кремове за домашна грижа.

Заповядайте при нас!

Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт