В последния момент

  • 1 230
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, в средата на октомври имаме много сериозна годишнина от сватбата.Този път в последния момент решихме че можем да отидем някъде.Искам да е по близко до България. Не искам да обикаляме забележителности.Минах през Малдивите, Тенерифе,Анталия,Венеция,Швейцария.Нищо не ми харесва като идея.Търся нещо където да отидем да спим да ядем и други скучни работи Grinning Grinning Grinning
Ако някой има идея за нещо романтично ,хубаво и ако може да е топло много ще съм благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 618
Хърватска -Дубровник
Много е спокойно и невероятно красиво. Препоръчвам самолет с автобус е много изморително, но пък красиво, защото минава през Черна Гора покрай река Лим  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 13
Благодаря.Сега ще погледна какво има там

# 3
  • Italia
  • Мнения: 1 059
И от мен един глас за Дубровник!

# 4
  • Мнения: 1 678
И от мен един глас за Дубровник!
[/quote
И от мен. Ако е с автобус ще видите Котор и Будва.]

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Помисли и за Рим. Даже и да не обикаляте - какво по-хубаво и романтично от италиански манджи и вино гледайки  Навона или Кампо дей фиори. Хубав хотел, кратки разходки пеша и....пак  паста и вино....
През октомври времето е чудесно. Даже и да захладнее външните печки създават допълнителен уют...
Ох, как ми се приходи.....

Приятно прекарване и да кажеш после къде! Peace

# 6
  • Мнения: 13
В Рим бяхме миналата година.Париж преди две.По големите столици в Европа сме ги обиколили
Искаше ми се някой остров но с това дълго прикачане по самолетите се отказах.Мислех за Миканос но там сезона е почти свършил.
Дубровник не е лошо но със самолет пак го дават по 20 часа прикачания.Автобус не намирам

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Тогава Малта.Самолет, разбира се.,преди 2години декември там беше 20 градуса. Смятам,че е по-добрата версия на Дубровник и има повече за гледане, а е и по-топло, близп до Африка е,,а може и с фери до Сицилия да идете. Peace
Да се допълня, и е по-евтино от Дубровник в пъти.

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 918
Всъщност и Сицилия, и Сардиния са добра алтернатива и е доста топло и там. В Сардиния по това време е 20+ градуса обикновено, а дотам може да стигнете с едно прекачване в Рим или Милано.

Общи условия

Активация на акаунт